škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bende askere gidiyorum.

crash · 38 · 10473

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hava kuvvetleri eğitim tugayı komutanlığı KÜTAHYA.Fabia 14 ile aynı yerde yapıcaz askerliğimizi :) Tüm askerlerimiz için hayırlısı olsun inşallah.Acemi birliği süresince sizinde bildiğiniz gibi dışarı çıkamıyoruz.Usta birliğide muhtemelen dağıtım olacak.Çünkü orda pek tutmuyorlarmış.Usta birliğinde çarşı iznine çıktığımda fırsat bulupta nete girebilirsem bikaç kalem bişeyler yazarım artık ;) Şimdiden kendinize çok iyi bakın.Cumartesi sabah 9.00 da yola çıkıp öğle 13.30 gibi kütahyada olurum.O zamana kadar burdayım yani :) Askerliğini yapmış abilerimin tecrübelerinden faydalanmak isterim bende :)
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2009, 08:32:28 Gönderen: crash »
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne bu yaw askee giden gidene.hayırlı tezkereler. forumun ve ülkenin güvenliği emin ellerde desenize.yaw iyi hoşda forum sakinleşecek diye korkuyorum.forum resmen boşalacak.bari giderken yerinize yedek üyeler bırakın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;53821
...Acemi birliği süresince sizinde bildiğiniz gibi dışarı çıkamıyoruz...
Takma kafana. Yemin ettikten sonra hepsi serbest.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;53822
ne bu yaw askee giden gidene.hayırlı tezkereler. forumun ve ülkenin güvenliği emin ellerde desenize.yaw iyi hoşda forum sakinleşecek diye korkuyorum.forum resmen boşalacak.bari giderken yerinize yedek üyeler bırakın.

Skodacıları havacı yapmaya karar vermişler sanırım :kiki: Tesadüfünde böylesi :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3g ile bağlanın foruma,yetim bırakmayın burayı.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;53829
3g ile bağlanın foruma,yetim bırakmayın burayı.

Usta birliğinde sık sık girerim foruma haftasonları.Burası hiçbi zaman yetim kalmaz zaten.Burda birlik, beraberlik çok fazla.Aile gibiyiz.Ben yoksam irfan abi var, sen yoksan uğur abi var.Başkası yoksa gökhan var, hakan var, sen varsın, varoğluvar yani :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı teskereler abi kazasız belasız atlatırsın inşallah..

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı arayıp bulun bari birbirinizi, gerçi bende teyze oğluyla manisa kırkağaçta acemi birliğimizi beraber yapmıştık. 15 gün alayda birbirimizi görememiştik , sonra o şırnak ikizceye gitti , ben muş bulanık... 12-13 sene oluyor tezkere alalı , bazı şeyler unutulur ama askerlik anıları unutulmaz kolay kolay.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;53835
hayırlısı arayıp bulun bari birbirinizi, gerçi bende teyze oğluyla manisa kırkağaçta acemi birliğimizi beraber yapmıştık. 15 gün alayda birbirimizi görememiştik , sonra o şırnak ikizceye gitti , ben muş bulanık... 12-13 sene oluyor tezkere alalı , bazı şeyler unutulur ama askerlik anıları unutulmaz kolay kolay.
way bee bende batı kışlada yapmıştım o sipil dağının aşağısında ne soğukları vardır oranın.insanın dudaklarını çatlatırdı.bende devre kayıbı olarak gitmiştim acemi birliğinde kıyafet bulamamışlardı banada 1 hafta boyunca sivil kıyafetlerle eğitim yapmıştım.sonrada ver elini mardin.sonrada midyat.ohal maaşı alıyorduk şu günün parasıyla rahat 1.5 milyar vardır.benim gibi varmıdır bilmem,komando eğitimi alıpra sonra tankçı olan:hanz:.yemekhaneciydim.hayatımda silah almışığım yani ateş etmişliğim 10 yoktur.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi dilekleriniz için sağolun arkadaşlar.fabia14' le irtibata geçeriz.Bakalım inşallah birbirimizi buluruz.Gerçi baya büyük biyer olduğu için kalabalık oluyomuş orası.Hayırlısı olsun.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı tezkereler.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hadin hayırlı tezkereler, kısa dönem çabuk biter, sağ salim mutlu mesutcanak yap gel inşaallah.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun beyler.Darısı yapmayanlarımızın başına ;)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;53821
Hava kuvvetleri eğitim tugayı komutanlığı KÜTAHYA.Fabia 14 ile aynı yerde yapıcaz askerliğimizi :) Tüm askerlerimiz için hayırlısı olsun inşallah.Acemi birliği süresince sizinde bildiğiniz gibi dışarı çıkamıyoruz.Usta birliğide muhtemelen dağıtım olacak.Çünkü orda pek tutmuyorlarmış.Usta birliğinde çarşı iznine çıktığımda fırsat bulupta nete girebilirsem bikaç kalem bişeyler yazarım artık ;) Şimdiden kendinize çok iyi bakın.Cumartesi sabah 9.00 da yola çıkıp öğle 13.30 gibi kütahyada olurum.O zamana kadar burdayım yani :) Askerliğini yapmış abilerimin tecrübelerinden faydalanmak isterim bende :)
inanç kardeş Allah yardımcın olsun. aman yanına kalın giyecek al. en azından askeri kıyafetin altına yünlü işlik falan. yoksa bu aralar Kütahyada k...n donar mazallah...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR