škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni superb yol sesi..

yufotym · 64 · 15737

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MUZKENTLİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;628916
[MENTION=14601]Cagri33[/MENTION]

Bilgilendirme için teşekkür ederim bilmiyordum bunları. Şuan lastikleri değiştirme konusunda benim için erken daha 37.000km deyim. Ama zamanı geldiğinde Lassa 235-45-18 düşünüyorum. Araçta rüzgar ve yol sesi olarak çok fazla sıkıntım yok. superB almadan önce biraz passat baktım bütçeme göre comfortline gibi boş donanımsız passata vereceğime direk superB bakarım prestige alırım iyi ki almışım hiç pişman değilim aksine superBir karar :) O bomboş arabaya 120.000-130.000 (2.el) hiç mantıklı gelmemişti. Aracı alalı 6 ay oldu.

Aynı düşüncedeyim. Bu ülkede wv ye verilen paralara acıyorum. Önce leon. Şimdide superb aldım. İki araçta muadillerine göre mükemmel (golf ve passat)

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MUZKENTLİ;628952
Aynı düşüncedeyim. Bu ülkede wv ye verilen paralara acıyorum. Önce leon. Şimdide superb aldım. İki araçta muadillerine göre mükemmel (golf ve passat)

Katiliyorum hocam bizde once leon 5f sonra superb aldik muadillerine gore parasini daha cok hakkeden araclar bunlar

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 yeni kasa aldım. İlk aldığımda pirelli lastikler vardı. İnanılmaz ses geliyordu. Zaten lastiklerin değişim vakti geldi diye gittim Michelin CrossClimate Plus aldım. Çok da azalmadı ses. Yalıtım olayı zayıf geldi bana. Motor ve asfalt sesini çok alıyor. Bende baş ağrısı yapıyor hatta.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ses sarmali bitmeezz. Önceki aracim passatta da cizirti bitmezdi. Passat formunu da takip ediyorum orada da B8 kasanin trim sesinden, sunroof sesinden ikrak gelmiş millete. Yani diyeceğim o ki superb le alakali bi durum degil bu,  vag grubunun genelinde vaaarrr

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi