škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracinizda en çok sevdiğiniz özellik yada yani nedir?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kime_ne

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
diri bi araç olması dışında en sevdiğim yanı kabin ferahlığı ve bagaj hacminin büyüklüğü :)

Çevrimdışı Cerrah

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geniş ve ferah bir araç . daha önce 2006 model passat kullanmıştım. koltuğu biraz daha geri alamazdım mesela. arkadakiler hemen rahatsız olurdu. passat gibi bir araçta 52 ekran tüplü televizyonu ön koltuğa koymak zorunda kalmıştık, bagajın yükleme ağzından ve arka kapıdan sığmamıştı.
Octavia aracıma şimdi koltukları yatırıp evdeki buzdolabı dahil herşeyi yükleyebilirim mesala.
bence en iyi tarafı hem konfaorlu ve güzel bir araç hem de geniş ve ferah bir otomobil.
ayrıca 1.6 tdi aracıma ecufast yazılım attırdım. şimdi daha güçlü ve keyifli. tavsiye ederim.

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dapdaracık yerlerde pıt diye U dönüşü yapması, çoğu aracın denemedigi boşluklara bile tek manevra park edebilmesi....

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;574306
Manuel arka camlar.
:++::++::++:

Cep telefonundan yazdım. Yazım hataları affola.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Cihanselvi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cerrah;574252
Geniş ve ferah bir araç . daha önce 2006 model passat kullanmıştım. koltuğu biraz daha geri alamazdım mesela. arkadakiler hemen rahatsız olurdu. passat gibi bir araçta 52 ekran tüplü televizyonu ön koltuğa koymak zorunda kalmıştık, bagajın yükleme ağzından ve arka kapıdan sığmamıştı.
Octavia aracıma şimdi koltukları yatırıp evdeki buzdolabı dahil herşeyi yükleyebilirim mesala.
bence en iyi tarafı hem konfaorlu ve güzel bir araç hem de geniş ve ferah bir otomobil.
ayrıca 1.6 tdi aracıma ecufast yazılım attırdım. şimdi daha güçlü ve keyifli. tavsiye ederim.

Mehmet bey "ecufast" yazılımı biraz açarmısın ne gibi faydası oldu birde nerede yaptırdınız Tşk ler

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arka koltuklar salon gibi  150 metre kare ev gibi bagaji ilk gördüğümde bayramda okuz kesersek tamamini alir demistim bu ne boyle okuz sigar :)

Çevrimdışı aksaray1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geniş oturma ve bagaj hacmi, bej döşemenin verdiği hissiyat,dsg rahatlığı,güçlü ön farlar ve led farlar,bolero ekran ve star stop hepsine bayılıyorum.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buzdolabı ve komidin taşıdığım bağajı harıka bunu kıskanan passatcı arkadasımın gıcık bakışı paha biçilmez

Çevrimdışı Muratk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulentperu;574293
Dapdaracık yerlerde pıt diye U dönüşü yapması, çoğu aracın denemedigi boşluklara bile tek manevra park edebilmesi....

Çok değişik şekilde benim de dikkatimi çekti. Aracın manevrası mükemmel şekilde. Hatta bir keresinde öyle bir yerden çıktım ki arkadaş vayyy araba kendi etrafında dönüyor demişti:):):)

Çevrimdışı wampir2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun yolda koltuk, kolçak ve direksiyon ayarını dengeli bir hale getirince o yolun bitmesini istememek gibi bir duygu kaplıyor ya işte o :))

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üç kollu spor direksiyon, kapılardaki gümüş parlak hatlar ve tabiik dış dizaynı. Arabamı her park ettikten sonra şöyle bi dönüp bakıyorum ve iyiki octavia almışım diyorum.