škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Siparişlerde Bekleme Süresi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım. Yaptığım uzun araştırmalar sonucunda Fabia 1.2 TSI Style almaya karar verdim. Yaşadığım şehirde yetkili satıcı olmadığından bu hafta sonu arabayı görmek için İzmir'e gideceğim. Test sürüşü istedim ancak 23 Nisan'a denk geldiğinden mümkün değilmiş. Pazar günüde tek eleman olduğundan test sürüşü yok dediler. Kafama takılan bir çok soruya bu forumdan cevap buldum, teşekkürler.

Ancak merak ettiğim bir konu daha var. Yeni siparişlerde bekleme süresi ne kadar oluyor? Bütçemi baya zorladığımdan boya için ekstra para vermiyorum. Opak mavi istiyorum yada ellerinde varsa beyazda çok şık. Bayilerin elinde hazır araç oluyor mu? Yoksa mecbur aylarca beklemek mi gerekli?

Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bursayı arayınız isterseniz ellerinde mevcut olabilir belki

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opsiyon konusunda takıntılı değilsiniz; bu nedenle yerinizde olsam kendime en yakın bayiiden başlamak üzere bayileri tek tek arardım. Bu şekilde hem hazırdaki araçlar hakkında fikir edinebilirsiniz, hem de aynı aracı daha ucuza alabilirsiniz; ilden ile, bayiden bayiye fiyat çok değişiyor.

Ben hazırda araç bulabileceğinizi düşünüyorum, eğer bulamazsanız yoldaki araçlara yönlendirecektir bayiler sizi zaten; dediğim gibi opsiyon istemediğiniz için öyle 3-4 ay bekleme durumunuz olmaz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbuldaki çoğu bayiyi aramıştım. Genel olarak ellerinde kırmızı ve beyaz var. Ben mavi için 1 ay beklemiştim

Çevrimdışı selcukalti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben 19 şubat da sipariş verdim hala bekliyorum :)
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2016, 22:51:40 Gönderen: selcukalti »

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İlla ki bir yerde vardır hocam aradığınız bir bayiye sorun onlar hangi bayide hangi aracın olduğunu da görebiliyorlar sizi yönlendirirler. Ben yarış mavisi istedim yoldaydı bir haftaya gelmişti önce ki beyaz dizeldi bayideydi hemen aldım mesela.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mrkaragöz/Ömer bey eğer yakın olsaydık aracımı test etme imkanınız olurdu, sonrasında da zaten net olarak almaya karar verirdiniz. Araç oldukça güzel ve donanımlı. Bütçeniz kısıtlı olduğu için opsiyon tavsiyesinde bulunmuyorum. Vereceğiniz karar şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı JawS

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Yıl basına dogru bu sekilde bir dizayn ile sipariş gecicem heralde artık 1 2 ay neyse beklerim. Hiz sabitleme + anahtarsız gırıs ekletecegim satarken de katkısı olur dıye dusunuyorum suan aklıma gelmıyor ama belki bir iki sey daha eklerim hele 2017 ler gelsin bakalım ne ekleyıp cıkarıcaklar ona gore bişiler yapıcam. Cok fazla aklıma yattı arac avekten test surusu ıcın form doldurdum bakalım doncekler mı :D  yada hazırda guzel donanımlı varsa ona bakarım artık.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JawS;571702

Yıl basına dogru bu sekilde bir dizayn ile sipariş gecicem heralde artık 1 2 ay neyse beklerim. Hiz sabitleme + anahtarsız gırıs ekletecegim satarken de katkısı olur dıye dusunuyorum suan aklıma gelmıyor ama belki bir iki sey daha eklerim hele 2017 ler gelsin bakalım ne ekleyıp cıkarıcaklar ona gore bişiler yapıcam. Cok fazla aklıma yattı arac avekten test surusu ıcın form doldurdum bakalım doncekler mı :D  yada hazırda guzel donanımlı varsa ona bakarım artık.
Opsiyon ekleme ikinci el satışında hak ettiği ölçüde fiyata yansimiyor malesef. Alıcı aracın donanım düzeyine hiç bakmadan küçük bir hasar kaydını pazarlık konusu yapiyor.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: taner_octavia;571533
bursayı arayınız isterseniz ellerinde mevcut olabilir belki

bursa pek indirm yapmıyor ve renk getirmiyor standart beyaz hep. başka renk sipariş dedin mi ya gelmez diyolar yada gelirse ararız diyolar. ama diğer bayiler 2-3 ay bekleme süresinde istediğin aracı getiriyo.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ekstra Aksesuar 2. elde çok değer kaybediyor. Bizzat Fabia mı satarken ben yaşadım sanırım en donanımlı fabia bendeydi o yüzden çok fazla takılmayın ama jant ve cam tavan bu arabayı çok faklı bir hale sokuyor özellikle 17" clubber jant.

Çevrimdışı selcukalti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende 19 ŞUBAT 2016'da Yeni Fabia 1.2. TSİ 110 PS DSG 2016 Model sipariş verdim.

Şeker Beyazı
Çift Renk Paketi ( Siyah Tavan, Siyah Ayna ve Siyah A Sütünları
16' Siyah Beam jantlar
Spor Koltuklar
3 Kollu Spor Direksiyon
Karartmalı Arka Camlar
Style Paket harici Tüm Hava Yastıkları
Anahtarsız Giriş Sistemi
Anahtarsız Çalıştırma Sistemi

Bunlardan dolayı hala bekliyorum :)

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MATADOR;571663
Mrkaragöz/Ömer bey eğer yakın olsaydık aracımı test etme imkanınız olurdu, sonrasında da zaten net olarak almaya karar verirdiniz. Araç oldukça güzel ve donanımlı. Bütçeniz kısıtlı olduğu için opsiyon tavsiyesinde bulunmuyorum. Vereceğiniz karar şimdiden hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim Malik Bey. Dün İzmir Vosmer de aracı görme şansım oldu. O kadar videosunu izlemiş olmama rağmen içine oturmak çok farklı bir duygu. Araç çok hoşuma gitti görünüş olarak tam tahmin ettiğim gibi. Ellerinde bir kaç farklı renk varmış. Fiyatta da biraz yardımcı oldular. Eğer ellerinde olmayan bir araç istersem gelmesinin 8-10 hafta alacağını söylediler. Ankara ve Bursa'dan da fiyat alıp aracı alacağım inşallah :gaz: