škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Audi rs4 jant tavsiye...

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NafirKeyh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aman sağlamlığından emin olun... can taşıyacak...

Ayrıca komşumun jantları farklı diye tüvturk onay vermemişti...

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Markası oem jant diye geçiyor.bende kalitesinden dolayı kararsız kalmıştım ama işim gereğı aracı şehir içi kullanacam bu yüzden siķintı olmaz inşallah

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb.samet;568718
Markası oem jant diye geçiyor.bende kalitesinden dolayı kararsız kalmıştım ama işim gereğı aracı şehir içi kullanacam bu yüzden siķintı olmaz inşallah

OEM Original Equipment Manufacturer demektir. Yani bir marka değildir. Replica ve OEM farklı şeylerdir. Replica taklit iken OEM misal Audiye jant üreten firmanın üretip piyasaya sunduğu ürünler için kullanılır. Ancak ülkemizde Replica ürüne de OEM deniyor. Buna dikkat edin. Replica ürünlerin riskleri ile ilgili bilgi sahibi olmak için de youtube da videoları izleyebilirsiniz.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal oem jant olduğunu anlamanın bir yolu varmı

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb.samet;568728
Orjinal oem jant olduğunu anlamanın bir yolu varmı
Sıfır alıyorsanız ilk kriter fiyatıdır :)
Ama bir aracın çıkma orjinal bir takım jantını bulur alırsanız daha makul fiyata gelir. İlk amaciniz replikadan uzak durmak olmalı, takacagınız oem bir jant hem aracınıza değer katar hemde kalite konusunda içiniz rahat olur

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: classi;568735
resimlerdeki 19 gibi duruyor aynı görüntüyü yakalayamayabilirsiniz

Hatta bana 20 gibi geldi.
Hem görüntü bu olmaz hemde tangır tangur gidersiniz arabanızda konfor diye bişey kalmaz. Bence Hatalı bir tercih olur.

Ilk arabayı aldığım dönemde bende jantçıyı Aradım telefonda abi senin arabaya 21'' audi r8 jantı verelim dedi lastik filan 2400 fiyat verdi. Bi araştırdım o gün vazgeçtim.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: METŠAHİN;568764
Hatta bana 20 gibi geldi.
Hem görüntü bu olmaz hemde tangır tangur gidersiniz arabanızda konfor diye bişey kalmaz. Bence Hatalı bir tercih olur.

Ilk arabayı aldığım dönemde bende jantçıyı Aradım telefonda abi senin arabaya 21'' audi r8 jantı verelim dedi lastik filan 2400 fiyat verdi. Bi araştırdım o gün vazgeçtim.
ilandaki resim 17 inç değil mi?bana 17 inç gibi geldi

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4 sene önce kendi aracıma öğrenci bütçesiyle 450 tl ye 16" replika interlagos jant taktırmıştım. aceleden kaynaklı biraz süratle beraber gözümden kaçan bi çukura girdim. sonuç: kırık jant ve tampon, yarılmış lastik, yamuk disk ve ön takıma da yüklü bi miktar bayılmak oldu. canınız orjinal veya gerçek oem jantla aradaki fark olan 1000-2000 tl (farz-ı misal) den daha değerli olmalı.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum.replica janttan vazgeçtim ve kullananlara sorduğumda balans sorunu,yüksek hızda titreme şikayetleri vardı.bu ýüzden artık orjinal jant kovalayacam.