škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaput filmi ve cam filmleri

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba, 2015 model a7 kasa arabam icin
Tam kaput koruma + 2 camurluk filmi
5 adet cam filmine 1000 tl gibi bir fiyat aldim sizce bu fiyat nasildie uygun mudur?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaput filminin ve cam filminin markasının ne olduğuna göre değişir bu sorunun cevabı?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlara ilave boya koruma 6 ay garanti 850 ye yaptırdım,  otoxip de. Filmler ömür boyu garantili amerikan malı western öyle bişeydi.  Merguars ın boya koruması idi. Folyo da amerikan malı garantili.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://forum.donanimhaber.com/m_103585775/mpage_24//tm.htm#116666855

burayı inceleyebilirsiniz. kaliteli ürünler kullanıyorlar, uygun fiyata yapıyorlar. ben az önce bıraktım aracımı.

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben ön camda dahil , orjinal olmayan ama  kaliteli cam filmini 250 liye çektirdim gayette hoşuma gitti, kaput için güzel koruması ama zamanla filmin bitimindeki çizik benim hoşuma gitmiyor. resimde filmdeki kusurlar ikinci gün giderildi bu arada
http://postimg.org/image/js6ney5dt/
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2016, 23:25:47 Gönderen: pc001 »

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pc001;573837
ben ön camda dahil , orjinal olmayan ama  kaliteli cam filmini 250 liye çektirdim gayette hoşuma gitti, kaput için güzel koruması ama zamanla filmin bitimindeki çizik benim hoşuma gitmiyor. resimde filmdeki kusurlar ikinci gün giderildi bu arada

Kaput filmi yarım değil yalnız full kaputu kaplayacak şekilde o yüzden kaputun ortasında filmden dolayı renk farkı oluşmayacak.

Filmlerin markası da 3M imiş. Kaput filmi 180 mikron kalınlıgında.

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
3m guzel llmar i daha cok tavsiye ediyorlar. 700 lira istedilee benden cok geldi kaliteli çin mali yaptirdim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı chnkty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Solargard HD serisi cam filmi çektirdim.
Ailemle bineceğimden ve aracı uzun süre kullanmayı planladığımdan pahalı da olsa kaliteli filme fazla masraf etmekten kaçınmadım. Ön cam hariç 5 cam için 500 TL verdim. Diğer markalarda da benzer filmlerin fiyatları pek farklı değil. Kaput ve iki çamurluk için 180 mikron ve kaliteli bir marka film 500 TL'den biraz fazla olur diye düşünüyorum.

Çektirdiğim cam filminin özellikleri:
%78 dışarıdan içeriye görünür ışığı engelliyor.
%8 içeriden dışarıya görünür ışığı engelliyor.
%55 solar enerjiyi yansıtıyor.
%98 UV ışını engelliyor.

Ailenizle ve uzun süre binecekseniz kaliteli film öneririm. Mümkünse teknik özelliklerini de bakın derim. Bilindik, kaliteli markaların farklı teknik özelliklerde çeşitli serileri oluyor. 2 numara 3 numara gibi sınıflandırma yok aslında. Garanti, uygulamanın kusursuzluğu, filmin kaç yıl ilk gün ki gibi duracağı da diğer hususlar.

Kaliteli filmde neredeyse camda film yokmuş gibi dışarıyı görebilirsiniz. Gece bile filmden dolayı hiçbir sorun yaşamadım. Güneşli günlerde yan camlardan gelen güneş kolunuzu çok ısıtırken filmli camda sadece hafif bir ısı fark ederseniz. Kabin ısısında da fark edilir derecede düşüş oluyor.

Sizin için cam filminde hangi kriterler önemli ise ona göre film seçin ve masraf edin.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ön cam hariç film (Lumar 1.kalite) 300 TL . Bursa Arr de.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chnkty;574271
...................
Ailemle bineceğimden .................. masraf etmekten kaçınmadım.......................................................................................................................
Ailenizle ve uzun süre binecekseniz kaliteli film öneririm. Mümkünse teknik özelliklerini de bakın derim. ...............................

Sizin için cam filminde hangi kriterler önemli ise ona göre film seçin ve masraf edin.

İyi de herkes ailesiyle biniyor, bunun için cam filmi şart mı? :)
Ya da sevgilisiyle binen çin malı, ucuz film mi yaptırsın? :)

Arabanın içinde ''ayle münasebeti'' yapacak yoktur sanırım...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı chnkty

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;574549
İyi de herkes ailesiyle biniyor, bunun için cam filmi şart mı? :)
Ya da sevgilisiyle binen çin malı, ucuz film mi yaptırsın? :)

Arabanın içinde ''ayle münasebeti'' yapacak yoktur sanırım...

Sanırım ya yanlış anladınız ya da yanlış anlattım. Tüm yazıdan 3 cümle cımbızlayıp almışsınız.
1. cümlede kendime has durumu yazdım. Bana göredir, kendi tercihimdir.
2. cümlede cam filmi çekilecek ise önerimi yazdım. Cam filmini çekmek istemeyene film çekeceksiniz gibi bir cümle sarfetmedim. Yani film çektirme şart anlamı çıkmıyor. Bu cümleden aileniz ile binmeyecekseniz Çin malı film takın anlamı da çıkmıyor. Eğer böyle anlaşılıyorsa yazdıklarımı değiştiririm.
3. cümlede alıntı yapmadığınız teknik özelliklere göre seçilmesini kastettim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi anladım işte...
''kendi tercihim'' ifadesi olunca sorun kalmıyor...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam merhaba kaput filmi konusunda yapdiracaksan en iyi ve en kaliteli hangisi ise onu yapdir derim cunku ben araci 1 yıllık 2015 model octavia dsg 1.6 tdi aracimin kaputunda cizik koruma icin cizik cizik duruyor ustunde lekeli gibi

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ghokun;573720
Arkadaslar merhaba, 2015 model a7 kasa arabam icin
Tam kaput koruma + 2 camurluk filmi
5 adet cam filmine 1000 tl gibi bir fiyat aldim sizce bu fiyat nasildie uygun mudur?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ya bizler bu filmin en iyisine 50 100 lira veren adamlardik ne oldu acaba .bu işin ticaretini yapanlar çok güzel kaymak yiyor bundan eminim.ve bu zevkin sonunun olmadığını bildikleri için standart olması gereken şeyleri bile opsiyonel sunup insanları kazikliyorlar bence.soruna gelirsek bana gore o fiyatlar kesinlikle uçuk fahiş.
Bende yaptiracam ama max 100 lira

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 3806;575745
Ya bizler bu filmin en iyisine 50 100 lira veren adamlardik ne oldu acaba .bu işin ticaretini yapanlar çok güzel kaymak yiyor bundan eminim.ve bu zevkin sonunun olmadığını bildikleri için standart olması gereken şeyleri bile opsiyonel sunup insanları kazikliyorlar bence.soruna gelirsek bana gore o fiyatlar kesinlikle uçuk fahiş.

Bende yaptiracam ama max 100 lira

100 liralık film iki gün sonra solma yaparsa kalkarsa balon yaparsa diye zaten o fiyatlar veriliyor.