škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yağmur sensörü ve SD kart ile ilgili soru?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba; daha önce farketmediğim ama birkaç haftadır farkettiğim bi kaç soru var kafamda;
1. yağmur yağıyorken arabaya binip çalıştırınca silecekler 1 konumunda olsada otomatik başlamıyor silmeye ilk silmeyi elle yapınca sorun yok devam ediyor. BU normal mi?
2. daha önce hiç sorun olmayan 1 hafta önce farkettim sd kart takılı , dinlerken sorun yok ama radyoya geçip daha sonraki sürüşlerde tekrar sd kartı görmüyor. tak çıkar yapınca da direkt görüp çalışıyor.

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sd kart sorunu benimde ilk defa başıma geldi bugün. Bu zaman kadar pek kullanmamıştım. Genel olarak sd kartın çalışması ile ilgili şikayetleri duyunca bi denemek istedim. Aynen dediğiniz gibi bi kaç defa tak çıkar yaptım bende.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1. sorunun cevabı : Silecekler  sürekli 1 konumunda durursa,ilk çalıştırmada 15-20 metre hareket ettikten sonra ilk silmeyi yapıyor(bence de saçma).Sonra normal şekilde silmeye devam ediyor.

2.sorunun cevabı : daha önce başıma hiç gelmedi sürekli radyo sd kart arasında geçiş yapıyorum, sd kartı görmediği olmadı hiç 8 9 aydır.

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;571758
1. sorunun cevabı : Silecekler  sürekli 1 konumunda durursa,ilk çalıştırmada 15-20 metre hareket ettikten sonra ilk silmeyi yapıyor(bence de saçma).Sonra normal şekilde silmeye devam ediyor.

2.sorunun cevabı : daha önce başıma hiç gelmedi sürekli radyo sd kart arasında geçiş yapıyorum, sd kartı görmediği olmadı hiç 8 9 aydır.

evet saçma bir durummuş . sd kart aslında benimde olmamıştı son 1 hafta da oldu ne olduysa

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sanç;571817
marka neydi? benim bugün de devam etti problem..
Marka derken bolero mu

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sanç;571841
yok sd kartın markası?

kingston muş . sd kart adaptörünün kilitidin kapalı duruma getirdim sanki düzeldi gibi

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1. sorun dediğin benim de başıma geliyor sandım ancak arkadaşın dediği gibi 15-20 metre sonra başlıyor silecekler çalışmaya.
2. dediğine gelirsem. sürekli sd kart ve radyo dinliyorum ve ikisi arasındaki geçişleri bolca yapıyorum. bahsettiğin gibi bir şey başıma hiç gelmedi. sorunsuz kullanıyorum

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bazen silecekler çok geç girebiliyorlar devreye. Hatta bazen müdahale etmek sorunda kalıyorum .Bazende çok çabuk giriyor. Ama devreye girdikten sonra sıkıntı yaşatmıyor. Uzun zamandır sd kart kullanıyorum. Fakat dediğiniz sorunla karşılaşmadım. Fakat sd karta geçiş sebebim aracı kapattıktan sonra tekrar çalıştırdığımda bazen usb yi görmemesidir. Usb yi takıp çıkarınca düzeliyordu. Bende uğraşmamak için uzun  zaman önce usb yi bırakıp sd karta geçtim ve sorunsuz kullanıyorum.

Çevrimdışı Sanç

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende tam tersi usb ile kullandım on aydır. Hiç sorun yaşamadım usb de. Sd kartı deneyim dedim ve sorun yaşıyorum sürekli. Tak çıkar yapınca düzeliyor ancak.. Çok ilginç..

Çevrimdışı adnanh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
Yeni aldığım araçta benzer sorunları bende yaşadım. Halen çözüm bulunabilmiş değil. Sanırım birçok araçta tipik problem bunlar.

Paylaştığım konu aşağıdadır.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=34679

Çevrimdışı canilkay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende bir soru sorayım sd kart içeride kaldı ne yapmalıyım

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: canilkay;586274
bende bir soru sorayım sd kart içeride kaldı ne yapmalıyım

Nasıl içerde kaldı :confused: tırnağınız ile hafifçe bastırın çıtçıt ettikten sonra kartın bir kısmı dışarı çıkacaktır.