škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

insanı katil edecek bu pislikler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşte bu bana rahmetli Mehmet Akif'in bir sözü hatırlattı batıllar için.

Dinleri işimiz gibi, işleri dinimiz gibi.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;568472
Geçmiş olsun....
Türk insanı oldukça saygısız ve bencildir. Bir kaç avrupa ülkesine gittim, hiç türk insanı kadar empatı yoksunu ve duygusuz toplum tanımadım.
Eğitim ile çözülmez.
Aile büyükleri terbiyeli olacak ki yeni nesil terbiyeli yetişsin. Ancak bizim toplumda tam tersi, gittikçe terbiyesizleşiyoruz.

Aynen dediğiniz gibi, bu arada bizim bu yeni skoda superb lerin kapı altı plastik çıtaları yumuşak ve içi boş türkiye gibi bir ülkede hacamat ederler Allahtan yapıştırma değil kapı kaportasına değiştirilebilir.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun hocam, birkaç ay önce arkadaşa Golf aldık 2 gün sora kapısının önünde iki kapıyı boydan boya derin çizmişler, iki kapının komple boyanması gerekiyor. Böyle şerefsizler çok memlekette

Çevrimdışı kbtumt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bunların bi de duran araca vurup kaçan tipleri var, artık yaptırmıyorum arabayı bıktım bu tiplerle uğraşmaktan.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonra Engin abi bana diyo ki niye millete sinirlenip kendi arabanı yumrukluyorsun? ne yapayım şimdi adamı dövsek dert, öldürsek o sığırı adamdan sayıp atarlar mapuslara gençliğimize yazık. istiyorlar ki bu ülkede bu tarz durumlardan sıkıntısız çıkmak için yeşil reçeteli antidepresan kullanalım.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lütfen itidal ve sükunet diyorum, şu zamanlarda çok ihtiyacımız var buna. Söylediğiniz konularda haklısınız, ama emin olun mala yönelik haksız hareket sonucu işlenen fillerin en az yüzde doksanında failler sonradan aşırı derecede nedamet duygusu yaşıyor, ama son nedamet de genelde fayda sağlamıyor. Bunun yanı sıra hareketle orantısız veya ölçüsüz sonuçlar çıkabiliyor. Otopark değil de sebebi ne olursa olsun, haberdeki resimde yer alan minik kız muhtemelen ölen çiftin. Empati yapsanıza, hiç yüzünden yavrucak hem yetim hem öksüz kaldı. Meselenin diğer yönü de başka bir dram. Hiç yüzünden 2 kişiyi öldüren şüpheli muhtemelen 2 kez müebbet ceza alacak, yazık değil mi? Şimdi ona sorsan diyeceği muhtemelen şu:" Ne otoparkı arabamı evimi yaksalardı da sesimi çıkarmasaydım da bu olay olmasaydı, mal nasılsa kazanılır" benzeri nedamet cümleleri olacaktır. Herkese kazasız, belasız günler dilerim...

Çevrimdışı palu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Unutulan bir konu daha var trafikte makas ata ata giden sığır da çok sinyalsiz bir bakmışsın en sağdan en sola direk sanki dersin o tiplere biber sürtmüşlerde düzgün gidemiyor geçmiş olsun gönül isterki böyle şeyler hiç olmasın en kötüsü böyle olsun kazasız belasız sürüşler