škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Nisan ayı D segmenti satışları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben orta media konusunda katılmıyorum. Hafta sonu aracı inceledik. Menü tuşuna basmayı denediniz mi? Ekran içe gömülü olduğundan sıkıntılı. Ayrıca, elinizde cep telefonunuz var, nereye koyacaksınız? Valla biz bardaklık dışında bi yer bulamadık. İnsanlar boşuna vag grubu araç almıyor diye düşündük.
Selamlar.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;573556
Bizim ülkemizde marka algısı hala kırılamadı.adam clıoya 60 bin veriyor orada rapid gibi sınıfının en iyisi varken.lafa gelince skodayı herkes beğeniyor ama almaya gelince gidip rero fiat alıyor sırf ikinci eli iyi,kolay satarım parçası bol diye alıyor.maalesef bu zihniyet uzun yıllar da kırılamayacak gibi duruyor.ama ben 2007 fabia sedan aracımı 2015 symbole değişmem.

Ama ben bazı konularda hak veriyorum. Örneğin burda bir arkadaşın arka camı kırılmıştı rüzgar nedeniyle bir şey düşmüş heralde, iki-üç hafta cam bekledi. Skoda ne yazıkki bu konularda servis memnuniyeti vs. konusunda çok gerilerde. Hele 7-8 aydır klima problemini halledemediler.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: serhatsoylu;573582
Tespitlerinizin tamamına katılıyorum...

Yakıt tüketimini ve ısıtmalı koltuk tuşlarını (insanı deli ediyor, kullanımı çok sıkıntılı) da es geçmeyelim :)

Bir tane de artısı olsun: Kadranı oluşturan hayalet ekran ve ortadaki dokunmatik ekran kısmı (ben arabadaki bu hususlara 'oyuncaklar' diyorum), bana insignia da daha hoş gelmişti. Suberb biraz geri kalıyor sanki ;)

İnsignia kesinlikle daha sportif bir tasarıma sahip haklısınız.
Koltuk ısıtmanın yanı sıra klima derece ayarlama tuşuda sıkıntılı. Ayrıca hayalet ekranda birşey fark ettim; Mesela aniden hızlanınca ibreler aracın hızına yetişemiyor bazen afallıyordu.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;573578
İnsignia'nın SuperB'ye göre önemli eksileri;
Kasvetli iç mekan.
Yetersiz Arka diz mesafesi, bagaj hacmi ve tavan alçaklığı.
Detaylı test ettim, şanzımanı zevk vermiyor ve ayrıca yol sesi SuperB'den fazla (Test aracında 19 inc jant vardı) Yol tutuşu çok iyiydi

ilk 2 maddeden dolayı ve elimdeki vectra aracı 2. el hiç bir şekilde almayız demelerinden opeli çizmiştim.
bir 4. sebep de test ettiğimiz 30.000 kmde araçta göğüslüğün her yeri gıcırdıyordu.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;573611
ilk 2 maddeden dolayı ve elimdeki vectra aracı 2. el hiç bir şekilde almayız demelerinden opeli çizmiştim.
bir 4. sebep de test ettiğimiz 30.000 kmde araçta göğüslüğün her yeri gıcırdıyordu.

Benim 24 saat testi için aldığım araç daha 3 haneli kilometrelerdeydi; 1000 kilometreyi benim elimde geçti, rodajı da biz yaptık Ankara'dan İstanbul buluşmasına giderken. Daha o kilometredeki aracın her bir tarafından abuk sabuk trim sesi geliyordu...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...