škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 22. Hafta Güncellemeleri

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: kolgezer;576396
ben niyeyse bu hayalet ekran olayına biraz mesafeliyim. ilk bakışta ilgi çekici geliyor ama kullanınca bazı titremeler ve geriden gelmeler hissettim(insignia da). sonra hatta dedim ki benim araç iyi ki analog.geleneksel olan her zaman daha güvenilir bana göre.. ha yeniliklere kendimizi kapatmayalım ama bu kadar da elektronik biraz kontrol dışı sanki. arada bir bizim bolero ekranın bile kafası karışıyorsa bu durum göstergede olsa sanırım bayağı can sıkar..

24 saat İnsignia yı bende test ettim. Hayalet ekranın kontrasınıda tepkime süresini de hiç beğenmedim.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Görünüm itibariyle VW grubundaki hayalet ekranı beğeniyorum, lakin performansı nasıldır test etme imkanım olmadı. Kendi aracımdaki hayalet ekranı ise görsel olarak ve performans olarak çok beğeniyorum, kusursuz diyebilirim...

Çevrimdışı hakanbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayalet iyidir güzeldir...günümüz elektronik devri...her şey elektronik olmali...yeni sportline ile hayalet ekran inşallah çıkar...hatta keşke vision s prototipteki gibi komple boydan boya her yer ekran olsa ne güzel olur...hem skoda da vw depo artıklarını kullanmaz belki....

Çevrimdışı hakanbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
45. hafta güncellemesinde de direksiyon ısıtma gelecekmiş az once yabanci bi forumdan okudum...yabanci ülkelerin cogunlugu da 22.hafta güncellemelerine göre konfigüratörlerini de değiştirmişler...wireless şarj vs de eklenmiş...isteyenler ingiltere almanya çek gibi ülkelerden tek tek konfigüratöre girip de bakabilirler paketlere eklenen cıkarılanlara...
demem o ki sene sonuna dogru almak lazim superb yi....almayanlar icin tabiki.....türkiyeye de bu paketler gelecegini umaraktan tabiki.....

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanbag;577152
45. hafta güncellemesinde de direksiyon ısıtma gelecekmiş az once yabanci bi forumdan okudum...yabanci ülkelerin cogunlugu da 22.hafta güncellemelerine göre konfigüratörlerini de değiştirmişler...wireless şarj vs de eklenmiş...isteyenler ingiltere almanya çek gibi ülkelerden tek tek konfigüratöre girip de bakabilirler paketlere eklenen cıkarılanlara...
demem o ki sene sonuna dogru almak lazim superb yi....almayanlar icin tabiki.....türkiyeye de bu paketler gelecegini umaraktan tabiki.....

o gelecek bu gelecek diye beklemekle, araç 2 senelik olur, fiyatıda ona göre olur...
 günümüzde teknoloji anlık tüketiliyor maalesef, bir şeye sahip olup o anın keyfini çıkarmak lazım...

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sene sonu alınca da yeni yıla yeni güncellemeler gelir. Kim bilir bir bakmissin motorlar 1.5 tsi 1.5 TDI olur. Yani bunun sonu yok. Alıp keyifle binin bence.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hakanbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: levogrande;577172
o gelecek bu gelecek diye beklemekle, araç 2 senelik olur, fiyatıda ona göre olur...
 günümüzde teknoloji anlık tüketiliyor maalesef, bir şeye sahip olup o anın keyfini çıkarmak lazım...

şahsen amacım tek ve iyi bi araba almak...zaten şu anda hali hazirda bindiğim ayagimi yerden kesen bi aracım var o yüzden 6 ay beklemek veya bikac bin fazla vermek cok önemli değil...istedigim araca binmek istemesem az km lerde temiz kullanilmiş 2.el araçlar da mevcut...herkesin düşüncesi farkli yani araç almada ve benimki de bu...şimdi yeni araçlarini almiş olanlar bir ay sonra almiş olsalardi yeni özellikler ile alacaklardi ve bin pişmanlar...sorsan 2bin fark verirdim keşke benimki de 8 inç olsa derler tek tek...bu iş böyle...beklemekten zarar gelmez....

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben pişman değilim. Hele 2bin tl hayatta vermek istemem.
"herkesin düşüncesi farklı" diyorsunuz, "sorsan..." da diyorsunuz.

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanbag;577236
şahsen amacım tek ve iyi bi araba almak...

İşte benim söylediğim de bu, alacağınız araç o zamanın iyisi olacak. Onun da daha iyisi belki 3-5 ay sonra çıkacak...
Zaten hayalet ekranı falan bekliyorsanız.....

Çevrimdışı hakanbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
22. hafta güncellemeleriyle birlikte görülmüş fotografi olan herhangi bi araç varmi türkiyedeki bayilerde? mayıs sonu 22.haftaydi haziranin ilk haftasi da bitmek üzere malum...yeni 2017 model superb fotograflarını nerden bulabiliriz veya...başka üllkelerde vs de göründü mü bilgisi olan varsa foto veya link paylaşirsa memnun olurum...

Çevrimdışı Audici14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam mayıs sonu denilen araçlar demek mayısın sonunda üretime girmiş yada üretimde olan araçlar demek onlarda en yakın temmuz başına Türkiye'ye gelir.

Çevrimdışı hakanbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Audici14;578883
Hocam mayıs sonu denilen araçlar demek mayısın sonunda üretime girmiş yada üretimde olan araçlar demek onlarda en yakın temmuz başına Türkiye'ye gelir.

türkiyeye henüz gelmediyse de başka ülkelere belki gelmiştir haberi olan arkadaslar varsa diye sormustum... görsel olarak paylaşanlar olur belki....

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5-6 gün sonra sipariş verdigim bir aracım gelecek. Araç 22.hafta üretimi. Bakalim araç nasıl gelecek. Sanırım Türkiye ye gelen ilk parti 2017 model yılı araçlar içerisinde. Geldikten sonra ekranı, ambiyans renklerini ve dikiz aynasını fotolar eklerim buraya.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çerçevesiz ayna ve 8" Bolero:

10 Renk Seçimi:

Yurtdışı sitelerden derlemedir.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2016, 10:02:33 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Çerçevesiz ayna" çok mu mühim bir şey? Hayır Şahin' i modifiye edenler zaten yapıyorlardı çerçevesiz ayna.
http://www.yeni1001.com/p-15141-Z-tech-siyah-cerceveli-ic-ilave-ayna-12448.html
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!