škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda fabia 2004 - arabayı anahtarsız çalıştırma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anilx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba. aliexpresste böyle bir ürün buldum. arabayı anahtarsız , start stop ile çalıştırma

http://www.aliexpress.com/item/Smart-Remote-Car-Starter-Module-With-Engine-Start-Stop-Button-10-Minutes-Countdown-Stop-Car-Have/1053752436.html

acaba bu araca uygun olur mu ? bunu alsam bursada hangi ustaya taktırabilirim ?araba beynine zarar verirmi ? yardımınız için şimdiden teşekur ederim

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araştırmak lazım. eğer ki ciddi anlamda değecek bir şeyse ben de denemek isterim

Çevrimdışı Anilx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dostum düşünsene , tuşa basınca araba çalışıyor :) anahtar derdi yok . arabanın içinde anahtar olsun yeter

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anilx;574637
dostum düşünsene , tuşa basınca araba çalışıyor :) anahtar derdi yok . arabanın içinde anahtar olsun yeter

sistemin nasıl çalıştığını biliyorum ama evet arabaya farklı bir hava katardı :) hem de anahtarsız çalışma sistemi olan araçlardaki gibi bir anahtarlıkla tatlı şeyler yapılabilirdi. yalnız dediğim gibi araştırmasını yapmak lazım. sadece bizim araçlara uyumlu olduğunu sanmıyorum illaki bu meseleyi kurcalayan birileri olmuştur :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Iyi elektrik elektronik bilginiz varsa biraz kasaplikla montaji yapilir/yaptirilir.

Ama bu islerden hic anlamiyorsaniz ne derdinizi anlatabilirsiniz ne ustayi yonlendirebilirsiniz. Eziyet olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı noxy44

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;574657
Iyi elektrik elektronik bilginiz varsa biraz kasaplikla montaji yapilir/yaptirilir.

Ama bu islerden hic anlamiyorsaniz ne derdinizi anlatabilirsiniz ne ustayi yonlendirebilirsiniz. Eziyet olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

ya bak yapma şunu zehri salıyorsun yapma gözünü seveyim :D

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Anahtar değişecek o zaman. Yani öyle olması lazım. Sistemi bir şekilde bağladınız diyelim , o sisteme kumanda edecek bir anahtar olacak , peki ne kadar güvenli bir şifreleme sistemine sahip?

Birde bu şahsi fikrimdir , bir araçta anahtarsız giriş yoksa , anahtarsız çalıştırmanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.