škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia opsiyon listesi?

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
başlıkta yazdığım gibi güncel opsiyon listesini fiyatlarıyla birlikte verebilecek birisi var mı acaba?

Çevrimdışı JawS

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: durbre;572743
başlıkta yazdığım gibi güncel opsiyon listesini fiyatlarıyla birlikte verebilecek birisi var mı acaba?

Belki tam olarak fiyatlat tutmayabilir ama asağı yukarı budur.

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JawS;573015
Belki tam olarak fiyatlat tutmayabilir ama asağı yukarı budur.

teşekkürler hocam ihtiyacım olan bütün bilgilere ulaştım sağolun

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu liste eski haberiniz olsun yeni fiyatlar daha pahalı :(

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;573180
Bu liste eski haberiniz olsun yeni fiyatlar daha pahalı :(

hocam yenisi de var elimde. çok farklı değil fiyatlar. ayrıca pazarlık yapın opsiyonları %100 karla satıyorlar.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: durbre;573184
hocam yenisi de var elimde. çok farklı değil fiyatlar. ayrıca pazarlık yapın opsiyonları %100 karla satıyorlar.

Benim bildğim cam 2800 gibi bir fiyat oldu aynı şekilde clubber jant dada da pahalı.

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;573230
Benim bildğim cam 2800 gibi bir fiyat oldu aynı şekilde clubber jant dada da pahalı.

yok hocam hala 2500.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;573350
Sistesinde 2750 yazıyor.

http://www.skoda.com.tr/models/yeni-fabia/fiyat-listesi

valla 3 gün önce arkadaşım bayiyle görüştü. ordan almış listeyi gönderdi bana 2500 yazıyordu

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: durbre;573408
valla 3 gün önce arkadaşım bayiyle görüştü. ordan almış listeyi gönderdi bana 2500 yazıyordu
Aldığı 2015 yılı opsiyon listesi 2016 modeller için fiyatlar değişti. Arabayı satarken bakmıştım.

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;573454
Aldığı 2015 yılı opsiyon listesi 2016 modeller için fiyatlar değişti. Arabayı satarken bakmıştım.

bugün konmara gittim orda opsiyon fiyatlarına baktım biraz. fark var evet. zaten allahın belası bir bayiymiş. iğne iplik bile almam onlardan. iki adet fabia siparişi vereceğim kendileri kaybetti

Çevrimdışı daredevil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam iki araç alacaksanız istanbul oğuşlar bayiyi öneririm.En makul fiyatı verecek bayidir bi görüşün derim nemde aracı ordan aldım.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzak durulacak servis+bayinin birisi de Ordu Nasuhbeyoğlu dur. Trip yapan servis danışmanı bi hatun var orda evlat olsa sevilmez

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekomach;573470
Kötü yol paket nedir?

Kötü Yol Paketi​​
Bozuk yol paketi, mekanik hasara karşı koruma (örneğin, yolun düz olmayan kısımlarıyla temas veya fırlayan maddeler) sağlıyor ve kirin (toz, kum, çamur) motor bölmesine veya kablolara girmesini önlüyor. Paket aynı zamanda, özel helezonlar ve amortisörler ile hafif engebeli araziyi aşma becerisini önemli ölçüde artırıyor.

http://www.skoda.com.tr/shared/SiteCollectionImages/models/new-yeti/yeti-outdoor/yeti-outdoor/new-technology/yeti-outdoor-technology-awd-07.jpg

yalnız şöyle bir durum var. bu paket aracı 2 cm yükseltiyor. zaten skodalar normalde altı yüksek arabalar. bupaketi eklemek darbe emişi güçlendirse de yol tutuşunda bir dezavantaş. uzun yolda işiniz yoksa hep kötü yollarda düşük süratler yapacaksanız almak mantıklı ancak.