škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb dsg mi passat manuel mi ?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu nasıl iştir anlamıyorum nisanın 3. cü haftası gelecek araç nasıl oluyo da Mayıs'ın ortasına sarkıyo. Abilerim Allah Rızasi için bi akıl verin bana aynı fiyata 127.000 tl ye passat 1.6 TDI higline manuel geliyo araç suan ellerinde var sizce kararımdan dönsemmi beklemekten bıktım usandım yardım edin :uve:

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Manuel arac d segment icin bir olumsuzluk bence. Satarken de manuel araci elden zor cikartirsiniz. Eger illa da passat diyorsaniz gidin comfortline dsg alin.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;568273
Manuel arac d segment icin bir olumsuzluk bence. Satarken de manuel araci elden zor cikartirsiniz. Eger illa da passat diyorsaniz gidin comfortline dsg alin.

Okadar para vermişken de ful araca binmek lazım bence :wax2:

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;568275
O yuzden Superb diyorum :) Kararinizdan caymayin.

Ama gına geldim resmen :-)  sağolun bilginiz için :)

Çevrimdışı cello123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aynı paraya daha konforlu,daha donanımlı ve otomatik bir araç varken passata bakmazdım :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Azcık naz yapıyor. o da biliyor piyasanın durumunu.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun sizin için.
Sanırım sanroof opsiyonu sonrasında bu durum yaşandı. Bayiye "afedersiniz" bağırıp çağırsanız mevcut bir aracı size yönlendirseler?

Çevrimdışı xyphiks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mevcut manuel Passatımım verdim DSG Superb aldım. Pişman olmayacağınızdan emin olun, beklemeye kesinlikle değer.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle eğer Superb'i istiyorsanız kızgınlığınıza yenilmeyin. İstediğiniz arabayı beklemek sıkıntılı iştir, insan bir an önce gelsin ister. Öte yandan başka modele yöneldiğinizde aklınızda hep Superb olacaksa aldığınız diğer 0km araçtan hiç tad alamazsınız.

Passat konusuna gelirsek;

Walla biz passat highline ı manuel aldık, hiç de bir eksiklik hissetmiyoruz ki aracı babam kullanıyor.

Bunun dışında 2. elde eğer aracı uzun süre kullanıp satacaksanız DSG 2. el kullanıcısında soru işareti uyandırıyor. En azından ben ve benim çevremdekiler 2.el VAG grubu bakarken manuel e yöneliyor.

İlla DSG lazımsa TDI yerine 150 lik ACT TSI tercih edebilirsiniz, TDI farfını da DSG e vermiş olursunuz.

Eğer geç teslimat işi canınızı sıktıysa B8 Highline sizi üzmez, sadece dış görünüşü Superb'e göre biraz daha ağır başlı. Bana göre iç mekan tasarımı da Superb'den bir tık üstte.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;568293
Hayırlısı olsun sizin için.
Sanırım sanroof opsiyonu sonrasında bu durum yaşandı. Bayiye "afedersiniz" bağırıp çağırsanız mevcut bir aracı size yönlendirseler?

Mevcut araçlarda içi bej yok olanda beyaz bende beyaz istemiyorum bekliycem artık :)

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xyphiks;568295
Mevcut manuel Passatımım verdim DSG Superb aldım. Pişman olmayacağınızdan emin olun, beklemeye kesinlikle değer.
bekliyom ozman sağolun bilginiz için :)

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;568297
Öncelikle eğer Superb'i istiyorsanız kızgınlığınıza yenilmeyin. İstediğiniz arabayı beklemek sıkıntılı iştir, insan bir an önce gelsin ister. Öte yandan başka modele yöneldiğinizde aklınızda hep Superb olacaksa aldığınız diğer 0km araçtan hiç tad alamazsınız.

Passat konusuna gelirsek;

Walla biz passat highline ı manuel aldık, hiç de bir eksiklik hissetmiyoruz ki aracı babam kullanıyor.

Bunun dışında 2. elde eğer aracı uzun süre kullanıp satacaksanız DSG 2. el kullanıcısında soru işareti uyandırıyor. En azından ben ve benim çevremdekiler 2.el VAG grubu bakarken manuel e yöneliyor.

İlla DSG lazımsa TDI yerine 150 lik ACT TSI tercih edebilirsiniz, TDI farfını da DSG e vermiş olursunuz.

Eğer geç teslimat işi canınızı sıktıysa B8 Highline sizi üzmez, sadece dış görünüşü Superb'e göre biraz daha ağır başlı. Bana göre iç mekan tasarımı da Superb'den bir tık üstte.

Bilgileriniz için sağolun. Aracı mecbur 5 yıl kullanacam ÖTV  ile aldığım icin. Ama superb sanki bana göre daha avantajlı :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lütfen "çoklu alıntı" özelliğini kullanalım arkadaşlar:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...