škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bende askere gidiyorum.

crash · 38 · 10475

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah hayırlısıyla gidip dönmeni nasip etsin... :ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;53948
inanç kardeş Allah yardımcın olsun. aman yanına kalın giyecek al. en azından askeri kıyafetin altına yünlü işlik falan. yoksa bu aralar Kütahyada k...n donar mazallah...:D:D:D

içliklerim falan hazır mehmet abi.Cidden çok soğuk oluyomuş orası.İyi dileklerin için sağol abi.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Hayırlı tezkereler abi..
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı tezkereler, Allah hayırlısıyla gidip gelmeyi nesip etsin cümlemize. Aynı yere düşmüşüz çok güzel. Bende Cumartesi sabahtan çıkacağım yola orada görüşmek dileğiyle. Yola çıkmadan önce haberleşelim.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirlisi ile git ve gel :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;53968
içliklerim falan hazır mehmet abi.Cidden çok soğuk oluyomuş orası.İyi dileklerin için sağol abi.

İçliklerin rengi mavi mi? yoksa yeşil mi? Burada sordum hepsi aynı falan dediler bende mavi renk olacak diye biliyorum onun için tereddüt ettim acaba hangi renk?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende sari renk iclik vardi :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia14;53980
İçliklerin rengi mavi mi? yoksa yeşil mi? Burada sordum hepsi aynı falan dediler bende mavi renk olacak diye biliyorum onun için tereddüt ettim acaba hangi renk?

İçlik krem renk oluyor genelde.Senin dediğin mavi-yeşil renk olanlar iç çamaşırı.Ben karacı olurum büyük ihtimalle diye yeşil almıştım ama bugün gittim mavilerle değiştirdim.Aslında yeşilede pek bişey demiyolarmış ama nolur nolmaz yinede mavi almaya bak.Telefon numaramıda yazarım sana.Senden bana yazarsın.İnşallah görüşürüz orda.Eğer aynı saatlerde teslim olursak birliğe hem beklerken muhabbet eder sıkılmayız hemde aynı koğuş olmasada aynı bölükte olma şansımız artar ;) Numaramı burdada verebilirim istersen.Özele gerek varmı bilmiyorum yöneticilerimiz bişey demezler herhalde yaa :D Yazıyorum buraya numaramı; 0544 398 70 99

0506 245 25 67 ismim inanç ;)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok hoş yahu :) Aynı şehirlerde olmasanızda aynı şehirde, belkide aynı koğuşta olacak olmanız çok hoş..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia14;53976
Hayırlı tezkereler, Allah hayırlısıyla gidip gelmeyi nesip etsin cümlemize. Aynı yere düşmüşüz çok güzel. Bende Cumartesi sabahtan çıkacağım yola orada görüşmek dileğiyle. Yola çıkmadan önce haberleşelim.
ayhaanııım birbirinizin telefonlarını alın haberleşirsiniz. yoksa zor bulursunuz birbirinizi 5 - 6 bin sap arasında...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;53989
İçlik krem renk oluyor genelde.Senin dediğin mavi-yeşil renk olanlar iç çamaşırı.Ben karacı olurum büyük ihtimalle diye yeşil almıştım ama bugün gittim mavilerle değiştirdim.Aslında yeşilede pek bişey demiyolarmış ama nolur nolmaz yinede mavi almaya bak.Telefon numaramıda yazarım sana.Senden bana yazarsın.İnşallah görüşürüz orda.Eğer aynı saatlerde teslim olursak birliğe hem beklerken muhabbet eder sıkılmayız hemde aynı koğuş olmasada aynı bölükte olma şansımız artar ;) Numaramı burdada verebilirim istersen.Özele gerek varmı bilmiyorum yöneticilerimiz bişey demezler herhalde yaa :D Yazıyorum buraya numaramı; 0544 398 70 99

0506 245 25 67 ismim inanç ;)

İsmim Ayhan numaram 0536 670 66 64 görüşmek dileğiyle...:ok:

Çevrimdışı Zoran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaslar bende burdakı arkadaslar ıle beraber askerım artık yarın erzurum 109. topcu alay komutanlıgına teslım olucam ınsallah kısa donem er olarak
sızlere 5 ay kadar veda edıyorum bu sure ıcınde gırebılgım kadar gırmeye calısıcam zaten hadı herkes Allaha emanet olsun asker arkadaslarada sımdıden hayırlı teskereler

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Zoran;54070
merhaba arkadaslar bende burdakı arkadaslar ıle beraber askerım artık yarın erzurum 109. topcu alay komutanlıgına teslım olucam ınsallah kısa donem er olarak
sızlere 5 ay kadar veda edıyorum bu sure ıcınde gırebılgım kadar gırmeye calısıcam zaten hadı herkes Allaha emanet olsun asker arkadaslarada sımdıden hayırlı teskereler

Ben orada yedek subay olarak yaptım askerliğimi, hayırlı tezkereler...

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
inanç aynı yerde yaptım askerliği diye konuşmuştuk senle.şansa bak aynı yer çıktı:D.bu arada telefonu acemilikte götürmeyin kapıda alıyolar ve siz eğitimdeyken dolaplarınıza yatak altına kadar heryer aranıyor.bizde birisi götürmüştü ve yakalandı ceza aldı.ayrıca teslim edipte acemilik bitiminde sim kartları yada telefonları kaybolan oldu.usta birliğinde götürebilirsiniz.çamaşır olayı farketmiyo yeşil yada mavi.girişte 5 e kadar teslim saatiniz var.ben 5 te girmiştim sıra 12 de geldi.sonra kayıt yapıldı.kantinden çamaşır falan sattılar.mavi renk:D.sonra saç kesimi ve aşı olayı var.3 tane aşı vurdular.sonrada kıyafet veriyolar.aman kamuflajları dikkatli seçin botlarıda aynı şekilde.düğmesi eksik vs olmasın sonra değişmesi zor oluyo ve fırçayı siz yiyosunuz.ilk hafta kyıt sürüyo.sonra 1 hafta yürüyüş dersleri.1 hafta silahlı eğitim ve son haftada yemin provaları.bizde bayram tatiline denk geldiği için acemilik 5 haftaydı.kütahya baya soğuk.içlik kesin giyin hiç çıkarma.koğuşlarda kalorifer gece pek iyi ısıtmıyor.bu arada duş yerleriniz var.fakat bizde sıcak su olmadığı için hamama gidiyoduk.er hamamı var.ama 15 dk süren var:D.aralıkta gidenler için usta birliklerinde denetlemeler var.o ara sıkıcı olur ve çarşı izinleriniz iptal olur.son hafta gideceğiniz usta birlikleri belli olur.genelde biyolog,tarihçi gibi olanlar kütahyada kalır ve kütahyada usta birliği baya rahat.benim istanbul yeşilköye çıkmıştı.hava harp okuluna.oraya gidersenizde muhafız yada istikama düşmeye çalışın.hizmet kısmında yaptım.zaten çoğu oraya gidiyor.hizmet kısmında hırsızı,hapçısı vs .dolu ve resmen hakaret dinliyosunuz komutandan.ben kısa dönem olmama rağmen astsubayın biri bana küfretmişti ve şikayet ettim sonra özür diledi karışmadı bana:D.şimdilik anlatıcaklarım bunlar.sorusu olan varsa yanıtlarım:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;54089
inanç aynı yerde yaptım askerliği diye konuşmuştuk senle.şansa bak aynı yer çıktı:D.bu arada telefonu acemilikte götürmeyin kapıda alıyolar ve siz eğitimdeyken dolaplarınıza yatak altına kadar heryer aranıyor.bizde birisi götürmüştü ve yakalandı ceza aldı.ayrıca teslim edipte acemilik bitiminde sim kartları yada telefonları kaybolan oldu.usta birliğinde götürebilirsiniz.çamaşır olayı farketmiyo yeşil yada mavi.girişte 5 e kadar teslim saatiniz var.ben 5 te girmiştim sıra 12 de geldi.sonra kayıt yapıldı.kantinden çamaşır falan sattılar.mavi renk:D.sonra saç kesimi ve aşı olayı var.3 tane aşı vurdular.sonrada kıyafet veriyolar.aman kamuflajları dikkatli seçin botlarıda aynı şekilde.düğmesi eksik vs olmasın sonra değişmesi zor oluyo ve fırçayı siz yiyosunuz.ilk hafta kyıt sürüyo.sonra 1 hafta yürüyüş dersleri.1 hafta silahlı eğitim ve son haftada yemin provaları.bizde bayram tatiline denk geldiği için acemilik 5 haftaydı.kütahya baya soğuk.içlik kesin giyin hiç çıkarma.koğuşlarda kalorifer gece pek iyi ısıtmıyor.bu arada duş yerleriniz var.fakat bizde sıcak su olmadığı için hamama gidiyoduk.er hamamı var.ama 15 dk süren var:D.aralıkta gidenler için usta birliklerinde denetlemeler var.o ara sıkıcı olur ve çarşı izinleriniz iptal olur.son hafta gideceğiniz usta birlikleri belli olur.genelde biyolog,tarihçi gibi olanlar kütahyada kalır ve kütahyada usta birliği baya rahat.benim istanbul yeşilköye çıkmıştı.hava harp okuluna.oraya gidersenizde muhafız yada istikama düşmeye çalışın.hizmet kısmında yaptım.zaten çoğu oraya gidiyor.hizmet kısmında hırsızı,hapçısı vs .dolu ve resmen hakaret dinliyosunuz komutandan.ben kısa dönem olmama rağmen astsubayın biri bana küfretmişti ve şikayet ettim sonra özür diledi karışmadı bana:D.şimdilik anlatıcaklarım bunlar.sorusu olan varsa yanıtlarım:)

evet gerçektende hoş bi tesadüf oldu :) Muhtemelen bizide usta birliğinde gönderirler başka yere.Bu arada duşda nasıl sıcak su olmaz yavv :D İlla hamamamı gitcez yani :D Bu arada ben telefonumu alıcam yanıma.Çünkü bizimkilerde benle beraber geliyor.Annem içeriye girmemi görmeden rahat edemezmiş :) Girerken telefonlarımı onlara vericem.Ayhan sen nasıl yapacaksın ? Orada telefonlaşsaydık ii olurdu.Birbirimizi bulmamız kolaylaşırdı.Ben saat 4 gibi falan teslim olmayı düşünüyorum.Saat 1.30 da ordayım.Yemekti şuydu buydu derken saat 4 ü bulur.Nasıl yapsak Ayhan bu işi :)