škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ramtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracı sıfır aldım

bu arada teşekkürler hoşbulduk arac activ 106000 tl

bu arada  arkadaşlar araca yabancıyım diğer aracımda benzinliydi.motor sesi içerden sizin araçlardada duyuluyormu.ben net duyuyorum normalmi acaba
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 19:27:56 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi günler.Sizlerin aracında acaba ekranın hemen alt kısmında bulunan piano black kısma parmağınızla biraz baskı uygulayınca gıcırtı sesi geliyor mu ? Yani klima kumandalarıyla ekran arasında kalan ekranın alt kısmından bahsediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Active aracın ön panjurunu(ızgara) değiştirmek istiyorum. Değiştiren var mı yan sanayi bulabilir miyim ve parça kodu nedir

Çevrimdışı ramtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim araban da depo kapağınnın altında adblue girişi yok.aracım 1.6 active superb .bu nasıl olur anlayamadım.araç daha 1 aylık 2017 6.ay üretilmiş.
sizin araçlarda adblue varmı.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2017, 17:45:20 Gönderen: ramtas »

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ramtas;622723
Arkadaşlar benim araban da depo kapağınnın altında adblue girişi yok.aracım 1.6 active superb .bu nasıl olur anlayamadım.araç daha 1 aylık 2017 6.ay üretilmiş.

ilk duyuyorum nedir o

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

2.0 dizellerde var. 1.6 larda yok.

Çevrimdışı ramtas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet az önce bayide benimle ilgilenen arkadaşla görüştüm 2.0 dizellerde varmış adblue dediğiniz gibi

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 yeni kasa ile 2016 model superb arasında bariz farklılıklar var mı acaba. 1.6 tdi prestige paket.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ecz.taha;622749
2015 yeni kasa ile 2016 model superb arasında bariz farklılıklar var mı acaba. 1.6 tdi prestige paket.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35085

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 adblue[emoji844]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sorum prestige paket araca sahip olanlara. Direksiyon önündeki yol bilgisyarında ayak altı aydınlatmayla alakalı bir menü var mı acaba? Varsa bir fotoğraf gönderebilir misiniz?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ofe7;622778
Sorum prestige paket araca sahip olanlara. Direksiyon önündeki yol bilgisyarında ayak altı aydınlatmayla alakalı bir menü var mı acaba? Varsa bir fotoğraf gönderebilir misiniz?

Malesef Ömer bey, Bolero ekranda ambiyans renklerini değiştirdiğiniz menüde ayak altı aydınlatma şiddeti değişebiliyor.

Çevrimdışı ofe7

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bir önceki aracımız 2012 model Passat comfortline idi. O araçta vardı mesela. Superblerde neden yok acaba ilginç. Ayak altı aydınlatmaları aracıma uygulatmak istesem prijinal olarak kodlatamayacak mıyım? Kodlanınca bolero ekranda ek bir seçenek gelecek mi acaba? Her şeyin orijinal şekilde olmasını istiyorum da biraz. Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirler inşallah.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ofe7;622824
Bir önceki aracımız 2012 model Passat comfortline idi. O araçta vardı mesela. Superblerde neden yok acaba ilginç. Ayak altı aydınlatmaları aracıma uygulatmak istesem prijinal olarak kodlatamayacak mıyım? Kodlanınca bolero ekranda ek bir seçenek gelecek mi acaba? Her şeyin orijinal şekilde olmasını istiyorum da biraz. Bilgisi olan arkadaşlar cevap verirler inşallah.

Superb II de de MFD üzerinden yapılabiliyordu, yeni MFD sadece bilgi fonksiyonu ve kısayollar içeriyor. Kablolaması ve BCM bağlantısı nasıl olur bilemiyorum.

Orjinal donanımla yapılırsa, kodlaması nispeten kolay olacaktır. Ayak altı aydınlatmaları tamamen orjinal takılabilirse VCDS VAS üzerinden Central Electrics / Footwell Lighting olarak kodlanabilir ve kodlandığında Bolero ekrandan ayarlanabilir.

Çevrimdışı tlgrl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir konuda bilgi almak istiyorum.

Superb III panaromik sunroof'un ağırlığını bilen var mı acaba?

Benim Araç muadillerine göre fazla yakıt tüketiyor, sunroof'un tüketimi ne kadar artırdığını merak ediyorum. Biraz araştırdım superb'e dair bir bilgi bulamadım ama Audi-Mercedes gibi araçlarda 100-105 kg gibi bir data var.

https://www.audiworld.com/forums/q5-sq5-mki-8r-discussion-129/sunroof-weight-2866500/