škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 22. Hafta Güncellemeleri

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11488]özdil[/MENTION] Cevabı bana mı verdiniz hocam ? Colombus denilen ekranda mı var o özellik ? Dediğiniz olayın haberini uçaklar için okumuştum. Sonra ford baş üstüne hoparlör tarzı şeyler koyarak bunu araç seviyesine indirmişti. Ekranla gelecek bir opsiyon olur mu bu diye düşündürüyor.
 [MENTION=3886]sudege[/MENTION] Teşekkürler. Style paket alsak bu colombus'u almak için ne kadar vermemiz gerekiyor tahmini? biliyor musunuz ?

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BU colombus ile birlikte geliyormuş. yıllar önce audi bunu sunmaya başlamıştı a6 ve üstünde. bizim markaya anca düştü :)
 colombus 5000 tlden fazla fark ödeyerek alınan bir opsiyon ve firmalar artık retrofite imkan tanımamak için çeşitli yöntemler geliştirmiş. yok şasi noya kaydetmeler, güncelleme alamama gibi durumlar. bu yüzden aracı alırken almak istediğiniz tüm opisyonları baştan almak zorunda kalıyorsunuz.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aldim.memnunum .yilardir baska marka lar takarak bir yil sonra gunesten bile etkilenen ekranlarla artik ugrasmak istemedim.orjinal bambaska .

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11488]özdil[/MENTION] Onu araştırayım bir hocam. 5bin lira ciddi rakam gerçekten. Navigasyon,dvd vs bize göre boş özelliklerde ses nötrleme gibi bir şey varsa iş değişir. Cevabınız için teşekkürler.
 [MENTION=3886]sudege[/MENTION] Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. Bu 8 inç olayı harika olmuş. Bolero amundsen vs araştırmaya devam edeyim ben.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ridianod;587104
@özdil Onu araştırayım bir hocam. 5bin lira ciddi rakam gerçekten. Navigasyon,dvd vs bize göre boş özelliklerde ses nötrleme gibi bir şey varsa iş değişir. Cevabınız için teşekkürler.
@sudege Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. Bu 8 inç olayı harika olmuş. Bolero amundsen vs araştırmaya devam edeyim ben.

"Sound cancelling" özelliği için ayrıca "Canton müzik sistemi"ni de almanız gerekiyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;587112
"Sound cancelling" özelliği için ayrıca "Canton müzik sistemi"ni de almanız gerekiyor.

Oy oy :D bilgilendirme için teşekkürler Ender abi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ridianod;587122
Oy oy :D bilgilendirme için teşekkürler Ender abi.

Rica ederim:) Bütçe müsaitse Columbus ve Canton almanı tavsiye ederim:dede:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;587126
Rica ederim:) Bütçe müsaitse Columbus ve Canton almanı tavsiye ederim:dede:

Babam şu an yanımda abi o kadar para verilir mi bilmem ne gibi yorumlar yapıp duruyor zaten :D ona ne colombus ne de ses sistemi aldırabilirim. Evde bildiğin savaş veriyorum SuperB'ye ulaşmak için :D Tdi style manuel e ambiyans,elektronik bagaj ve güzel bir renk eklettik mi yeterde artar bile :D

Çevrimdışı mubtela05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ben aracımı Pazartesi teslim aldım.  22. Hafta güncellemeleri şu şekilde: 8 inç ekran müzik sistemi,  çerçevesiz iç dikiz aynası,  10 farklı renkte ambiyans aydınlatması,  arka cam sileceği,  geri görüş kamerasında yıkama özelliği,  Continental lastikler.  Benim araç 26. Hafta üretimi ve bu şekilde geldi,  bilginiz olsun.

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mubtela05;587129
Arkadaşlar ben aracımı Pazartesi teslim aldım.  22. Hafta güncellemeleri şu şekilde: 8 inç ekran müzik sistemi,  çerçevesiz iç dikiz aynası,  10 farklı renkte ambiyans aydınlatması,  arka cam sileceği,  geri görüş kamerasında yıkama özelliği,  Continental lastikler.  Benim araç 26. Hafta üretimi ve bu şekilde geldi,  bilginiz olsun.

Arka görüş kamerası dediğinize göre Prestige paket aldınız ve hiç opsiyon ekletmeden mi böyle geldi ?

edit: Aracınız hayırlı olsun demeyi unutmuşuz :/ Kusura bakmayın. Kazasız belasız inşallah.
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2016, 19:31:58 Gönderen: Ridianod »

Çevrimdışı mubtela05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arka görüş kamerası dediğinize göre Prestige paket aldınız ve hiç opsiyon ekletmeden mi böyle geldi ?

edit: Aracınız hayırlı olsun demeyi unutmuşuz :/ Kusura bakmayın. Kazasız belasız inşallah

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hocam. Evet Prestige paket aldım. Opsiyon olarak Business gri ve panoramik sanroof aldım. Ama yukarıda saydığım hiçbir özelliği ekletmedim,  araç o şekilde geldi.

Çevrimdışı Ridianod

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mubtela05;587146

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hocam. Evet Prestige paket aldım. Opsiyon olarak Business gri ve panoramik sanroof aldım. Ama yukarıda saydığım hiçbir özelliği ekletmedim,  araç o şekilde geldi.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ayrıca style donanım da iç döşeme baklava kare desen ve tam siyah artık

Çevrimdışı superbsc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bende 1.6 tdi Prestige düşünüyorum ancak kafam biraz karışık yıl sonu indirimlerinden yararlanıp 2016 model Ocak ayında mı alayım, yoksa 2017 model biraz daha fiyat artışı olarak Mart veya Nisan ayında mı? Eklenen özellikler bakımından değişiklik olur mu acaba ? Geçen sene 4000 liralık fiyat farkı olmuş 2015-2016 model arasında, teşekkürler

Çevrimdışı mubtela05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbsc;587948
Araç alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bende 1.6 tdi Prestige düşünüyorum ancak kafam biraz karışık yıl sonu indirimlerinden yararlanıp 2016 model Ocak ayında mı alayım, yoksa 2017 model biraz daha fiyat artışı olarak Mart veya Nisan ayında mı? Eklenen özellikler bakımından değişiklik olur mu acaba ? Geçen sene 4000 liralık fiyat farkı olmuş 2015-2016 model arasında, teşekkürler
Hocam sizin ne düşündüğünüz önemli. Yıl sonu indirimini bekleyebilirsiniz ancak çok fazla bir indirim beklemeyin derim ben. Zaten bu aya özel 3000 lira indirim vardı. Araç durduğu yerde durmuyor fiyat kesin artacaktır. Mayısta alayım derken 1750 TL zam geldi,  anlayacağınız ne olacağı pek belli olmuyor,  Euro'ya bağlı durum. Rabbim gönlünüze göre versin inşallah.