škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

16" Jant Arıyorum...

qbil · 21 · 5210

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı qbil

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar genelde 17" ve 18" geçmek için 16" jantını satan arkadaşlar varsa ben talip olabilirim eğer anlaşırsak....
Satılık ilanlarına baktım bulamadım var olanlar da eski konu olduğundan satılmış gitmiş...

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb.samet;571959
Kapaklı jant işini görürmü?

Octavia için kapaklı jant ben arıyorum ayrıntıları ve fiyat bilgisi paylaşırmısın.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;571989
Octavia için kapaklı jant ben arıyorum ayrıntıları ve fiyat bilgisi paylaşırmısın.

Araç 13 binde,fiyatını araştırmam lazım.fiyat olarak hiçbir fikrim yok.

Çevrimdışı qbil

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb.samet;571959
Kapaklı jant işini görürmü?

teşekkür ederim bende ki de kapak jant onu çelik  yani alaşım jant ile değiştirmek istiyorum...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: qbil;572024
teşekkür ederim bende ki de kapak jant onu çelik  yani alaşım jant ile değiştirmek istiyorum...
Orjinal 16" Skoda jantı için biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz. Beklemek istemiyosanız golf/jetta/passat orj. jantlarindan da tercih edebilirsiniz. Bijon aralığı uyuyo bizim araca. Onların piyasası daha geniş malum sitede.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı qbil

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;572039
Orjinal 16" Skoda jantı için biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz. Beklemek istemiyosanız golf/jetta/passat orj. jantlarindan da tercih edebilirsiniz. Bijon aralığı uyuyo bizim araca. Onların piyasası daha geniş malum sitede.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün bir tane buldum diye hemen aradım İstanbulda bir akadaşı fakat ilandan kaldırmamış bugün Ankaradan bir arkadaş almış kaçırdık güzelim jantları fakat sizin söylediğinize katılıyorum vw grubu araçların bijon aralıkları uyuyor ama orjinal bulmak zor replika çoğu!
O yüzden direkt aracında 16" gelipte 17" geçecek arkadaşların jantlarını alsam hem onun işi, hemde benim işim görülür diye düşünüyorum....
Baktık olmadı mecbur sizin dediğiniz gibi olacak

Çevrimdışı qbil

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkes jantından memnun galiba olmadı mecbur replika alacağız rot ayarlarında sıkıntı olur diyorlar ama o ad yazlık kışlık değişiminde onarılır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı bmwmrulez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şu an Golf 7 imde fabrikadan üzerinde: 16" dover jant ve 10000 km de michalin crossclimate lastik var. Lastikler yaklaşık 7 aylık.

canergül

• Ziyaretçi
merhaba 2015 sıfır yeti nin orjinal jant ve lastiği sadece 150 km yol yapıldı takım olarak var

Çevrimdışı qbil

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize servisteki arkadaş nasıl olduğunu anlamadım ama bana 16" teron jant olduğunu söyledi (katalogda 16" teron yok o yüzden nasıl olduğunu bilmiyorum acaba replika mı?) ve bunu uygun bir fiyata takabileceğini söyledi ve teron jantın görüntüsü güzel bende tamam dedim ilginiz ve yardım etmek için mesaj attığınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: qbil;574760
Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize servisteki arkadaş nasıl olduğunu anlamadım ama bana 16" teron jant olduğunu söyledi (katalogda 16" teron yok o yüzden nasıl olduğunu bilmiyorum acaba replika mı?) ve bunu uygun bir fiyata takabileceğini söyledi ve teron jantın görüntüsü güzel bende tamam dedim ilginiz ve yardım etmek için mesaj attığınız için teşekkür ederim.

16" teron??? öyle bi jant yok. eski kasa superbin "helix" jantından bahsediyo olabilirmi?
http://www.skoda.com.tr/SiteCollectionDocuments/Superb-Aksesuar.pdf
yani terona benzeyen bi o var. serviste kendilerimi takıcak yoksa başka bi yeremi yönlendirdi sizi?

Çevrimdışı qbil

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;574782
16" teron??? öyle bi jant yok. eski kasa superbin "helix" jantından bahsediyo olabilirmi?
http://www.skoda.com.tr/SiteCollectionDocuments/Superb-Aksesuar.pdf
yani terona benzeyen bi o var. serviste kendilerimi takıcak yoksa başka bi yeremi yönlendirdi sizi?

Sizin yorumunuzdan sonra aradım bana söylenen aslında teron 16 var ama katalogda yok bunlar kutusuz gelen ve burada satmadığımız ama orjinal ekipman satan bir yerden alıyoruz (jantçıdan) ve size o jantları faturalandırıyoruz sıkıntı yok serviste takılıp teslim edilecek dedi...