škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri Vites Aydınlatması Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Herkesten özür dilerim. Aklımda led diye kalmış. Bu gün resim çekmek için autohold u açıp  geri takıp indim normal ampul müş gerçekten . Kusura bakmayın....

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
En azından ampül tipini bilen var mı?
Ona göre internetten araştırsak...

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Farlar far plastikleri dış aksamdaki plastikler vs. Aklımda soru işaretlerine neden oluyor. Ucuz araçta değilki 100 binden fazla paralar sayıyoruz

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;567807
Farlar far plastikleri dış aksamdaki plastikler vs. Aklımda soru işaretlerine neden oluyor. Ucuz araçta değilki 100 binden fazla paralar sayıyoruz

Farlar artık her arabada plastik.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;567809
Farlar artık her arabada plastik.

Plastik kalitesinden bahsediyorum, çabuk çizilen bir yerlerinden buharlaşan aydınlatması az hem ön hem arka, torpido plastik kalitesi vs. Daha iyi olmalıydı

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;567807

Ümit bey, yanlış anlamazsanız dikkatimi çeken bir durumu paylaşmak istiyorum.
Her mesajınızda olumsuz birşeyler yazıyorsunuz. Bence bu kadar olumsuz düşünüyor, hissediyor olmanız aracınıza yansıyor. Olumlu düşünür, güzel şeyleri de görürseniz emin olun bazı şeyler düzelmeye başlayacaktır.
Yada olmuyorsa bir an evvel aracınızı satın, dediğiniz gibi bu kadar para verip bu zulüm çekilmez. Dert sahibi olmak için mal sahibi olmuyoruz değil mi :ok:

Selamlar.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış hatırlamıyorsam arkadaşın aracın siparişi oluşturulurken hatalı bir opsiyon ekleme çıkarma durumundan dolayı boşu boşuna arka koltuk ısıtmalarından olmuştu. aracı ile en baştan beri olumsuzluklar yaşadığından dolayı araçta gördüğü her kusurun gözünde daha büyümesi son derece normal.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış hatırlıyorsunuz Özdil Bey,
Maalesef o şansızlık Alper Bey'in aracında olmuştu.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=34195

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğru diyorsun, yanlış hatırlamışım. ama 100 kağıt az para değil. bazı şeylerde sorun çıkınca 60 tl lik c sınıfı araçla aynı olmasın diye bir beklenti oluyor insanda. biraz da detaycı iseniz her şey gözünüze takılır.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2016, 17:15:45 Gönderen: özdil »

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Buna bende takıldım. Şahsen bu prestijde premium bir arabanın led geri vites lambalı olmasını beklerdim

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acaba benim araçta nasıl, hiç bakmak aklıma gelmedi bu güne kadar. Bir ara bakayım, merak ettim doğrusu...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
led olması lazım. 1999 E39 da led görünümlü normal ampullu hella stoplar vardı. 2 nesil geçti üstünde. artık koymuşlardır.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;568430
led olması lazım. 1999 E39 da led görünümlü normal ampullu hella stoplar vardı. 2 nesil geçti üstünde. artık koymuşlardır.

Bunların işi belli olmaz, bakmakta fayda var...

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok mu beyaz led takan hic ? Öncü olsun bize :) marka model bilgisi paylassin da birileri nasiplenelim bizde[emoji14]

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında çok da zor değil. normal ampul duyuna uyumlu, aracın hata vermesini engelleyen led ampuller var artık. ama sonuçta orada bir ampul olacak ve reflektör arkasında gelecek ışık. gerçek anlamda şeritlerden oluşan bir led olmayacak.