škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Nezaket...

Ziyaretçi · 34 · 4855

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;574617
hiç yoktan ne kadar büyümüş konu. yalnız şu "şerefli bir insan olarak" cümlesi amacını aşmış.

Konunun hiç yoktan yere büyüdüğü yok. Bazı şeylerde ısrar edilirse bir refleks gelişir. Bir de benim ifademi tırnak içine almışsınız, ne demek istiyorsanız açıkca bana söyleyin?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammed Bey bana özelden ulaşarak üyeliğinin silinmesini rica etti. Bazı konularda başkalarını eleştirirken bizim de eleştirdiğimiz tarzda şeyleri yapmamamız gerekiyor. Bu nedenle üyelik konusunda bu denli ısrarcı olmanın manası yok diye duşünüyorum. Ancak, Muhammed Bey'in forumdan uzaklaştırılmasını gerektirecek bir durum da yok, bu nedenle üyeliğini iptal etmek yerine "pasif" hale getirdim.

Ayrıca kendisi artık foruma giremeyeceği için kendisine cevap hakkı doğuracak birşeyler yazılması ihtimaline karşı konuyu kilitliyorum.

Umarım bu tartışma da böylece biter...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;574629
Yahu ne kelam etmisimde konu nereye uzandı.
Altı üstü " madde 30" yazdırdım.
 Hatta az önce fabia1 de motor tamiri konusunda bi arkadaşa tanisiyormuyuz diye nukteleyip yaptım aynı hatirlatmayi
Yazsana sen gaz-fren-şanzımanı. Ne işin var kuralla.:D
Mahvettin ortalığı be abi.:D Hep senin yüzünden.:D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!