škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Pielstick

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba yol bilgisayarında 3 seçenek var uzun süreli, başlangıçtan itibaren ve yakıt aldıktan sonra adı altında. Baş. itibaren ve yakıt aldıktan sonra seçeneklerinde problem yok ama uzun süreli seçeneği kendi kendine sıfırlıyor mu belirli bir saatten sonra? Aracı aldığımdan beridir olan verileri gösteren bu seçenek sıfırlamış ve yeni değerler göstermeye başlamış.

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Pielstick;590989
Merhaba yol bilgisayarında 3 seçenek var uzun süreli, başlangıçtan itibaren ve yakıt aldıktan sonra adı altında. Baş. itibaren ve yakıt aldıktan sonra seçeneklerinde problem yok ama uzun süreli seçeneği kendi kendine sıfırlıyor mu belirli bir saatten sonra? Aracı aldığımdan beridir olan verileri gösteren bu seçenek sıfırlamış ve yeni değerler göstermeye başlamış.

Tuşa basılı tutarsanız sıfırlar öyle yapmışsınızdır yoksa onu siz sıfırlamadıktan sonra sıfrlamaz. Değişim tuşunun üstünü basılı tutunca sıfırlıyor.

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 TSİ Style 2016 DSG Sedan İçi Bej Şeker Beyazı Aracım Hatasız 0 kokusu üstünde. Arkadaşlar aracım ne kadar eder. Satmak gerekecek gibi hesapta olmayan işler var. Hiç bir sıkıntım yok. Aracımda ses seda yok. Değer ne istemeliyiz. Fikir verir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim. Aracım 8000 km.de.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Paganini58;591804
1.2 TSİ Style 2016 DSG Sedan İçi Bej Şeker Beyazı Aracım Hatasız 0 kokusu üstünde. Arkadaşlar aracım ne kadar eder. Satmak gerekecek gibi hesapta olmayan işler var. Hiç bir sıkıntım yok. Aracımda ses seda yok. Değer ne istemeliyiz. Fikir verir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim. Aracım 8000 km.de.

Olması gereken fiyat 62000 altı üstüdür. Ben 2015 dizel otomatik olanı hatasız 23000 de 67 ye alıcı bulamadım  

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;591806
Olması gereken fiyat 62000 altı üstüdür. Ben 2015 dizel otomatik olanı hatasız 23000 de 67 ye alıcı bulamadım  

62 ye sıfır alınır hocam benim araç ayrıca ben 68,5 sıfır sedan almadım bilginiz olsun sizde çok istiyorsunuz demekki. Daha mantıklı makul fiyatlar olması lazım. 58-59 güzel fiyatlar benim arabam için bence ama genede fikir almak lazım.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimki sedan değil spaceback. Benzinli içinse zaten sizin aracınız neredeyse sıfır. Bende 62 altı üstü yazdım farkındaysanız. 62 olmaz 61 olur 60 olur.

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;591809
Benimki sedan değil spaceback. Benzinli içinse zaten sizin aracınız neredeyse sıfır. Bende 62 altı üstü yazdım farkındaysanız. 62 olmaz 61 olur 60 olur.

Hocam ben dizel DSG için 2 Temmuzda 68,5 fiyat aldım. Nakit yetmediği için benzinli aldım. Sedanlar pahalıdır bilginiz olsun. 67 ye aracınızkn gitmesi çok zor kusura bakmayın.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Paganini58;591810
Hocam ben dizel DSG için 2 Temmuzda 68,5 fiyat aldım. Nakit yetmediği için benzinli aldım. Sedanlar pahalıdır bilginiz olsun. 67 ye aracınızkn gitmesi çok zor kusura bakmayın.

Benim aracımın şu an sıfırı kampanya ile birlikte 74000₺

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

O zaman dikkat edelim. Sedan 75000 spaceback 73000+2750 cam tavan farkı eder 75750 peki tekrar bakalım hangisi pahalı?

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;591816
Benim aracımın şu an sıfırı kampanya ile birlikte 74000₺

Araçların bir ederi var doğrudur ama sizin dediğiniz liste fiyatı arkadaşım tartışmaya gerek yok. Ben alırken de ortalama 4-5 bin indirim yapılıyordu. Lütfen boşa iddalaşmayın 62-64 arasına aracınız rahatlıkla satılır. Gönül isterki daha fazla olsun ama yok. Burası türkiye bende 61,5 almıştım az biraz zamlandı 55 civarı yazsam haftasına satılır ama bende biniciye 58-59 civarı istiyorum ama arayan yok.

Bu arada Opsiyonsuz fiyatlar ile bütün sedanlar sp pahalı siz iyi biliyorsunuz o kadar da üstat neden satamadın çünkü aracın o kadar etmez bu net. illaki satılacaksa 62-64 aralığında satarsınız. Sizin için gerisi hayal.
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2016, 20:17:20 Gönderen: Paganini58 »

Çevrimdışı Balasagun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/sadayrapid/
Bence herkes istediği fiyatı yazabilir etsin etmesin serbest piyasa nasıl olsa isteyen alır istemeyen almaz tabii ki eğer acil para ihtiyacı yoksa , misal yanyana iki daire var birebir aynı adamin biri 280.000 istiyor biri 350.000 hâlbuki ayni daireler hic fark yok edrini sorarsan en fazla 230.000 ama adam öyle fiyat koymuş ne cezası var ne bir kanunu isine gelen alir gelmeyen almaz

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Balasagun;591831
Bence herkes istediği fiyatı yazabilir etsin etmesin serbest piyasa nasıl olsa isteyen alır istemeyen almaz tabii ki eğer acil para ihtiyacı yoksa , misal yanyana iki daire var birebir aynı adamin biri 280.000 istiyor biri 350.000 hâlbuki ayni daireler hic fark yok edrini sorarsan en fazla 230.000 ama adam öyle fiyat koymuş ne cezası var ne bir kanunu isine gelen alir gelmeyen almaz

Amaç gerçekten satmaksa istediğinizi yazamazsınız ben de çok şey istiyorum ama gerçekler var.

Çevrimdışı Balasagun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/sadayrapid/
Diyorum ya eğer acil paraya ihtiyaci varsa satmak istiyorsa hemen ona göre fiyat yazmak lazım malum sitede ne fiyatlar var sb için 72 bile gördüm ama mal adamın istedigini yazar ne diyelim

Çevrimdışı kemrek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Haziran ayında RAPDI 1.2 DSG şansıman aldım. Araç daha 1000 km'de.

Sorun: Araç park halindeyken (motor kapalı) araca inip binerken yaylardan gacır gucur sesler gelmekte. Özellikle sıcak havalarda veya hafif eğimli bir yere parketmişsem bu ses aşırı biçimde gelmekte. Arabayı çalıştırınca ses kesiliyor. Frenlerle alakalı bir problem olabilir mi? genel bir sorun mudur?

Bunu sebebi nedir? servise götürmeye gerek var mıdır?

Çevrimdışı Paganini58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kemrek;592306
Haziran ayında RAPDI 1.2 DSG şansıman aldım. Araç daha 1000 km'de.

Sorun: Araç park halindeyken (motor kapalı) araca inip binerken yaylardan gacır gucur sesler gelmekte. Özellikle sıcak havalarda veya hafif eğimli bir yere parketmişsem bu ses aşırı biçimde gelmekte. Arabayı çalıştırınca ses kesiliyor. Frenlerle alakalı bir problem olabilir mi? genel bir sorun mudur?

Bunu sebebi nedir? servise götürmeye gerek var mıdır?

Kapı fitilleri olmasın diğer kapılar kapalı iken alıyorsanız muhtemel fitillerden geliyordur. Bu isi kronik bir sorun. Ama çeşitli spreyler ile gideriliyor. Tabi önce fitillerden geldiğinden emin olmak lazım.