škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

DSG İkinci El mi MANUEL Sıfır mı almak mantıklı?

qbil · 22 · 4578

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yıllardır Manuel kullanan birisi olarak ilk otomatik tercihimi Dsg yönünde yaptım. Hiç pişman olmadım. Tamamen tercih meselesi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kullandığım araçlar hep manueldi; bundan sonraki aracım ise kesinlikle otomatik olacak; muhtemelen de dsg. Ancak 2. el dsg araç almazdım şahsen.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
2. el dsg alınacaksa düşük km'de olmalı ve maksimum 22-23 aylık olmalı. bu kriterler sağlanıyorsa hemen yetkili servise gidilip +3 yıl garanti yaptırılıp öyle binilmeli

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;573270
...bundan sonraki aracım ise kesinlikle otomatik olacak; muhtemelen de dsg...
Şimdiden klübe hoşgeldin diyeyim o zaman.:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı basstrader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: qbil;573092
Arkadaşlar açıkçası araç tercihi yaparken çok ikilemde kaldığım bir konuydu çünkü baktığım aracın manuel sıfır fiyatı ile ikinci el 15.000km-40.000km arası DSG fiyatı aynıydı hatta bir üst donanım ben sıfır olsun ilk ben kullanayım küçük çocuğum var temiz temiz binsin dedim ve sıfır manuel aldım ama kafamda acaba ilerye yönelik yanlış mı yaptım diyorum...
Bu konuda sizlerin görüşleriyle araç alacak diğer arkadaslara yardımcı olursunuz diye düşünüyorum...
Çünkü ben baktığımda böyle bir başlık bulamadım...
Ben de sizin yerinizde olsam 0 alırdım. Hayırlı olsun.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende katiliyorum dsg alicaksan 10 bin rn fazla 20 binde arac almak ve 2 yada 3 yil garanti yapmak lazim .. araba alirken sifir ile ikinci el arasinda kaldim arasinda 13 bi  lira fark vardi araci 10 binde aldim 30 bin kredi cektim 10 bin lira faiz ile birlikte sifir fiyatina geldi skoda abi sifir faiz falan yapsaydi opel abi gibi sifir alırdım bu arafa sifir faiz kampanyasi bence super birseyyyyu opelin ellerinden öperiz

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır faiz kampanyasını araştırırsanız sıfır olmadığını anlarsınız. Genelde aradaki farkı fiyata ekliyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk