škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

insanı katil edecek bu pislikler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün avm ye gittim alış verişimi yaptım arabaya yöneldim, birde baktım alış veriş arabasını gerizekalı karı koca iki tip kendi arabalarına boşalttıktan sonra benim arabaya doğru ittirdiler koşturdum arabaya doğru o arada göremedim çarptımı çarpmadımı arabanın yanına vardığımda alış veriş arabası ilerideydi heralde çarpmadı dedim kapıya baktım bir şey göremedim ışık loştu ters ters baktım bunlarada gözlerini kaçırdılar hafif karanlıktı bir şey göremedim dışarıda baktım ışıkta kapı altı plastik kısmına denk gelmiş sinir oldum ve halada sinirim. Yok arkadaş bu ülkede yeni araç alınıp binilmez öyle pis öyle kıskanç mahluklar varki iki araba boşluk bırrakıp parkediyorsun yinede piçliklerini yapıyorlar geçen bir arkadaşın arabasını boydan boya çizmişlerdiya o hesap

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bununla geçmiş olsun. Sabrınızı ve sakinliğinizi de takdir ettim; bu gibi durumlarda hiç sakin kalamıyorum...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam o alisveris arabasini daha hizli sekilde karsi tarafa yollardim

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bununla geçmiş olsun İnşaallah.

Bunca sığır var ortalıkta ama hâlâ etin kilosu 50 lira. Ben de bunu anlayamıyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;567394
Bununla geçmiş olsun İnşaallah.

Bunca sığır var ortalıkta ama hâlâ etin kilosu 50 lira. Ben de bunu anlayamıyorum.

:gut::gut::gut::gut:
:kat::kat::kat:
:+1::+1::+1:
hatta artı 1903 diyorum.

Çevrimdışı RCOZKY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
O mahlukatı ne yapardım bilmiyorum.Okurken bile dövesim geldi.Şeref yoksunu insanlar olduğu sürece iyilere rahat yok.Bu arada geçmiş olsun,

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok anacim yok.. Ulke ulkeligi gecti ahir oldu tam ya. Camis gibi yasiyoruz yemin ederim

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam onları varya karı-koca alışveriş arabasına bindirip otobanda bayır aşağı salacaksın. Videoya çekip youtube'a koyacaksın ibret olsun diye :(

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyx;568117
hocam onları varya karı-koca alışveriş arabasına bindirip otobanda bayır aşağı salacaksın. Videoya çekip youtube'a koyacaksın ibret olsun diye :(

:) + 1907

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyx;568117
Hocam onları varya karı-koca alışveriş arabasına bindirip otobanda bayır aşağı salacaksın. Videoya çekip youtube'a koyacaksın ibret olsun diye :(

Ooo fasizan fikirler alirim bi dal

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlar gibi insanlar çok otoparklarda arabalarının kapılarını hunharca açıp yan taraftaki araca degdirenlermi dersin bu gibi otoparklarda genelde alışveriş merkezinin girişine uzak ve sakin yere araba koymayı tercih ederimki sıgır manda ve kendini bilmezler ile muhatap olmayim.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun....
Türk insanı oldukça saygısız ve bencildir. Bir kaç avrupa ülkesine gittim, hiç türk insanı kadar empatı yoksunu ve duygusuz toplum tanımadım.
Eğitim ile çözülmez.
Aile büyükleri terbiyeli olacak ki yeni nesil terbiyeli yetişsin. Ancak bizim toplumda tam tersi, gittikçe terbiyesizleşiyoruz.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;568472
Geçmiş olsun....
Türk insanı oldukça saygısız ve bencildir. Bir kaç avrupa ülkesine gittim, hiç türk insanı kadar empatı yoksunu ve duygusuz toplum tanımadım.
Eğitim ile çözülmez.
Aile büyükleri terbiyeli olacak ki yeni nesil terbiyeli yetişsin. Ancak bizim toplumda tam tersi, gittikçe terbiyesizleşiyoruz.
Bir an birisi şifremi falan ele geçirdi zannettim.
:syg:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!