škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Nostalji

mşah · 31 · 8229

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ayakta sarj ünitesi olması lazım dimi

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;569715
Ben de Mehmet olarak sizinle aynı kafadayım :) Küçükken biriktirdiğim tasolar, sporcu kartları ve bilyeleri çocuğuma verecem diye saklamıştım, hala duruyorlar :)

bizimkisi mehmetlikten değil gayseriliikten oluyor:D

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: METŠAHİN;569758
bizimkisi mehmetlikten değil gayseriliikten oluyor:D

Tabi işin bide o tarafı var :D
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 15:42:56 Gönderen: vatan38mekan06 »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimki biraz meslek hastaligi. Ya lazim olursa, dursun bi kenarda, la bu atillirmi, :-))

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de Mehmet olarak sizinle aynı kafadayım :) Küçükken biriktirdiğim tasolar, sporcu kartları ve bilyeleri çocuğuma verecem diye saklamıştım, hala duruyorlar :)

tasolar şimdi altın oldu. deli gibi satıyorlar internette. ben de saklıyordum baya vardı, hanım evlenince attı sağolsun hepsini :wax:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O sporcu kartları neydi öyle,cebimizde tomar tomar gezdirir,oynardık sokak aralarında.Jardel falan vardı.

Bu mesaj tapatalktan havalandırılmıştır.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;569977
O sporcu kartları neydi öyle,cebimizde tomar tomar gezdirir,oynardık sokak aralarında.Jardel falan vardı.

Bu mesaj tapatalktan havalandırılmıştır.

benim kartlar biraz daha eski 90 ile 95 arası. galatasarayda erdal, fenerbahçede müjdat falan vardı :)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2005-2006 yıllarına ait çok iyi durumdaki dergiler değerlendirilir mi yoksa çöpe mi gider :).

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;592881
Arkadaşlar 2005-2006 yıllarına ait çok iyi durumdaki dergiler değerlendirilir mi yoksa çöpe mi gider :).

Ben 2002 olanları bile çöpe attım[emoji53]. Arada bakmak eğlenceli oluyordu ama artık yerim kalmamıştı. Hala bir miktar var.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1983 ile 2003 arası alıp, okuyup sakladığım gırgır, fırt, çarşaf dıgıl, hıbır, penguen ve uykusuz dergileri, auto show, auto sport, oto haber gibi dergilerim geçen hafta sonu eşim tarafından atılmış...
lise defterlerim, karneler,
askerlik mektupları, fotoları, hatıra defteri,
ericsson688, nokia 8110, ericssont28, nokia6230i, telefonlarım da aynı şekilde gitmiş...geçmişe dair hiçbirşeyim kalmadı...boşanacağım...
Hurdacılık kariyerim son buldu yani...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben araba dergilwrini hala sakliyorum. Ozellikle eski dergilerde konsept die cikan bazi araclarin cook uzun yillar sonra seri uretime gecmesi cok ilginc.

Ornegin uzay kasa tabir edilen seat leon ilk once suv-crossover olarak tasatlanmisto

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;592942
1983 ile 2003 arası alıp, okuyup sakladığım gırgır, fırt, çarşaf dıgıl, hıbır, penguen ve uykusuz dergileri, auto show, auto sport, oto haber gibi dergilerim geçen hafta sonu eşim tarafından atılmış...
lise defterlerim, karneler,
askerlik mektupları, fotoları, hatıra defteri,
ericsson688, nokia 8110, ericssont28, nokia6230i, telefonlarım da aynı şekilde gitmiş...geçmişe dair hiçbirşeyim kalmadı...boşanacağım...
Hurdacılık kariyerim son buldu yani...

Allahtan yenge o hızla seni de kapının önüne koymamış abi [emoji23]

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok artık...ben layt değilim, sıcak su hazırlanmazsa, bulaşığa falan elimi değmem...o derece...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yurtdisinda yaygin olan kisilere ozel depo olayi turkiyede de yaygınlaşsa cok iyi olur. bu tip eski esyalarin hem bir hatırası oluyor, hem de bir sure sonra ciddi fiyatlara satilabiliyor. benim evde de cocuklugumdan kalma oyuncaklarım hala durur

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi