škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia yeni kasa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cihans

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba , uzun araştırmalar sonucunda octavia dsg dizel modeline karar verdim, elimde ki halihazırda kullandığım aracımı internette satılığa çıkardım, satılır satılmaz yeni aracın siparişini vereceğim, internette makyajlı kasanın 2017'de kesin çıkacağı yazıyor, sizce yeni makyajlı kasayı beklemek mi mantıklı yoksa aracım satıldığı anda mevcut kasayı almak mı ? makyajlı kasada ortalama fiyat ne civarında olur ?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Guncel kasadan illaki pahali olur. Aradaki fiyat farkina degen bir degisim olcakmi onu arastirmak lazim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Guncel kasadan pahalli olacagi kesin. Dogan in dedigi gibi ne olcude degisiklik olacagi onemli.

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
VAG mali sıkıntıda, o yüzden araştırma harcamalarını biraz kıstılar.
Makyjın yapılma kriteri mevcut rakiplerin gerisinde olup olmama durumu.
Şu anda rakiplerinden daha iyi konumda Skoda.

Octavia'dan önce Jetta'nın yenilenmesi gerekiyor.

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben direk aracımı sıpariş ettiğim ckr otomotive sordum far bölgesinde bir makyaj olacak kasada köklü bir değişiklik beklenmiyor

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adı üstünde zaten makyaj.

En fazla ön ark far tasarımları bilemedin bunlarla beraber biraz tampon şekilleri değişir. Ancak firmalar bu makyajı yaparken bazen ilk kasaya göre bayaa farklı görünüm ortaya çıkarabiliyorlar.

Bunun yanında görsellikten çok, sunulacak donanımların değişip değişmeyeceği bence daha önemli

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Genel olarak otomobil dunyasında makyajda beklediğim temel unsur araçla ilgili genel şikayet ve sorunların giderilmesidir. Bu nedenle makyajı önemserim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superbe yol vermek adına octaviayı daha yakışıklı yapmazlar gibi bir öngörüm var.

Çevrimdışı fmelek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün nette gördüm
Beğenmedim ve CC ye benzemiş tipsiz geldi bana

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmelek;570630
Bugün nette gördüm
Beğenmedim ve CC ye benzemiş tipsiz geldi bana

Daha tanıtılmamış hatta ortaya herhangi bir sızıntısı olmamış arabayı nerde görüp beğenmediniz. Firmaların shopladığı araçlardır onlar dikkatli olunuz :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Makyaj genelde makyajsizlari üzer. Yakinsa beklenmeli.

Çevrimdışı utku_tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2017'de yapılacak facelift için yerli ve yabancı sitelerde ön farların 2'ye bölüneceği konuşuluyor. Aşağıdaki linkte bazı fotoğraflar var.

İşin doğrusu ben facelift'i beğenmedim. Bu şekilde olursa arabanın mevcut karakteri ve duruşu bozulur.

http://www.ototeknikveri.com/haber/6899/2017-skoda-octavia-yeni-yuzuyle-geliyor

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: utku_tr;571443
2017'de yapılacak facelift için yerli ve yabancı sitelerde ön farların 2'ye bölüneceği konuşuluyor. Aşağıdaki linkte bazı fotoğraflar var.

İşin doğrusu ben facelift'i beğenmedim. Bu şekilde olursa arabanın mevcut karakteri ve duruşu bozulur.

http://www.ototeknikveri.com/haber/6899/2017-skoda-octavia-yeni-yuzuyle-geliyor

buna pek inanmamak gerek kim yapıyor bilmiyorum ama kafalarına göre varsayımla çizim yapıyolar. skoda ne zaman tanıtırsa veya sızdırılırsa o zaman öğrenebiliriz.
Misal fabia 3 tanıtılmadan önce ortalıkta dolaşan foto;
http://www.motoroids.com/news/2014-skoda-fabia-to-be-unveiled-in-late-2013/

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu iki bolumlu far isi taa vision s cizim halindeyken vardi. Sonra uretimde suberb3 deki seklini aldi.

Bence olsa olsa on ve arka farlari superb deki gibi yapar tampon hatlarini cok az degistirirler.

Makyaj ile yeni kasa arasinda cok zaman olmayacaksa bence makyajli alinmaz. Ornegin superb2 makyajindan 1.5 yil sonra suberb3 cikti ve makyajli kadanin bir degeri veya anlami kalmadi direkt eski kasa oluverdi

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
OCTAVIA HB [emoji2]

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi