škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tavsiye edebileceğim lastikci

hiko · 9 · 4528

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar,
3-4 yıldır iş yaptığım bir yerdir. Tavsiye ederim. Sahibi Efe Bey' e ismimi verirseniz fiyat konusunda yardımcı olacaktır. http://www.firmasec.com/firma/rmbfdz-06-oto-lastik/
GSM: 0546 274 42 06
Ben dün değişim yaptırdım, yazlıkları taktık(hazır jantlı -jantlar sökülmeden ) balans+ otel dahil 40 tl , Kışlıkları takarken 30 TL idi. Özellikle sordum zam mı geldi diye. Bana duvardaki fiyat listesini gösterdi.  Listeyi dikkate alırsanız benim yaptığım işlem 70 tl yi bulur.
Peki gelecek arkadaşlara ne yapacaksın diye sorunca ismini versinler ben sana yaptığım uygulamayı onlara da uygularım dedi, onun üzerine paylaşım yaptım.

Markalı lastikleri de bulunduruyor, ön takım için de ayrıca ustası var. Pasta cila da yapmaya başlamış ama güvenemem.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;570934
.................. yazlıkları taktık(hazır jantlı -jantlar sökülmeden ) balans+ otel dahil 40 tl , Kışlıkları takarken 30 TL idi. Özellikle sordum zam mı geldi diye. Bana duvardaki fiyat listesini gösterdi.  Listeyi dikkate alırsanız benim yaptığım işlem 70 tl yi bulur...............
''jantlı lastiği'' arabaya takmak için 40 lira çok fazla.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Frequency;570940

Aynen öyle sök tak balans a 40 tl veriyorum. Otel hizmeti almıyorum tabi.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Frequency;570940

Balans ve otel dahil bence normal.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otel hizmetini de göz önüne alınca normal bence de.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sök tak balans + otel bence iyi fiyat. Ankarada sadece otel için 30 TL istediklerini düşünürsek...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
devamlı gittiğim lastikçi, kış lastiğini janttan söküp, yaz lastiklerine takma +balans işini 40 liraya yapıyor,(yaklaşık 1 saat sürüyor) hazır jantlı lastiği takmak zaten çok kolay, (10 dakikalık iş) 20 liradan fazlası, fazla bence.

''Otel'' dediğiniz, 4 lastiği depoya atmak değil mi? lastiklere yatak, 3 öğün yemek mi veriliyor?:)
'Herkes ''normal'' dedikçe, fiyatlar böyle artıyor maalesef.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Frequency;571042
devamlı gittiğim lastikçi, kış lastiğini janttan söküp, yaz lastiklerine takma +balans işini 40 liraya yapıyor,(yaklaşık 1 saat sürüyor) hazır jantlı lastiği takmak zaten çok kolay, (10 dakikalık iş) 20 liradan fazlası, fazla bence.

''Otel'' dediğiniz, 4 lastiği depoya atmak değil mi? lastiklere yatak, 3 öğün yemek mi veriliyor?:)
'Herkes ''normal'' dedikçe, fiyatlar böyle artıyor maalesef.

Genel anlama da çok haklısınız. Ama, ayn ı işi 70-80 TL ye yapanlar var, onları görünce ..... (asıl sebep sizin dediğiniz gibi diğerleriyle kıyaslama sonucu )

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peki aynı işi Ankara' da daha ucuza yapan var mı , varsa öğrenmek isterim biz de oraya götürelim.