škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lastik.

tolky · 11 · 5501

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tolky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günler arkadaşlar . Ben tolga. 2000 model 1.3 glxi felicia combi me yaz lastiği almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
marka model öneremem ama , internetten almanızı tavsiye ederim.  İnternetten bir lastik buldum, kargosu içinde. baktım ankarada bir lastikçi. yolun kenarında giderken baktım satan tükan, içeri girdim sordum.   internetteki fiyattan daha uygun verin alayım dedim, komisyon ve kargo ödememiş olursunuz dedim. 10 lira bile inse alacaktım.

internetteki fiyat uygun git ordan al dediler valla. ne iştir anlamadım.

Çevrimdışı tolky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Enteresanmış. Bnde öyle düşünüyordum .. internetten alacağım. Nokian nasıl sence?

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nokia nın kışlığını çok övüyorlar ama yazlığı bilemem.
 benim araçta abs yok, yağış oldu mu, kaya kaya gidiyorum.

kardan beter, karda sürünce daha rahatım. şimdi  e sınıfı yakıt tüketimli bir lastik aldım, sürtünmesi çok fazla. gelecek bakalım kargoda daha,  takınca yakıt tüketimi nasıl artar bilemiyorum.

Çevrimdışı tolky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tolky;568954
Enteresanmış. Bnde öyle düşünüyordum .. internetten alacağım. Nokian nasıl sence?
Nokian daha çok kışlık modelleriyle öne çıksada yazlık olarak ta rahatça kullanabileceğiniz kaliteli bi lastiktir. Line ve zline serileri binek otomobillerde kullanılan yazlık modelleri. Aracınızın lastik ölçüleri öncelikli önemli tabi burda. Lastik ölçünüze göre "tyreviews.com" sitesinden aklinizdaki modellerin kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Nokian kendi aracım içinde düşündüğüm yazlık alternatiflerden biriydi ancak goodyear aldım.

Çevrimdışı tolky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;568964
Nokian daha çok kışlık modelleriyle öne çıksada yazlık olarak ta rahatça kullanabileceğiniz kaliteli bi lastiktir. Line ve zline serileri binek otomobillerde kullanılan yazlık modelleri. Aracınızın lastik ölçüleri öncelikli önemli tabi burda. Lastik ölçünüze göre "tyreviews.com" sitesinden aklinizdaki modellerin kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Nokian kendi aracım içinde düşündüğüm yazlık alternatiflerden biriydi ancak goodyear aldım.
Bnce herkes ilk başta nokıan düşünüp başka lastik alıyor::)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;568953
marka model öneremem ama , internetten almanızı tavsiye ederim.  İnternetten bir lastik buldum, kargosu içinde. baktım ankarada bir lastikçi. yolun kenarında giderken baktım satan tükan, içeri girdim sordum.   internetteki fiyattan daha uygun verin alayım dedim, komisyon ve kargo ödememiş olursunuz dedim. 10 lira bile inse alacaktım.

internetteki fiyat uygun git ordan al dediler valla. ne iştir anlamadım.

Kargoları anlaşmalı büyük ücretler ödemiyorlar. Sök tak yapmadıkları için lastiği 10 tl ucuza satıyorlar. Toplam kargoya max. 20 tl öderler. Eğer size 40 tl indirim yapsalar sök tak işçiliği bedavaya geleceği gibi birde 20 tl zarara girecekler. İşin aslı budur.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tolky;568965
Bnce herkes ilk başta nokıan düşünüp başka lastik alıyor::)
Benim açimdan sebep o diildi aslinda[emoji4] Nokian Kormetal grup araciliğıyla getiriliyo TRye. Bayi yelpazesi daha çok bilinen Michl, Conti, Goodyear vs gibi markalar kadar geniş diil. Ben Nokian zline serisine çoktan karar kılmıştım ancak yukarıda açıkladığım sebepten dolayı ne İstanbul ne de Ankara Nokian bayilerinin hiçbirinde istediğim ebatta (225/40/18) lastik kalmamıştı. En erken nisanin 3. haftası gelir diyince bende bekleyemiyceğim için başka marka tercih etmek zorunda kaldım. Nokian benim hem yazlık hem kışlık olarak ilk 3 markam arasında yer almıştır. Tabi bu olay kişisel tercih meselesi. Lastikte nerdeyse araba piyasası kadar geniş bi yelpaze günümüzde.

Çevrimdışı tolky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;568969
Benim açimdan sebep o diildi aslinda[emoji4] Nokian Kormetal grup araciliğıyla getiriliyo TRye. Bayi yelpazesi daha çok bilinen Michl, Conti, Goodyear vs gibi markalar kadar geniş diil. Ben Nokian zline serisine çoktan karar kılmıştım ancak yukarıda açıkladığım sebepten dolayı ne İstanbul ne de Ankara Nokian bayilerinin hiçbirinde istediğim ebatta (225/40/18) lastik kalmamıştı. En erken nisanin 3. haftası gelir diyince bende bekleyemiyceğim için başka marka tercih etmek zorunda kaldım. Nokian benim hem yazlık hem kışlık olarak ilk 3 markam arasında yer almıştır. Tabi bu olay kişisel tercih meselesi. Lastikte nerdeyse araba piyasası kadar geniş bi yelpaze günümüzde.
Hiç sorma ya:) bakalım petlasa dönüyorum yavaş yavaş:)