škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bende askere gidiyorum.

crash · 38 · 10463

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada Emre, sanada hayırlı tezkereler dilerim.Güle güle git, güle güle gel.Erzurum çok soğuktur.Kütahya oranın yanında antalya gibi kalır :) Aman kendine dikkat et dostum.Allah' a emanet ol.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Zoran;54070
merhaba arkadaslar bende burdakı arkadaslar ıle beraber askerım artık yarın erzurum 109. topcu alay komutanlıgına teslım olucam ınsallah kısa donem er olarak
sızlere 5 ay kadar veda edıyorum bu sure ıcınde gırebılgım kadar gırmeye calısıcam zaten hadı herkes Allaha emanet olsun asker arkadaslarada sımdıden hayırlı teskereler

Hayırlı tezkereler Allah hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
inanç erzurumda soğuk ama dokunmuyor o kadar.kütahyada öksürük oldum sürekli.2 ay sürdü.gidince görcen zaten:D.bu arada tüm askere giden arkadaşlara hayırlı teskereler
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;54091
evet gerçektende hoş bi tesadüf oldu :) Muhtemelen bizide usta birliğinde gönderirler başka yere.Bu arada duşda nasıl sıcak su olmaz yavv :D İlla hamamamı gitcez yani :D Bu arada ben telefonumu alıcam yanıma.Çünkü bizimkilerde benle beraber geliyor.Annem içeriye girmemi görmeden rahat edemezmiş :) Girerken telefonlarımı onlara vericem.Ayhan sen nasıl yapacaksın ? Orada telefonlaşsaydık ii olurdu.Birbirimizi bulmamız kolaylaşırdı.Ben saat 4 gibi falan teslim olmayı düşünüyorum.Saat 1.30 da ordayım.Yemekti şuydu buydu derken saat 4 ü bulur.Nasıl yapsak Ayhan bu işi :)

Benide babamlar bırakacaklar biz burdan sabah 08:00 gibi falan yola çıkacaz. Sanırım 4,5 saat kadar yol sürüyormuş. En kötü ihtimalle 13:30 gibi Kütahya' da oluruz inşallah benimde teslim olmam 16:00' ı bulur gibi. Benimde telefonum yanımda olacak orada yine haberleşiriz teslim olmadan öncede telefonu bizimkilere veririm. Hangimiz askeriyenin oraya önce varırsa telefon edelim birbirimize orada buluşuruz sizede uygun olursa. Görüşme üzere...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tamam anlaştık ayhan ;) Hangimiz askeriyeye önce giderse telefon açsın.Oralarda biyer belirleriz ( örneğin kapının sağındaki ağacın altında vs vs gibi :) ) inşallah orda buluşuruz.Görüşmek üzere ;)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia14;54100
Benide babamlar bırakacaklar biz burdan sabah 08:00 gibi falan yola çıkacaz. Sanırım 4,5 saat kadar yol sürüyormuş. En kötü ihtimalle 13:30 gibi Kütahya' da oluruz inşallah benimde teslim olmam 16:00' ı bulur gibi. Benimde telefonum yanımda olacak orada yine haberleşiriz teslim olmadan öncede telefonu bizimkilere veririm. Hangimiz askeriyenin oraya önce varırsa telefon edelim birbirimize orada buluşuruz sizede uygun olursa. Görüşme üzere...
ayhanıım mudurnu eskişehir kütahya güzergahı hem sakin hemde kısadır. buluşma yeri olarakta kütahyanın tam ortasında bir sürahi var arosı olabilir...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: mihalgazi;54174
kütahyanın tam ortasında bir sürahi var arosı olabilir...:D:D:D

:D

Severim o sürahiyi  :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben daha büyük sanıyodum o sürahiyi yada vazoyu :)