škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dikiz Aynası Ayarı Hatası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Aracımda dikiz aynasını ayarlarken sağ ayna yı güzelde ayarlıyorum fakat sol taraftakini ayarlarken iki ayna birden hareket ediyor. Bu sanırım bir arıza, garanti kapsamında baktıracağım sanırım başına gelen oldu mu?

Teşekkürler.

Çevrimdışı kmlglcn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bolero ayarlar menusunde senkronize ayar seçeneğini kaldırın.Arıza değil,aksine bir özellik.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sol ayna düğme L konumundayken ayarlanırken eş zamanlı olarak sağ ayna da hareket eder. Sol ayna ayarı bittikten sonra düğme R konumuna getirilerek sağ ayna tek olarak ayarlanır.

Ayrıca VAG-COM'la açılmışsa ayna düğmesi R konumundayken geri viteste sağ ayna aşağı dönerek kaldırımı rahat görmenizi sağlar. Geri vitesten çıkınca da eski konumuna gelir.

Arkadaşlar bu standart özellikler ve daha fazlası aracınızın kitabında yazıyor! Üşenmeyin okuyun, aracınızı tanıyın!.. Daha neler neler var!...:gaz:

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu bir özellik olabilir mi diye düşünmüştüm ama sonra ihtimal vermemiştim :) teşekkürler.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bolero dan ayna menüsünden senkron ayarla seçimini kaldırırsanız tek tek ayarlama imkanınız olacaktır. Bu bir arıza değildir.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende bolero yok swing var ama yeni olduğu için bolero nun küçüğü gibi. Öyle bir ayar bulamadım.