škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb3 Diecast 1:18 model araç siparişi verdim.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aliexpress.com'dan 1:18 ölçekli Diecast model araç siparişi verdim. Kargo dahil fiyat 98.76 Dolar. Business Gri rengi aracımın. Griyi seçtim. 27 cm. Geldiğinde fotoğrafları çekip paylaşırım.

http://www.aliexpress.com/item/New-SKODA-SUPERB-2015-1-18-car-model-alloy-metal-diecast-Shanghai-Volkswagen-original-limit-collection/32588657754.html

Çevrimdışı maystor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzelmiş ve detayları da çok hoş birebir aynısı geliyorsa çok güzel bence.

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12601]maystor[/MENTION] Genelde satıcılar fiyatlara düşük yazıyor abi. Çok uyanıklar sıkıntı olmuyor :)
 [MENTION=11512]magicfriend[/MENTION] Abi eline ulaşınca tekrardan resimler ile bilgilendirirsen kalite v.b. hakkında
bir tane satın  alıp babama hediye etmek isterim

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pahalı arabanın, oyuncağı bile 300 lira...ilginç...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;569183
pahalı arabanın, oyuncağı bile 300 lira...ilginç...

Aracın pahalılığından ziyade modelin gerçeğe yakınlığı, detaylar, kalite gibi unsurlar fiyatını belirliyor aslında. Aynı nitelikte Fabia 3 modeli de kargo hariç 80 dolar. Ama "model araç olsun bana fark etmez" diyenler için 20-30 dolara da var model araç.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gördüğüm kadarı ile baya detaylı. ben de beyazını sipariş ettim. canlı fotoğraflarım elime sağ salim ulaşırsa. yalnız ben başka bir siteden sipariş ettim.

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;569192
Aracın pahalılığından ziyade modelin gerçeğe yakınlığı, detaylar, kalite gibi unsurlar fiyatını belirliyor aslında. Aynı nitelikte Fabia 3 modeli de kargo hariç 80 dolar. Ama "model araç olsun bana fark etmez" diyenler için 20-30 dolara da var model araç.

Olayı iyice karıştırayım abi :)

http://www.aliexpress.com/store/product/Bentley-Mulsanne-1-18-rastar-Toy-Car-model-Simulation-alloy-car-models-Boy-toy-car-Limousine/1851934_32421667249.html

800.000 EURO'luk Mulsanne 35 Dolar :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim model geldi. beyaz istemiştim gerçek arabamın renginden. detaylar bence çok iyi. boş vaktim olunca fotoğraflayıp paylaşırım.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İç/dış detaylı fotografları bekliyoruz. Gümrüğe takılma durumu yaşanmadı mı? Standart kargo ile mi geldi?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla açıkçası 29$ yazmış çinli kardeş paket üzerine. takılmadı. resimler geliyor.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
RESİMLeri ufaltamadan koydum.
ön tekerler dönebiliyor. sunroof açılıyor. bagaj içi araba iç zemini kadifemsi malzeme kaplı. bence detayları güzel. dışarıdan da pek sırıtmıyor. motor bölümü 2.0 tsi motoru barındırıyor.
sorularınızı cevaplamaya çalışırım.
daha önceki aracım olan e39 m5in de bir modelini almıştım. bunu da aldım. bir pleksi sergileme standı almalı üstü kapalı o eksik kaldı.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cok iyiymiş ;) bizde mi alsak acaba :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi