škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracım satılık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam

Şirket aracım geldiği için çok sevdiğim şeker beyazı aracımı satıyorum. Daha 5bin km de olup kazasızdır. Zaten aracı burada herkes biliyor.

Tertemiz çiziksiz Skoda Superb 1.4 TSI 150bg sadece 4800 km de.. İlan No: 300081606
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-tertemiz-ciziksiz-skoda-superb-1.4-tsi-150bg-sadece-4800-km-de-300081606/detay

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirlisi olsun. Emsallerine gore 10-15 fazla yazmisiniz bu sizi biraz bekletecektir. Ama her malin bi alicisi olur. Hayirli satislar.

Çevrimdışı maystor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracı satarken kimse üzerinde şu ekstralar var demiyoe malesef sankı o paketin normali hali imiş gimi muamele görüyor, hele ki takasa veriyorsanız iyicene fiyatı öldürüyolar. 64000 e aldığım rapid spacebackin en full halini 1 yıl sonra 56500 e verdim, içim cız ederek ama ne yapacan malesef böyle. Satmaya kalkınca mındar oluyor.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;574975
Hayirlisi olsun. Emsallerine gore 10-15 fazla yazmisiniz bu sizi biraz bekletecektir. Ama her malin bi alicisi olur. Hayirli satislar.

Emsalleri 111 civarında. Manuel olanlar daha ucuz. Konyada bir tane var onda da gariplik var sanki.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maystor;574990
Aracı satarken kimse üzerinde şu ekstralar var demiyoe malesef sankı o paketin normali hali imiş gimi muamele görüyor, hele ki takasa veriyorsanız iyicene fiyatı öldürüyolar. 64000 e aldığım rapid spacebackin en full halini 1 yıl sonra 56500 e verdim, içim cız ederek ama ne yapacan malesef böyle. Satmaya kalkınca mındar oluyor.

Aksesuar için evet bu sefer doldurmadım eski aracımda olduğu gibi. Dediğiniz gibi sunroof hariç hepsi boşa gidiyor.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar dilerim. Resim koymanız ciddi anlamda faydalı olabilir diye düşünüyorum, insanlar şöyle bir bakmak istiyorlar haliyle aramadan önce...

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;575243
Hayırlı satışlar dilerim. Resim koymanız ciddi anlamda faydalı olabilir diye düşünüyorum, insanlar şöyle bir bakmak istiyorlar haliyle aramadan önce...

Aynen ama arabayı yıkatamadım bir türlü.