škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

94.800 tl octavia ya verilir mi ?

mrtyl07 · 41 · 10774

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrtyl07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar. Bugun dayima octavia almak icin Skoda Altur a gittik.
Arac 1.6 tdi dsg style paket. Ek olarak 17 inc teron jant ve panaromik sunroof var icinde. Arac 98bin tl yi buluyodu pazarliklarla ve skoda sahibi oldugumuz icin insirim yaptilar 94.800 tl. Ama herkes ayni fiyata insignia alirsin qasqhai alirsin diyor. Ben dayimin octavia ya binmesni istiyorum fakat oda biraz dusundu verilen fiyati. Baska yerde daha uygun fiyat verirler mi ? 90 dan asagi bulunmaz mi ? 2. El 83-84 bin tl ye dusuk km de aynisini bulup almak daha mi mantikli ? Yorumlariniz bekliyorum simdiden cok tesekkurler

Çevrimdışı AlperKoPat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2.el temiz mantıklı. Dizellere pek indirim yapmıyorlar, diye biliyorum...

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrtyl07;568977
Arac 1.6 tdi dsg style paket. Ek olarak 17 inc teron jant ve panaromik sunroof var icinde. Arac 98bin tl yi buluyodu pazarliklarla ve skoda sahibi oldugumuz icin insirim yaptilar 94.800 tl. Ama herkes ayni fiyata insignia alirsin qasqhai alirsin diyor. Ben dayimin octavia ya binmesni istiyorum fakat oda biraz dusundu verilen fiyati. Baska yerde daha uygun fiyat verirler mi ? 90 dan asagi bulunmaz mi ? 2. El 83-84 bin tl ye dusuk km de aynisini bulup almak daha mi mantikli ? Yorumlariniz bekliyorum simdiden cok tesekkurler

bn aynı donanımda beyaz renk olarak aldım çok memnunum aracımdan bu sınıfta dizel otomatik olarak bu fiyata başka bi araç yok bn 88.500 tl ye almıştım yıl sonu indiriminden faydalanarak. anadolu yakasındaki bayilerden de fiyat almanızı tavsiye ederim. insignia kaldıki octavia dan daha pahalı ve şanzımanı tam otomatik olduğundan daha fazla yakıt tüketir.

Çevrimdışı orhan_guney

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Donanım olarak güzel bir araç secmişsiniz,17 jant teron,Cam tavan 93,800 TL yardımcı olurum size,

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
octavia güzel arabadır severek kullanıyorum ama o paraların arabası değildir istediğin kadar ek özellik koy, bana göre eğer octavia ya 75 binden fazla vericeksem süper B alırım yada premium başka araçlar, sonra alıp 120 den sonra neden rüzgar sesi geliyor demeyin.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış anlamayın octavia o parayı verenden aklından şüphelenirim.bu fiyata alabileceğin 1.superb 2.passattır.

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı paketin sanruf, geri görüş kameralı sını 1 nisan da 93.800 e aldım. Önceki aracım 2011 astra j kasa 1.6 cosmo a/s idi. Octavia dan memnun kalacaksınız emin olun, vites geçişleri akıcı hissetmiyorsunuz aynı şeyleri opel için söyleyemem. Bende Insignia ile octavia arasında kaldım. 102 bin di 2015 cdti cosmo a/s . DSG bir başka söylenen lere kulak asmayın derim.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrtyl07;568977

Şahsi görüşüm o fiyata octavia almak yerine d segmentinde temiz 2.el araştırabilirsiniz. İlla 0 ve dizel otomatik olsun gibi bir şartınız varsa bilemem ancak 8 aydır octavia kullanan birisi olarak o kadar param olsa hayatta gidip octavia almam. Eski kasa superb tercih edebilirsiniz mesela. Gönlünüze göre olsun diyelim...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba fiyatları o kadar yükseldi ki gereksiz bir şişirme var.

Bugün pejo 308'i biraz donanımlı alsanız 100bin TL ye yaklaşıyor, keza Astra ve Golf de öyle. Eskiden marka imajı nedeniyle beğenmediğimiz Hyundai - Kia gibi koreliler de 80 - 90 bin aralığında.

Bu fiyatlar göz önüne alındığında Octavia'ya o para verilir.  Ancak genel olarak bu sınıftaki hiçbir araç o fiyatları hakketmiyor. Bunda zorlu vergi koşullarının yanı sıra firmaların gereksiz ve anlamsız zamları ve herşeye rağmen patır patır araba alan bizlerin suçu da var.

Ben yerinizde olsam o paraya gider temiz 2. el bir d sınıfı araç alırdım

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alınmasına alınır ama uzun süre binilecekse alın bence. 2.el değer kaybını da göz önüne almak lazım.

Çevrimdışı FiLoLoG

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
insignia yı tavsiye edenler her şey tamamda iç hacmine bakmışlar mı?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam zaten bu özelliklerde 0km Insignia size verilen fiyattan çok daha pahallıya geliyor.

Bir de Insgnia demek 1.6T demektir, dizel alıp da insanlar niye Insignia'yı övüyor demeyin sonra.

Ancak 1.6T ve manuel alırsanız Octavia da bulamayacağınız yalıtımı, yol tutuşunu tokluk ve güven hissini bulursunuz orası da ayrı.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O paraya octavia alınır mı diyenler superb passat alın demiş. Comf dizel otomatik passat 125.000tl. Superb full 124.900tl. Arada 30.000tl fark var.
İkinci elde temiz bulunsa alınır ancak o kadar oara verip garantisi bitmiş araç almak da ayrı soru işareti.
Bmw e90 320d desen kasko 5000tl çıkıyor.
Alınır diyen de alınmaz diyen de işkembeden sallamasın. 3ay araştırıp öyle aldım ben bu aracı. Para öyle kolay kazanılmıyor bin düşünüp bir hareket ediyoruz. Klavye başında ahkam kesmeyin boş boş.

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;569101
O paraya octavia alınır mı diyenler superb passat alın demiş. Comf dizel otomatik passat 125.000tl. Superb full 124.900tl. Arada 30.000tl fark var.
İkinci elde temiz bulunsa alınır ancak o kadar oara verip garantisi bitmiş araç almak da ayrı soru işareti.
Bmw e90 320d desen kasko 5000tl çıkıyor.
Alınır diyen de alınmaz diyen de işkembeden sallamasın. 3ay araştırıp öyle aldım ben bu aracı. Para öyle kolay kazanılmıyor bin düşünüp bir hareket ediyoruz. Klavye başında ahkam kesmeyin boş boş.

90 bin 100 bin para veriyosun dizelin mantığı nedir artık o kadar imkanın varsa ,1.6 dizele 90 bin verecek birisi 85 liraya süper B nin benzinli arabasına binebilir , ha yok benzine parası yetmiyicekse gidipte 90 bin octavia ya vermesin, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.