škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

android tabanlı multimedya navigasyon

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar android tabanlı multimedya navigasyon cihazı kullanan yada hakkında bilgisi olan varmı?
 Önerebileceğiniz cihaz var mı?
Yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kardeş bende bu konu üzerinde yoğunlaşıyorum. İstanbuldan bir arkadaşla irtibat halindeyiz. 15 Nisanda kore de bir fuara katılacağını söyledi. bu fuarda bizim araç için olandanda getireceğini belirtti. İsterseniz telefonunu özelden verebilirim. Yaptığım araştırmada aşağıdaki linkte tanıtılan teyp üzerinden bütün araç ayarlarıda yapılıyor görünüyor, ama nasıl güveneceğiz, sorun bu.
http://tr.aliexpress.com/item/Android-4-2-2-Car-DVD-GPS-Navi-Radio-Headunit-For-Skoda-Octavia-2013-2014-Audio/32214922046.html?ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201602_3_10036_10035_301_10034_507_10032_10020_10017_10005_10006_10021_10022_401_10018_10019,searchweb201603_9&btsid=fc8082f3-dec0-4eb8-8e5b-62135f427b53

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Android sistemini günümüzde araçlar için çok iyi değil,zamanla kasması her fonksiyonun düzgün çalışmaması açılış süresi gibi olatlardan dolayı bende vazgeçtim,o arkadaş Serkan bey olmalı çok konuştuk kendisiyle beni en çok düşündüren açılış süresi düşünsene arabayı çalıştırdın geri taktın çıkıcan acil olarak bekliycen 30 saniye

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gördüğüm kadarıyla konu biraz karışmış. Konuyu açan üyenin profilinden anladığım kadarıyla kendisi "Superb II" için android tabanlı bir navigasyon arayışı içinde.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aynen aracım superb2 android olmasını istememin sebebi diğer navigasyonlara göre video formatı wifi gibi özelliklerinin iyi olması görüntü kalitesinin iyi olması vs vs daha kullanışlı geldi bana ben bir kaç marka buldum fiyatta uygun 8 inç olması dahada güzel. Avın navimedia gibi markalar değer bence

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı şeyden bahsediyorum bende fark yok hangi arabaya uyumlu olursa olsun iç özellikler aynı, aracınızda ne var şuanda?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;568622
Aynı şeyden bahsediyorum bende fark yok hangi arabaya uyumlu olursa olsun iç özellikler aynı, aracınızda ne var şuanda?

Alt yapıları tamamen farklı 2 aractan bahsediyoruz.

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;568622

Araçta bolero var. Yeterli gelmiyor bana

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;568627
Alt yapıları tamamen farklı 2 aractan bahsediyoruz.

Onu demek istemedim takılacak her cihaz aynı özelliklerde olacak, avgo marka cihazı octaviayada taksan suberbede taksan aynı
Alıntı yapılan: yasinsen;568631
Araçta bolero var. Yeterli gelmiyor bana
Bence macera aramayın aynı tadı vermiyor bizzat yaşamış biri olarak

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m@hm@;568634
Onu demek istemedim takılacak her cihaz aynı özelliklerde olacak, avgo marka cihazı octaviayada taksan suberbede taksan aynı

Bence macera aramayın aynı tadı vermiyor bizzat yaşamış biri olarak

Tüm android cihazların aynı olacağı görüşüne katılmıyorum. Hatta forumda yurt dışından android tabanlı cihaz getirtip Superb 2 aracında sorunsuz kullanmış bir arkadaşımız da var.

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ozaman navigasyonlu olupta tat verecek bir cihaz nerden bulalım uygun fiyata.
Birde cihazdan kişilerin ne beklediği önemli. Sizin beklentileriniz neydide hoşunuza gitmedi

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;568636
Tüm android cihazların aynı olacağı görüşüne katılmıyorum. Hatta forumda yurt dışından android tabanlı cihaz getirtip Superb 2 aracında sorunsuz kullanmış bir arkadaşımız da var.

O arkadaş hala forumda mı? acaba.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasinsen;568642
O arkadaş hala forumda mı? acaba.

"rumiexile" rumuzlu Faruk arkadaşımıza özel mesaj gönderirseniz kendisi size yardımcı olacaktır:ok:

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasinsen;568641
Ozaman navigasyonlu olupta tat verecek bir cihaz nerden bulalım uygun fiyata.
Birde cihazdan kişilerin ne beklediği önemli. Sizin beklentileriniz neydide hoşunuza gitmedi
Nerden başlasam bilmiyorum, bluetooth menüsüne girince müzipin keslmesimi, her seferinde rehberi içe aktar komutunu vermem gerektiğinimi,450 adet kişiyi ekleyebilmesinimi, ekranlarının yansıma yapmasınımı, ses kalitesinin berbat olmasınımı, radyonun çekmemesinimi, arayüzün çok basit olmasınımı.....
Daha sayarım ama avantajlarıda var ama en önemlisi bluetooth işini çözemediler maxi dod ekranda aramalaeı görmek dışında işlem yapamıyosun