škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABIA 3'te HIZ SABİTLEYİCİnin Fiyatı nedir?

erens · 136 · 29179

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Bir şekilde sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;599643
Allah kurtarmış:)

Alıntı yapılan: enoktakenokta;599650
[MENTION=12224]hknardru[/MENTION]

Böylece geçmiş olsun.

Alıntı yapılan: SAHLVCV;599705
gecmis olsun :)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yapılan: Bilgic;599811
Geçmiş olsun. Bir şekilde sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

Alıntı yapılan: r.a.i.f.;599884
geçmiş olsun :)

Herkese çok teşekkür ederim :) Antalya'dan yeni döndüğüm için bugün cevap yazma şansım oldu.

Çok şükür 1200 km boyunca deneyimleme şansım oldu, cruise control da herhangi bir sıkıntı gözükmüyor. Güzel şekilde çalışıyor. Benim için de çok büyük rahatlık oldu, arabadan çok daha keyif aldım diyebilirim. Umarım bundan sonra bir daha sorunla karşılaşmam. Allah kimseyi düşürmesin.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Hocam sonradanmı taktırdın ? Eğer sonradan ise kaça takıldı herşey dahil ?

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;600775

Hocam sonradanmı taktırdın ? Eğer sonradan ise kaça takıldı herşey dahil ?

Evet sonradan takıldı hocam..Normalde ağustos ayında parça ücreti 1025 tl, 75 tl yazılımı, 100 tl de işçilikle birlikte 1200 tl ye falan geliyordu..

Ben bide Efe de taktıramadığım için parçayı alıp And servise götürmek zorunda kaldım..parçaya 1100 tl, servise de 200 tl ödeyerek 1300 e geldi bana..

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;600780
Evet sonradan takıldı hocam..Normalde ağustos ayında parça ücreti 1025 tl, 75 tl yazılımı, 100 tl de işçilikle birlikte 1200 tl ye falan geliyordu..

Ben bide Efe de taktıramadığım için parçayı alıp And servise götürmek zorunda kaldım..parçaya 1100 tl, servise de 200 tl ödeyerek 1300 e geldi bana..

Arabayı uzun süre değiştirmeyi düşünmediğim için bende takabilirim belki. Ancak pahalıymış ucuz bir işlem değil gibi gözüküyor. Teşekkürler.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende düşünüyorum 350 tl felan görünüyor aradığımda ama nereden orjinal bulabiliriz

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;600801
Arabayı uzun süre değiştirmeyi düşünmediğim için bende takabilirim belki. Ancak pahalıymış ucuz bir işlem değil gibi gözüküyor. Teşekkürler.

Arabayı sipariş olarak getirtip opsiyon olarak alırsanız fiyatı 600 TL idi opsiyon fiyatı değişmediyse..ben araç sipariş verip 3-4 ay beklememek için hemen aldım arabamı..Öyle olunca da haliyle daha pahalıya geliyor..Ama forumda daha uygun fiyatlara da taktıran arkadaşlar var..Ama mühim olan sıkıntı yaşamayacağınız bir serviste taktırmanız çok önemli..Ben o konuda çok sıkıntı çekerek hallettim..

Alıntı yapılan: A.L.P.E.R;600818
Bende düşünüyorum 350 tl felan görünüyor aradığımda ama nereden orjinal bulabiliriz

Her parça araca uyum sağlamayıp hata veriyor bilginiz olsun..Ben servisten sipariş verdiğim halde bunun sıkıntısını yaşadım..Çok dikkat edin..

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;600895
Arabayı sipariş olarak getirtip opsiyon olarak alırsanız fiyatı 600 TL idi opsiyon fiyatı değişmediyse..ben araç sipariş verip 3-4 ay beklememek için hemen aldım arabamı..Öyle olunca da haliyle daha pahalıya geliyor..Ama forumda daha uygun fiyatlara da taktıran arkadaşlar var..Ama mühim olan sıkıntı yaşamayacağınız bir serviste taktırmanız çok önemli..Ben o konuda çok sıkıntı çekerek hallettim..

Her parça araca uyum sağlamayıp hata veriyor bilginiz olsun..Ben servisten sipariş verdiğim halde bunun sıkıntısını yaşadım..Çok dikkat edin..

o zaman hiç gerek yok  bizde 120 e sınırlar gaza yumuluruz :D

Çevrimdışı efeshot

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Selam,
Foruma az once uye oldum.
Ilk Skodam, gecen hafta teslim aldim Fabia 1.2 tsi style extra yok. Ellerindeki son 2016 yi cok uygun fiyata aldim, sansima. Aractan cok memnunum. Daha 200km bile olmadi. Cruise control e 1200 tl fiyat istiyorlar bircok arkadasin yazdigi gibi. Benim aracta limitor var. Kol klasik vw grubu kolu. Sabitleme yerine limit koyuyor fonksiyon olarak hersey ayni. Oyuzden yazilim ile LIM olan kollarin Sabitlemeye cevrilebilecegini dusunuyorum. Sabitleyici icin gelen parca da limitor de devam ediyor mu yoksa iptal mi taktiran arkadaslara sormak istedim. Acikcasi limitor ile isim yok. Yazilim ile cozulurse cok efsane olur. Hatta yazilim dedigim sadece aktif edilecek bu tip yeni arabalarda ozellikle vw grubunda bircok opsiyonel ozellik deaktif geliyor diye hatirliyorum.

Çevrimdışı Halilpdr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efeshot;609952
Herkese Selam,
Ilk Skodam, gecen hafta teslim aldim Fabia 1.2 tsi style extra yok. Ellerindeki son 2016 yi cok uygun fiyata aldim, sansima. Aractan cok memnunum. Daha 200km bile olmadi. Cruise control e 1200 tl fiyat istiyorlar bircok arkadasin yazdigi gibi. Benim aracta limitor var. Kol klasik vw grubu kolu. Sabitleme yerine limit koyuyor fonksiyon olarak hersey ayni. Oyuzden yazilim ile LIM olan kollarin Sabitlemeye cevrilebilecegini dusunuyorum. Sabitleyici icin gelen parca da limitor de devam ediyor mu yoksa iptal mi taktiran arkadaslara sormak istedim. Acikcasi limitor ile isim yok. Yazilim ile cozulurse cok efsane olur. Hatta yazilim dedigim sadece aktif edilecek bu tip yeni arabalarda ozellikle vw grubunda bircok opsiyonel ozellik deaktif geliyor diye hatirliyorum.
Bildiğim kadarıyla kolun değişmesi gerekiyor.
Ne kadar ödediniz araca ?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı efeshot

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Halilpdr;609954
Bildiğim kadarıyla kolun değişmesi gerekiyor.
Ne kadar ödediniz araca ?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatura bedeli 58.700.
Sabitleyici kolun connectorleri ayni ise hala yapilabilecegini dusuniyorum. Yabanci forumda bir arkadas denemis ayni sekilde, error aldigini soyluyor. Tabi nasil bir yolla denedi bilemiyorum.
Tesekkurler.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efeshot;609952
Herkese Selam,

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Cruise control taktırma sürecinde çok sıkıntılar yaşayan biri olarak, söylediğinizi yapabilmeniz açıkçası çok zor gözüküyor. Öncelikle LIM özelliği bulunan Fabia larda sadece CC özelliği bulunan kolla kullanabileni görmedim. Benim aracıma da servis hatası sebebiyle sadece CC özelliği bulunan kol takıldı. Fakat 1-2 kullanımdan sonra hata verdi ve hiçbir şekilde kullanamadım. Hata kodu silinse de aynı hatayı üretmeye devam ediyor. LIM özellikli araca sadece CC kol takınca haliyle sistem LIM özelliğini aktif etmeye çalışıyor donanımda aktif edemediği için de hata kodu üretiyor. Bunun çözümünü bulan sanırım kimse olmadı.

Fabia lar için uyumlu olan CC kolu ise LIM özelliği ile birlikte geliyor. Kolun alt kısmında yer alan düğmeyle LIM özelliği aktif ediliyor. Ve de ön ekrandan CC-LIM geçişlerini kontrol edebiliyorsunuz.

Çevrimdışı Ofli6134

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hknardru;610192
Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Cruise control taktırma sürecinde çok sıkıntılar yaşayan biri olarak, söylediğinizi yapabilmeniz açıkçası çok zor gözüküyor. Öncelikle LIM özelliği bulunan Fabia larda sadece CC özelliği bulunan kolla kullanabileni görmedim. Benim aracıma da servis hatası sebebiyle sadece CC özelliği bulunan kol takıldı. Fakat 1-2 kullanımdan sonra hata verdi ve hiçbir şekilde kullanamadım. Hata kodu silinse de aynı hatayı üretmeye devam ediyor. LIM özellikli araca sadece CC kol takınca haliyle sistem LIM özelliğini aktif etmeye çalışıyor donanımda aktif edemediği için de hata kodu üretiyor. Bunun çözümünü bulan sanırım kimse olmadı.

Fabia lar için uyumlu olan CC kolu ise LIM özelliği ile birlikte geliyor. Kolun alt kısmında yer alan düğmeyle LIM özelliği aktif ediliyor. Ve de ön ekrandan CC-LIM geçişlerini kontrol edebiliyorsunuz.

Hocam merhabalar,
Parca kodunu hatirliyorsaniz paylasabilir misiniz? Hem cc hem lim ozelligi olan parcanin yani? Ben de istanbulda bir yerde iki defa denedim olmadi sonra biraktim ugrasmadim. Iki kere parca siparisi verdiler ikisi de olmadi.

Çevrimdışı zanli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam dostlar. Ben yeni aldım aracımı doğrusu var sanıyodum ama maalesef devreye sokamadım limitör var başka bir şey yok...şimdi sizlerin yazdıklarını okuyunca olmadığını anlıyorum... :(