škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tekrar Rapid Alır mısınız?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rapid Ramazan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben sadece süspansiyonlarının çok sert olması nedeniyle tekrar rapid i tercih etmezdim.
Aralık 2015 de aldım 1.4 Dizel otomatik en ufak yoldaki sarsıntıyı hissetiriyor ve ön konsala tak diye vuruyor. Bu kadar süspansisonların sert olması anlamış değili.

Çevrimdışı lacivert1112

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende de aynı sorun var acaba su ana kadar kaç km yaptın rapid ramazan ve ortalama yakıt kaç lt gösteriyor

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yol sesi ve süspansiyon biraz iyi olsa c segmenti derdim ama sınıfı kesinlikle b de kalıyor. Polo fiyatına bu genişlikte bir araca sahip olduğum için sınıfının en iyisi diyorum ama ikinci el bir octi daha mantıklı olacakmış.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
alırım bu fiyata gidip clio mu aalayım polo mu alayım içinde sıkış tıkış gideyim. i20 mi alayım egea hatchback mı teneke niyetine binmek için. bu aracın wag grubundan olması en büyük artısıdır. polo az daha büyük olsa rapidin yüzüne bakılmazdı ama polonun ebatları bu araca yönlendirir yine....

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
5000 lira daha verip belki auiris1.3 düşünülebilir. yakıtı 1.2tsi benzainliye göre nasıl olur. lpg uyumu var diye biliyorum.  düşünüldükten sonra kafa kurcalayan seçenek bence sadece budur.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;573649
Bugün Rapid'inizi satsanız, sınıf yükseltme imkanınız yok, Rapid'in fiyatı aralığında bir araç arıyorsunuz, tekrar rapid alır mısınız?

Ankete katılmadıysak, katılmayı ihmal etmeyelim.

Çevrimdışı coder32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;576203
Yol sesi ve süspansiyon biraz iyi olsa c segmenti derdim ama sınıfı kesinlikle b de kalıyor. Polo fiyatına bu genişlikte bir araca sahip olduğum için sınıfının en iyisi diyorum ama ikinci el bir octi daha mantıklı olacakmış.

Kesinlikle %100 katılıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Pielstick

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mistery;588340
5000 lira daha verip belki auiris1.3 düşünülebilir. yakıtı 1.2tsi benzainliye göre nasıl olur. lpg uyumu var diye biliyorum.  düşünüldükten sonra kafa kurcalayan seçenek bence sadece budur.

Fikir vermesi açısından bir arkadaşın geçmişte kullandığı fiesta 1.2 ( 2010 ) Antalya dönüşü rampalarda 4. vitesle çıkamıyormuş. Geçmişte kullandığım Astra 1.6 ( 2012 ) sözünü ettiğim yolda 4. vitese mutlaka düşerdi. Oysa TSİ rapid 1800-2000 devirin altına düşmediği sürece 5. viteste rampaları çıkıyor. Üstelik benimki 90 hp.

Çevrimdışı kedi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben çok menmunum 2014 dsg 16tdi ancak sanki dsg heran bozulacakmış gibi zannediyorum

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım uzun yolda 240₺ ye 1000km yaptı sadece 1 full depo ile. Ben alırkende uygun aldım 2015 eu5 motor 1.2tsi varsa alternatifi buyurun allım 50bin tl bandında full bunun özelliklerinde kalitesinde benim aracım manuel

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;573649
Bugün Rapid'inizi satsanız, sınıf yükseltme imkanınız yok, Rapid'in fiyatı aralığında bir araç arıyorsunuz, tekrar rapid alır mısınız?

Güncel, ankete katılmayı, güncel fikirlerinizi beyan etmeyi ihmal etmeyin.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı fiyat aralığında bir araç alacaksam alırım

Çevrimdışı aleash34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu fiyat aralığında kasinlikle en iyi araç bu. Spaceback tasarımı hoş, iç hacim ve özellikle bagaj çok geniş. Şu ana kadar DSG şaşırtıcı derecede sessiz ve sorunsuz. Bende style paket var, bej tasarım ve dokunmatik ekran çok başarılı. Ön konsoldaki malzeme kalitesi biraz daha iyi olsa kolay kolay vazgeçilmez bir model olurdu. Ailemizde 2015 i20 ve 2012 Yaris var. Herkesin gözü benim araçta.