škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Soygun- Körfez Köprüsü

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;572091
Yok cicegim tatlim dur bak kusup gitme hemen ben hakli falan da degilim dur hele bi..
Abilerin falan deme bak kiricaksin insanlarin kalbini. Yakisiyo mu boyle? Bak sinirlenip kotu konusucaksin simdi yapma. Ben sana hic hakaret ediyo muyum? Cicegim diyorum tatlim diyorum yapma boyle seyler bak :)

Ayar verme kelimesi belki argo kokenli bir kelimedir ama sana yaptigim seyin kibar bir tabiri yok ne yazikki :(

Sen hala ayar verdiğini zannet hay Allahım ya çattik. Sus kardeşim susmak bilmez misin sen

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;572092
Bak adamım sen kendini bi b*k zannediyor olabilirsin ama zeki olduğunu zannetme.burda eski defterleri açıp özel mesajda yazdığın şeyleri de buraya yazmanın anlamı yok.saygilica yazmayı sonlandır abilerin zaten seni teselli eder korkma

Bak simdi... Al iste. Sonra konu kilitleniyo diyosun bir de.

En son ozel mesajlasmamizi burada yayinlayabilirsin benim icin hiiic bir sakincasi yok. Arada canim sikildikca acip guluyorum hatta ben.

Sana zor gelecekse istersen bende yayinlayabilirim. Hatta sabit baslik bile olur o konudan. Morali bozulan okur kahkaha atar.

Bir de rica edicem yuz yuze geldigimizde yuzume soylemeye cesaret edemeyecegin seyleri sanal ortamda bana soyleme. Terbiyesizligin luzumu yok. Sana kufreden oldu mu burda?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;572093
Sen hala ayar verdiğini zannet hay Allahım ya çattik. Sus kardeşim susmak bilmez misin sen

Lutfen susar misin de? :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;572094
Bak simdi... Al iste. Sonra konu kilitleniyo diyosun bir de.

En son ozel mesajlasmamizi burada yayinlayabilirsin benim icin hiiic bir sakincasi yok. Arada canim sikildikca acip guluyorum hatta ben.

Sana zor gelecekse istersen bende yayinlayabilirim. Hatta sabit baslik bile olur o konudan. Morali bozulan okur kahkaha atar.

Bir de rica edicem yuz yuze geldigimizde yuzume soylemeye cesaret edemeyecegin seyleri sanal ortamda bana soyleme. Terbiyesizligin luzumu yok. Sana kufreden oldu mu burda?

Asil sorun şu sen kendini bişey zannediyorsun kimseden korkmam ben sen benden herkes korkar zannediyorsun.surekli ayar verdim ben demen komik kendini ispatlamaya çalışma.ben onları o gün sildim senin gibi çocuk değilim ben :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;572089
...yazarak abilerine iyi görünüyorsun aferin...

Bak fakülteyi kazandığı anda doktor olan kardeşim benim özelden seninle konuştuğumuz mesajlar duruyor abilerin tarzındaki sözlerin, yönetimi aşağılayıcı sözlerin seninle olan saygı çerçevesinde ve tamamen çözüme yönelik çabalarımızı hiçe sayıp aynı zamanda da forumu karalayıcı niteliktedir. Lütfen aleni şekilde ki forumu kötülediğin gibi özür dile yoksa gerekeni yapmak zorunda kalacağız. Skodaturkey.com yönetimi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;572096
Asil sorun şu sen kendini bişey zannediyorsun kimseden korkmam ben sen benden herkes korkar zannediyorsun.surekli ayar verdim ben demen komik kendini ispatlamaya çalışma.ben onları o gün sildim senin gibi çocuk değilim ben :)

Peki seyi sorucam, her sabah kahvaltida kac kilo yurek yiyyosun bu korkusuzluk icin?

Oyle bi tavir takinma amacinda degilim de guzel kardesim bu kadar hakli ve rahatsiz olan birisi ya savciliga gider ya da benim yanima gelir..

Bir de ben ayar kelimesini ilk mesajimda yazdim ya sen her mesajina inatla soktun onu ne ayarmis ya. Sanirim saysak benden cok yazmissindir su konuda :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;572097
Bak fakülteyi kazandığı anda doktor olan kardeşim benim özelden seninle konuştuğumuz mesajlar duruyor abilerin tarzındaki sözlerin, yönetimi aşağılayıcı sözlerin seninle olan saygı çerçevesinde ve tamamen çözüme yönelik çabalarımızı hiçe sayıp aynı zamanda da forumu karalayıcı niteliktedir. Lütfen aleni şekilde ki forumu kötülediğin gibi özür dile yoksa gerekeni yapmak zorunda kalacağız. Skodaturkey.com yönetimi

Yönetimde sevdiğim bir insansınız esariipek arkadaşım. Ben kimseye doktorum diye hava atmadım arkadaşınızı savunma amaçlı bunu yazdınız.forumu kötüleme amacım yok sevmediğimiz insanlara da yalakalık yapmak zorunda değiliz

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;572098
Peki seyi sorucam, her sabah kahvaltida kac kilo yurek yiyyosun bu korkusuzluk icin?

Oyle bi tavir takinma amacinda degilim de guzel kardesim bu kadar hakli ve rahatsiz olan birisi ya savciliga gider ya da benim yanima gelir..

Bir de ben ayar kelimesini ilk mesajimda yazdim ya sen her mesajina inatla soktun onu ne ayarmis ya. Sanirim saysak benden cok yazmissindir su konuda :)

Sen sus artık lütfen:)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;572100
Sen sus artık lütfen:)

Sus artik degil susar misin lutfen demen lazim cicegim :)

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Esariipek  bana yazdığınız fakülteyi kazandığın anda doktor olan cümlesini açıklarsanız sevinirim

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;572102
Esariipek  bana yazdığınız fakülteyi kazandığın anda doktor olan cümlesini açıklarsanız sevinirim

Güzel kardeşim mevzuyu çarpıtma 21 yaşında tıp öğrencisiyim diyip profilinde doktor yazmıyo mu. Takılma bunlara da şu özür işini hallet lütfen

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat inanılmaz ölçüde pahalı ama devlet dediğimiz organizmanın (!) yapımcı yüklenici(MeteahhİT) ile yaptığı sözleşme böle.İşin aslına bakarsanız Gebze - İzmir otoyolu projesinin 2008 yılı başında yayınlanan ilk ihale  ilanında, İzmit Körfez köprüsü üzerinde üç gidiş, üç dönüş şeritli  (toplam altı şeritli) karayolu ve bir gidiş bir dönüş iki demiryolu  hattı projesi yer almıştı. Ancak Ağustos 2008'de “1 numaralı zeyilname”  ile demiryolu hatları kaldırıldı ve 27 Eylül 2010 günü demiryolsuz  Körfez köprüsü ile Gebze - İzmir otoyolu sözleşmesi imzalandı.(Nedendir acaba????!!) Konu Hk.geniş bilgi link:
http://www.cumhuriyetarsivi.com/katalog/4199/yazar/10071-HAYRETT%C4%B0N+%C3%96K%C3%87ES%C4%B0Z/2010/12/31.xhtml
Aynı benzerlik 3. hava limanı inşaatında da yaşandı (Dolgu olayı !!!!!)Yapımı üstlenen firmalarda az tanıdık değil.... Nurol, Özaltın, Makyol, Astaldi, Yüksel ve Göçay konsorsiyumu (nedir ne değildir merak edenler firma isimlerine tıklarlar) İşin en garibi yapımcılara verilen günlük 75.000 araç garantisi. Bu sayının yakalanamadığı her gün konsorsiyum zararı devlet hazinesinden karşılanacak. Hoş 90 Krş' luk benzini 435 krş iteleyenler geçiş ücretini 35 USD olarak tespitinde bir GARİPLİK ve GARABET yok ! ! !.
Benim esas üzerinde durmak istediğim nokta, köprünün bir türlü açıklanmayan fizibite raporunda. Benzer durum 3. hava alanında da var. Malum köprü bizim meşhur Kuzey Anadolu Fayımızı tam dik olarak kesiyor.1999 [SIZE=-1]d[/SIZE][SIZE=-1]epreminin                  yer hareketini inceleyince görürüz ki: Aynı anda 50 cm'e varan                  bir yukarı kaldırma ve 120 cm'lik yatay hareket oluşmuş ve bunun                  ardından gelen ani düşüş ve daha küçük dalgalanmaların takip ettiğini görüyoruz.[/SIZE]Depremin odak derinliğinin 10–15 km olduğu ve sağ atımlı 120 km  civarında bir fay hareketi ortaya çıktığı yapılan incelemelerle  belirlenmiştir.Sonuçta Türkiye'nin KAF fayının alt bölümünün batıya doğru 3.5 mt. kadar kaydığı uydu fotograflarıyla kanıtlanmıştır. Hal böyleyken bu köprü hangi mantık ve güvenceyle yapılabilmiştir, anlamak çok zor.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;572103
Güzel kardeşim mevzuyu çarpıtma 21 yaşında tıp öğrencisiyim diyip profilinde doktor yazmıyo mu. Takılma bunlara da şu özür işini hallet lütfen

İnsanlara hitap şekliniz profile bakıp laf sokmaktan ibaretse ve burada adaletli bi yöneticilik yaptığınızı zannediyorsaniz yazıktır.ozur dilemek zorunda değilim dds arkadaşınız da benden özür dilemek zorunda mı şu an

Uzaklastirabilirsiniz beni sorun değil bunun için uğraşmayın basın engeli geçin

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;572106
İnsanlara hitap şekliniz profile bakıp laf sokmaktan ibaretse ve burada adaletli bi yöneticilik yaptığınızı zannediyorsaniz yazıktır.ozur dilemek zorunda değilim dds arkadaşınız da benden özür dilemek zorunda mı şu an

Aynen kardeşim. Kesinlikle zorunda değilsin aynı burda olmak zorunda olmadığın gibi.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dre42;572106

Ben sana adamimda demedim kufurlu mesajlar da atmadim abilerini sevindir de demedim ki??

Hayir forumdan ozur dileyerek kurtarabilirsin belki de benden ozur dilesen de savciliga vermekten geri durur muyum o mesajini bilemiyorum..