škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön delikli ızgara kırıldı

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu siyah alt ızgaranın takılacağı kısımda tırnaklar kırık, mini onarım kapsamında yapılacak ama usta garanti vermem diyor ikilemde kaldım

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neticede tirnak yuvalarina ısıl islem uygulayacak yapistirici uygulayacak tabikide orjinal gibi olmayacak. Ancak baskada bi yontem yok. İzgarayi yerine oturttuktan sonra arka tarafdan silikon tarzi bisey yapilsada olur. Ancak daha sonraki bi hasar veya cikartmak icab ederse sokmesi zahmetli olabilir.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;575014
Neticede tirnak yuvalarina ısıl islem uygulayacak yapistirici uygulayacak tabikide orjinal gibi olmayacak. Ancak baskada bi yontem yok. İzgarayi yerine oturttuktan sonra arka tarafdan silikon tarzi bisey yapilsada olur. Ancak daha sonraki bi hasar veya cikartmak icab ederse sokmesi zahmetli olabilir.

Evet Mehmet abi bende aynısını düşündüm..daha sonra tamponu çıkarmaya kalksan herhangi bir arızada o yapıştırılan kısımlar ne olacak bilmiyorum ama fazla da düşününce işin içinden çıkılmıyor gerçekten

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum tel ile ısıtma işlemi ile birleştiriliyor merak etme ucuzada gelir ıyı bir usta ile halledersin