škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb dsg mi passat manuel mi ?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;568273
Manuel arac d segment icin bir olumsuzluk bence. Satarken de manuel araci elden zor cikartirsiniz. Eger illa da passat diyorsaniz gidin comfortline dsg alin.

Passat her halukarda elden çıkar ikinci el problemi olmayan yegane araç modeli. Şuan alayım kullanayım satayım diyen passat alıyor buda bir realite.
« Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 12:43:38 Gönderen: Cihangir Emre »

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cihangir Emre;568335
Passat her halukarda elden çıkar. Şuan alayım kullanayım satayım diyen passat alıyor buda bir realite.
Benim superb almadan önceki aracim passatti. 2 ayda zor sattim. Bi daha hizli satarim diye vw mi ? Aman...

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;568336
Benim superb almadan önceki aracim passatti. 2 ayda zor sattim. Bi daha hizli satarim diye vw mi ? Aman...

Sizin açınızdan Şaşırdım, fiyat vs. bir problem yoksa normalde fazla beklenmiyor.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cihangir Emre;568338
Sizin açınızdan Şaşırdım, fiyat vs. bir problem yoksa normalde fazla beklenmiyor.
60.000 km de tertemizdi.dsg sorunsuzdu. Servis bakimli idi. Piyasaya cok fazla passat var. Her alici diye gelen orda bu fiyata bu var, surda su fiyata bu var diye diye 2 ay kastirdilar.

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 14 hafta bekledim paşalar gibi superb aldım. Benim aracım manuel ama ben derim ki biraz daha sabredin konforu ve rahatlığı seçin. Sizi de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız...

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beko86;568347
Ben 14 hafta bekledim paşalar gibi superb aldım. Benim aracım manuel ama ben derim ki biraz daha sabredin konforu ve rahatlığı seçin. Sizi de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyarız...

Hosbuldum hocam :-) sağolun ınss tez zamanda geçer :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;568353
2 ay uzun mu ya araba satmak icin :)
Valla hocam bence uzun değil.  Normal bir arac satisi icin makul bir sure ancak vw ciler diyorya passat mi , abi 5 dk satarsin bugun koy yarina satarsin olmadi 1 haftada satarsin. Peynir ekmet gibi satiyor aninda satarsin.:) Ben onlarin soylemlerine gonderme yapiyorum. 2 ayda her araba satilir, yani neymis; passattin bir artisi yokmus :) ben bunu gordum.

Çevrimdışı xyphiks

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende Passat satmaya çalıştım açıkçası alıcı çıkmadı, bayiye verdim bende. Onlarda nazlana nazlana aldılar, kazın ayağı öyle değil yani anlayacağınız

Çevrimdışı cello123

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Superb ten önce santa fe vardı bayiler falan 30-40 bin veriyordu bende 2. Eli kötü zannettim aracın sonra fotoğraf bile koymadan ilan açtım 2 saat sonra 55 bine araç satıldı :)
Bu işlerin nolacağı belli olmuyor :)

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sevgili Yunus bey kardeşim. Hayırlı uğurlu olsun öncelikle aracınız. Öncelikle manuel mi istiyorsunuz dsg mi, ona karar vermeniz gerek. Ondan sonra sorunun cevabını zaten kendin bulacaksın. Tamam passat tasarım olarak bir tık üstün olabilir. Ama ne bileyim, Samsunda nereye baksam passat, Sanırım bende biraz "benim aracımdan piyasada az olsun" havası var. Ayrıca aracın gecikme sebebini tahmin edebiliyorum. sanırım bej döşeme istediniz. fakat bej döşemede tedarik sorunu varmış o yüzden gecikmiş yoksa benim aracımda 15 nisanda gelecekti.

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyx;568406
Sevgili Yunus bey kardeşim. Hayırlı uğurlu olsun öncelikle aracınız. Öncelikle manuel mi istiyorsunuz dsg mi, ona karar vermeniz gerek. Ondan sonra sorunun cevabını zaten kendin bulacaksın. Tamam passat tasarım olarak bir tık üstün olabilir. Ama ne bileyim, Samsunda nereye baksam passat, Sanırım bende biraz "benim aracımdan piyasada az olsun" havası var. Ayrıca aracın gecikme sebebini tahmin edebiliyorum. sanırım bej döşeme istediniz. fakat bej döşemede tedarik sorunu varmış o yüzden gecikmiş yoksa benim aracımda 15 nisanda gelecekti.
Allaha razi olsun hocam. Aslında bu zamana kadar manuel kullandık değişiklik olsun istiyorum :-) evet içi bej aracın. Siz aracı nezman siparis verdiniz hocam
« Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 16:47:33 Gönderen: Yunus Emre »

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Yunus Emre;568412
Allaha razi olsun hocam. Aslında bu zamana manuel kullandık değişiklik olsun istiyorum :-) evet içi bej aracın. Siz aracı nezman siparis verdiniz hocam

Ben şubatın 2. haftası verdim. Siparişimi, bu zamana kadar hep manuel kullandık, hem bizde 2 araç var bir manuel diğeri otomatik olsun istemedik. O sebeple manuel aldık bizde. Ayrıca ben dsg kullanırken araba kullandığımı hissedemiyorum. Alışkanlık işte

Çevrimdışı Yunus Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyx;568415
Ben şubatın 2. haftası verdim. Siparişimi, bu zamana kadar hep manuel kullandık, hem bizde 2 araç var bir manuel diğeri otomatik olsun istemedik. O sebeple manuel aldık bizde. Ayrıca ben dsg kullanırken araba kullandığımı hissedemiyorum. Alışkanlık işte

Doğrudur hocam ama değişiklik iyidir dedik :-) suan araç belli mi neredeymiş motor no belli olmuş mu

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Valla 2 hafta önce gittim dahada ne aradım ne sordum. bilmiyorum belli mi değilmi