škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

klima çalışırken gelen ses

Dre42 · 10 · 3405

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün hava sıcaktı klimayı çalıştırdım ama bir süre sonra sanki kısık şekilde musluktan su akıyor gibi bi ses duydum.sesi tarif edemedim pek ama bu tür bi ses klimada bi problem çıkartır mı yoksa normal midir ? şimdiden teşekkür ederim

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;568644
bugün hava sıcaktı klimayı çalıştırdım ama bir süre sonra sanki kısık şekilde musluktan su akıyor gibi bi ses duydum.sesi tarif edemedim pek ama bu tür bi ses klimada bi problem çıkartır mı yoksa normal midir ? şimdiden teşekkür ederim

Geçen bana da aynısı oldu, arabayı aldığımdan beri ilk kez klimasını çalıştırdım. Ama sonra bir iki kez daha kullandım, o ses gelmedi bir daha. Sizde de muhtemelen kaybolacaktır.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekomach;568722
Geçen bana da aynısı oldu, arabayı aldığımdan beri ilk kez klimasını çalıştırdım. Ama sonra bir iki kez daha kullandım, o ses gelmedi bir daha. Sizde de muhtemelen kaybolacaktır.

Bende bu yaz ilk kez çalıştırmıştım zamanla kaybolur o zaman teşekkür ederim

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynı ses rapid spaceback aracımda da var. gerçekten garip bir ses

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeren;568752
aynı ses rapid spaceback aracımda da var. gerçekten garip bir ses

Sorun edilecek bişey değil sanırım hepsinde varsa.yalıtımın biraz kotu olması her sesi hissetmemize neden oluyor

Çevrimdışı balyali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;568753
Sorun edilecek bişey değil sanırım hepsinde varsa.yalıtımın biraz kotu olması her sesi hissetmemize neden oluyor

Bende de su akışı gibi rahatsız eden bir ses geliyor. Şarıl şarıl derinden gelen bir ses :(

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ses klima çalışınca akışkan gazın sesi tüm klimalarda ( evde kullandıklarımız dahil ) olur normal bir durum ama tabi yalıtım ve montaj şekline göre çok yada az duyulur.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;570369
Bu ses klima çalışınca akışkan gazın sesi tüm klimalarda ( evde kullandıklarımız dahil ) olur normal bir durum ama tabi yalıtım ve montaj şekline göre çok yada az duyulur.

Bundan önce pejo 207 im vardı 2.5 sene kullandım bir kez bile duymadım hocam..skoda iyi hoş ama yalıtımı sıfır.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;570383
Bundan önce pejo 207 im vardı 2.5 sene kullandım bir kez bile duymadım hocam..skoda iyi hoş ama yalıtımı sıfır.

Belki dışarıdaki sesi iyi yalıttığı için içerideki sesler duyuluyordur  :rolleyes::)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;570457
Belki dışarıdaki sesi iyi yalıttığı için içerideki sesler duyuluyordur  :rolleyes::)

Belki de :) keşke oyle olsun :)