škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid sb Farlar ve kalorifer çalışmıyor!

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu akşam arabanın farlarını açtığım halde farları yanmıyor sisler ön arka yanmıyor sadece plaka lambaları ve parklar yanıyor acaba sigorta mı yoksa vag com dan özellikleri açtırdım yoksa ondan mı başına gelen arkadaşlar acil bilgilendirirse çok sevinirim

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu arabanın sigortası nerde bir de hangi sigorta farlar ve kalorifer sistemini çalıştırıyor 2014 model araba çok enteresan

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;568804
Bu arabanın sigortası nerde bir de hangi sigorta farlar ve kalorifer sistemini çalıştırıyor 2014 model araba çok enteresan

Aracın sigortaları direksiyonun solunda altta. Plastik parçayı çıkarın orda. Kapak üzerinde şema vardır yoksa kitapçığa bakın.

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;568893
Aracın sigortaları direksiyonun solunda altta. Plastik parçayı çıkarın orda. Kapak üzerinde şema vardır yoksa kitapçığa bakın.

Dün akşam biraz uzun far lambasını açtım kapadım bayağı bir oynadıkdan sonra far lambasının ışıkları geldi kalorifer de çalıştı sabah marşa bastığımda yine aynı sıkıntı devam ediyordu bugün bakacağım aracın sigortasına

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;568902
Dün akşam biraz uzun far lambasını açtım kapadım bayağı bir oynadıkdan sonra far lambasının ışıkları geldi kalorifer de çalıştı sabah marşa bastığımda yine aynı sıkıntı devam ediyordu bugün bakacağım aracın sigortasına

Sigortadan olsa asla çalışmazdı.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sigortalara hic bakmayin bile bir kere calistiysa. Servise goturun direk derim

Çevrimdışı Balasagun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/sadayrapid/
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;568801
Arkadaşlar bu akşam arabanın farlarını açtığım halde farları yanmıyor sisler ön arka yanmıyor sadece plaka lambaları ve parklar yanıyor acaba sigorta mı yoksa vag com dan özellikleri açtırdım yoksa ondan mı başına gelen arkadaşlar acil bilgilendirirse çok sevinirim

Sigortalar ile ilgili bir durum söz konusu olabilir, vag com dan bende tüm özellikleri açtırdım ve 1 senedir öyle kullanıyorum, böyle bir şey ile karşılaşmadım doğrusu, servise gidip kontrol ettirin bence, belki akü ile de alakalı olabilir.

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;568801
kardeşim korkucak bişe yok, sigorta atmıştır,plaka lambasını veya başka bi lambayı oynattıysan ondan olmuş olabilir

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;568905
Sigortadan olsa asla çalışmazdı.

Pazar günü sigorta ünitesiyle uğraştım gerçi tek yaptığım yerlerine üstünden baskı yaparak oturtmak oldu biraz gevşek geldi sigortalar sizde de öyle mi ?

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;568908
Sigortalara hic bakmayin bile bir kere calistiysa. Servise goturun direk derim

Servise götürmek evet bir çözüm ama arabada vag com dan özellikleri açık onu sorun edecekler endişesindeyim

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Balasagun;568986
Sigortalar ile ilgili bir durum söz konusu olabilir, vag com dan bende tüm özellikleri açtırdım ve 1 senedir öyle kullanıyorum, böyle bir şey ile karşılaşmadım doğrusu, servise gidip kontrol ettirin bence, belki akü ile de alakalı olabilir.

Aküden olduğunu bende düşündüm aslında ama arabada en ufak Arıza göstergesi yok bundan önce Citroen grubu kullandım plaka lambası bitse bile Arıza ışığı yakardı ordan neden yanmadığını çözerdik,herhangi bir tepki olmayınca arabanın tüm elektrik aksamında problem hatta role de bile düşünmeye başladım

Çevrimdışı Muhammedtsci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ümit Aziz;569009
kardeşim korkucak bişe yok, sigorta atmıştır,plaka lambasını veya başka bi lambayı oynattıysan ondan olmuş olabilir

Plaka lambalarımı led yaptım ama piyasada 3 5 lira ya satılanlardan değil belki bir çukura girdim ordan oynamıştır da olabilir ama parklar plaka lambaları yanıyor normal farlar çalışmıyordu.Sigortayı elledikden sonra  şuan arabada hiç bir sıkıntı yok sürekli deniyorum farları kaloriferi klimayı hepsi tıkır tıkır çalışıyor

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;569129
Plaka lambalarımı led yaptım ama piyasada 3 5 lira ya satılanlardan değil belki bir çukura girdim ordan oynamıştır da olabilir ama parklar plaka lambaları yanıyor normal farlar çalışmıyordu.Sigortayı elledikden sonra  şuan arabada hiç bir sıkıntı yok sürekli deniyorum farları kaloriferi klimayı hepsi tıkır tıkır çalışıyor

yeri gevşemiştir sıkıntı yapma,ayrıca en kalitelisi photon o bile bazen arıza verebiliyor oda genelde far açıkken çıkarıp takarsan olur..vadcomla hiç bi alakası yok Aracına güle güle bin....

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muhammedtsci;569127
Servise götürmek evet bir çözüm ama arabada vag com dan özellikleri açık onu sorun edecekler endişesindeyim

Etmezler. Farkina bile varmazlar. Soran oluraa baska bir servisin adini verin orada acmislardi diyin ;)