škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Model İçin İç Led Aydınlatmalar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibrahimk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar

Makyajlı superb için iç aydınlatmaları led yapacağım ve aliexpress'ten sipariş veriyorum. Hazır sipariş veriyorken ledleride oradan alayım. Daha önce değiştirmiş arkadaşlar yardımcı olabilir mi hangi ampüllerden gerekiyor ?

Tavanda ön 2 arka 3 olmak üzere 5 tane  aydınlatma var, ayaklarda 4 adet aydınlatma var, kapılarda 4 adet var, torpidoda var bagajda var, ön aynalı güneşliklerde 2 adet vs 20'ye yakın ampül gerekiyor. Bunların hepsini led yapmak istiyorum. Hangi üründen sipariş vereyim ?

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuyu daha yeni gördüm. 2012 modelde hepsini değişmiştim. Makyaj aynaları hariç diğerleri Dipsiz Ledli ampulle değiştim. Aynalarda ise 36mm sofit ampul kullanılıyor.

Çevrimdışı yasinsen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Beyaz ledler çok yakışıyor neden fabrika çıkışı beyaz yapmazlar ki

Çevrimdışı ozgur61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 2014 Prestige. geçen hafta taavan lambalarında denedim araç rolantide çalışırken titreme oluyor. Sebebi ne olabilir bilen var mı?

Çevrimdışı a_beyda_06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ibrahimk;570493
Merhabalar

Makyajlı superb için iç aydınlatmaları led yapacağım ve aliexpress'ten sipariş veriyorum. Hazır sipariş veriyorken ledleride oradan alayım. Daha önce değiştirmiş arkadaşlar yardımcı olabilir mi hangi ampüllerden gerekiyor ?

Tavanda ön 2 arka 3 olmak üzere 5 tane  aydınlatma var, ayaklarda 4 adet aydınlatma var, kapılarda 4 adet var, torpidoda var bagajda var, ön aynalı güneşliklerde 2 adet vs 20'ye yakın ampül gerekiyor. Bunların hepsini led yapmak istiyorum. Hangi üründen sipariş vereyim ?

Sipariş vereceğiniz link i paylaşırmışınız bende almayı düşünüyorum