škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Usb /Led ambians

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar araçtaki usb kaç amper çıkış veriyor bilen varmı?

birde ambians ledlerini acaba,daha güçlülerle değiştirsek çokmu fantezi yaparız?
yada parlaklığı daha nasıl arttırabiliriz?

adamlar öylesine dandik led koymuşlarki kendine hayrı yok...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: guvenxoca;569254
arkadaşlar araçtaki usb kaç amper çıkış veriyor bilen varmı?

birde ambians ledlerini acaba,daha güçlülerle değiştirsek çokmu fantezi yaparız?
yada parlaklığı daha nasıl arttırabiliriz?

adamlar öylesine dandik led koymuşlarki kendine hayrı yok...

Fildişi renginde pek belli etmediği doğru fakat mavi ışık rengi seçilince net olarak belli oluyor. Passat'taki gibi yüzeyi aydınlatmıyor sadece led tüp içinde yanıyor. Passat'ın kapılarındaki gibi yüzeyi aydınlatsaydı daha iyi olurdu ama Passat'ta da göğüste led yok. Birine koyduğunu, diğerinden kısıyor...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vag comda leon frdaki kapı ledleri ayarlanıyordu parlaklığı [MENTION=2596]rumiexile[/MENTION] size daha doğru yanıt vericektir

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;569271
Vag comda leon frdaki kapı ledleri ayarlanıyordu parlaklığı [MENTION=2596]rumiexile[/MENTION] size daha doğru yanıt vericektir
:)

Superb'de LED'lerle ilgili parlaklık Bolero arayüz üzerinden ayarlanıyor. Aynı yerle ilgili muhtemelen VCDS'de aynı ayarlar vardır. Gündüz de belli olacak led şeritler olması gerektiğini düşünmüyorum, ufak bir dokunuş sonuçta estetik bir eklenti aydınlatma işlevi söz knusu değil.

Biraz araştırdım ön ve arka USB'ler 0.5A standart olmalı 1A'nın üzerinde bir güç sağlamıyorlardır diye düşünüyorum. Bununla ilgili net bilgi yok. iPad'i biraz yavaş şarj ediyor telefona göre. Arka konfor paketiniz varsa fiş 150W'a kadar 220V olarak çalışıyor.