škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

An(kara) ve Anılarım....

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;53597
...Ben de 3 yıl arayla 2 dizimden bağ ameliyatı geçirdim xxx hastanesinde...

Alıntı yapılan: serkan61;53425
...Samsunda xxx hastanesinde...
Yahu bu hastanelerin isimleri ayıp mı?:blm:

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;53618
Yahu bu hastanelerin isimleri ayıp mı?:blm:

Samsun devlet hastanesi:D  İsmini zedelemek istemedim hastanenin :D

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;53597
Burada kendim için yararlı bi bilgi buldum :D teşekkürler...

Bahsettiğiniz ve teşekkür ettiğiniz doktor Mehmet S. Binnet galiba, İbni Sina-Milli Takım-Uefa olayından anladım.

Ben de 3 yıl arayla 2 dizimden bağ ameliyatı geçirdim xxx hastanesinde. İlki bağ açısından başarılı idi ama yırtılan iç menisküsü dikmeyip tamamına yakınına çıkardıkları için şu an o dizimde bağ sağlam ama menisküs yokluğundan aşınmaya dayalı ağrılar başladı.

2. ameliyatta ise diğer dizimde menisküs dikildi ve başarıyla tuttu fakat bağın sağlamlığı ya da fonksiyonelliği tartışılır.

Bu 2 dizimi de Mehmet Binnet'e göstermeyi düşünüyorum bakalım ne diyecek. Methini duymuştum kendisinin, sizin anlattığınız hikaye de bu açıdan iyi oldu.

Telefon için üzüldüm, büyük şehirlerde her türlü üç kağıt yöntemi var.

Evet doktorum S. Mehmet Binnet Hocam :) Kendisini çok seviyorum ve müsait olduğum bir zaman kavaklıderede iran caddesindeki muayenesinde kendisini ziyarete gideceğim :D

Alıntı yapılan: hakanerdogan;53600
Orası Kuğulupark, Ankara'nın diğer parklarından farklı olarak kız arkadaşınla gittiğin zaman eline avcuna gül tutuşturup dayak sebebi yaratan serseriler yoktur, yada kadife Reeboklarımı boyamaya çalışan zihinsel gerilikteki kişiler. Nezih parktır, güzeldir, kışın kar yağıncada ayrı bi güzeldir.

Unutmadan, sevgilinle rahatça oturabileceğin bi park olduğunun altını tekrar çiziyorum, zaten oranın insanı biraz daha dünyaya güzel gözle bakan tiplerden oluşur.

yıooo gerek AOÇ, gerek Or-An, Kepekli ve bi çok göl ve çevresi yeşildir.

Karanfil ;) Benim Top 5 mekanlardan.

Geçen sene nişanlımla sıhhiyenin orada bi parkta ( adını hatırlamıyorum ) otururken boyacı geldi ve ikimizde beyaz nike olan ayakakkabılarımız için özel boyası olduğunu söylemişti :++: İyice daralttı beni ama çocuğu azarlamak istemedim yoksa bir ıslıkla çevremize 10 - 15 kişi toplanabilirdi :D  Nede olsa deplasmandaydık :)
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2009, 13:06:37 Gönderen: mariachi »

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Samsunuda çok iyi bilirim.Öğrencilik yıllarım orda geçmiştir.Keşke ameliyatı devlet hastanesinde değilde tıp fakültesinde olsaydınız.Ama keşkelerle olmuyor tabi.Önemli olan sizin şuan sağlıklı bi durumda hayatınızı devam ettirebilmeniz.Gerisi boş laf kalabalığı.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;53681
Samsunuda çok iyi bilirim.Öğrencilik yıllarım orda geçmiştir.Keşke ameliyatı devlet hastanesinde değilde tıp fakültesinde olsaydınız.Ama keşkelerle olmuyor tabi.Önemli olan sizin şuan sağlıklı bi durumda hayatınızı devam ettirebilmeniz.Gerisi boş laf kalabalığı.

Malesef tıpfakültemiz insanlar üzerinde deney yapıyor:acl:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tıp fakültelerinin çoğu öyledir aslında.Dediğinize katılıyorum.Fakat tıp fakültelerinde mesela prof. olan bi hocaya 100 TL gibi bi ücret ödendiği takdirde, ordaki herkes ( doktorundan intörüne, hemşiresinden bakıcısına kadar ) köpeğiniz oluyorlar :D Ayrıca prof. gelip bizzat kendiside ilgileniyor.Biz bunu yaşadık çünkü.Tıp fakültesidenki işleyişde maalesef bu şekilde.Olanda benim fakir halkıma oluyor :(
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı sagacity

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;53600
Orası Kuğulupark, Ankara'nın diğer parklarından farklı olarak kız arkadaşınla gittiğin zaman eline avcuna gül tutuşturup dayak sebebi yaratan serseriler yoktur, yada kadife Reeboklarımı boyamaya çalışan zihinsel gerilikteki kişiler. Nezih parktır, güzeldir, kışın kar yağıncada ayrı bi güzeldir.

:+1: Ankara'nın denizi eksiktir. Memur kentidir. Yeşili pek yoktur. Gel gelelim Ankara İstanbul gibi büyük bir şehir olamamıştır.  burada yaşıyorum burada doyuyorum. Ankarayı seviyorum.
Çırak Ustayı Sollamazsa Sanat Ölür,  Hatalı Sollarsa Çırak Ölür..