škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da cam filmi nerede yaptırabilirim çok acil

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mstalay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,
Kısa süreliğine Ankara'da bulunmaktayım , cam filmi çektirmek istiyorum , buranın yabancısı olduğum için uygulatan varsa memnunsa yardımcı olursa sevinirim , iyi akşamlar .

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstalay;569263
Arkadaşlar merhaba,
Kısa süreliğine Ankara'da bulunmaktayım , cam filmi çektirmek istiyorum , buranın yabancısı olduğum için uygulatan varsa memnunsa yardımcı olursa sevinirim , iyi akşamlar .

http://dbydetailing.com/
Temiz bir iş istiyosanız buraya gitmenizi tavsiye ederim. Zaten forumumuzun sponsorlarından biri aynı zamanda. Ancak önceden arayın sıra olabilir.

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Doha Cam Film

Akın Üçbaş : 0554 660 49 11‬

Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi 2558. Sokak (Eski 35. Sokak) No:34 ANKARA

selamımı söylersen yardımcı olur :)

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;569274
http://dbydetailing.com/
Temiz bir iş istiyosanız buraya gitmenizi tavsiye ederim. Zaten forumumuzun sponsorlarından biri aynı zamanda. Ancak önceden arayın sıra olabilir.

Bugün orada Llumar marka cam filmi yaptırttım.
Berkay bey ile görüşemedim.
Cam filmini ustası Salih bey yaptı, baya uğraştı. Benden önce de Leon FR vardı.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: telepinu;569433
Hayırlı olsun. Ben aracımı 1 haftalıkken emanet ettim onlara. Cam filmlerini Salih abi yapıyo. Genelde boş olmaz Berkayın mekanı zaten[emoji4]

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: telepinu;569433

octavia style'da hem dikiz hem de yan aynalar karartmalı olduğu için geceleri cam filmiyle daha da koyulaşır mı acaba görüntü, bunu tecrübe eden oldu mu?
bir de arka camdaki resistanslardan dolayı görüntüde yansımalar olabiliyormuş vag grubunda bununla karşılaşan oldu mu?

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada araştırırken buldum,
http://forum.donanimhaber.com/m_103585775/tm.htm
Ankarada burada fiyatlar uygun. ben cam filmi ve kaput koruma yaptırmayı planlıyorum.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Llumar konusunda birkaç şey söylemek isterim; benim aracımda Llumar PP serisi cam filmi bulunmakta, 5 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Llumar'ın birçok modeli vardır; bunların farklı da özellikleri vardır, dolayısıyla fiyatları da farklıdır. Piyasada genellikle AT serisi ve ATR serisi uygulanır; kabaca ucuzdan pahalıya doğru gidersek AT
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
At ve atc nin olayi nedir peki? [MENTION=2576]enoktakenokta[/MENTION]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Hipek

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ön yolcu camları 35, Arka yolcu cam'ları 20 ve arka cam'ı 35 ile kaplattım. (Arka cam'da perde de var). Arka cam'da gelen araçların ışıkları harelenme (harmonik görüntü gibi) dağılıyor ama rahatsız etmiyor. Aracın ön camında da Air 80 var.

İşlem akşam bitti, yolda rahatsız olmadım ama şehirler arası yolda veya ışığın az olduğu ortamda nasıl olur denemedim.

35 olanlar ışığın büyük kısmını geçirmeye devam ettiği için kısmı bir karanlık etkisi yapıyor diye seçtim.

Bu arada PP serisinde Air 80 ile teknik özellikleri benzer ürünler vardı fakat dışarıdan yansıma yapmaması için tercih etmedim.

İyi Günler

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: telepinu;569681
Ön yolcu camları 35, Arka yolcu cam'ları 20 ve arka cam'ı 35 ile kaplattım. (Arka cam'da perde de var). Arka cam'da gelen araçların ışıkları harelenme (harmonik görüntü gibi) dağılıyor ama rahatsız etmiyor. Aracın ön camında da Air 80 var.

İşlem akşam bitti, yolda rahatsız olmadım ama şehirler arası yolda veya ışığın az olduğu ortamda nasıl olur denemedim.

35 olanlar ışığın büyük kısmını geçirmeye devam ettiği için kısmı bir karanlık etkisi yapıyor diye seçtim.

Bu arada PP serisinde Air 80 ile teknik özellikleri benzer ürünler vardı fakat dışarıdan yansıma yapmaması için tercih etmedim.

İyi Günler

VAG grubunda arka rezistans kalın olduğu için genellikle bahsettiğiniz o ışık kırılması sorunu yaşanabiliyor. İlk yaptırdığımda çok rahatsız etmişti beni, ancak zamanla alışılıyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende bugün ön yanlara fiyat almaya gittim, ön cam içinde fiyat verdi ama sıkıntı olur mu bilmiyorum. yapılan bir aracı gördüm leon'de ve çokta güzel durmuştu. benim aracın arka camları yeşilimsi, bu yüzden hem uyumlu olsun hem de maksat güneşi biraz olsun kırsın istemem. ama ön cama yaptırsam mı bilemedim. yaptırıpta polisten olsun ya da görüş bakımından olsun sıkıntı yaşayan var mı?