škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Meclisteki hainlere güle güle...

crash · 28 · 6941

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün itibariyle malum örgütün meclisdeki adı, malum parti, artık kapatılmıştır ( isimlerini yazmaya tiksiniyorum ).Geç bile kalmışlardı.Beter olsunlar inşallah.O kadar şehit ailelerinin beddualarını alıyorlardı.Kendi köpeklerine şehit diyecek kadarda adileşmişlerdi.İşte yüce Türk adaleti budur.Onlara gereken cevabı vermiştir.Birdaha adımlarını atamazlar meclise.Dağa çıkacağız diyorlardı.Çıksınlar zaten.Onların layığı dağlar ve mağara inleridir.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ulan o kadar çok şey yazıp sildim ki, yazmıyom bişi anasını satim.

Keyword veriyorum;

Açılım, partiyi kapa, terör eylemi, ABD ye giden Başbakan, çirkefliğe gaz verecek PKK...

off çok şey. Susayım en iyisi.

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Süper haber bu.. Bide şu mıncıkları içeri atsalar :@

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;54248
Ulan o kadar çok şey yazıp sildim ki, yazmıyom bişi anasını satim.

Keyword veriyorum;

Açılım, partiyi kapa, terör eylemi, ABD ye giden Başbakan, çirkefliğe gaz verecek PKK...

off çok şey. Susayım en iyisi.

Mesaj alınmıstır...:):clap:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boş yere bu zamana kadar uzattılar eylemlerde o kadar şehitler verildi ve sonunda bitirdiler ama sadece bitirdiler fişlerini çekemediler hala..

37 si daha meclise giremeyecek öyle bir haber geçti..

Bu haberden sonra diyarbakırda çatışma başlamış hala devam ediyormuş 3 asker yaralı :@:@

Allah burunlarında getirsin forumda en fazla bunları yazabiliyorum yoksa...

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Harbiden finally... Bu kadar da olmaz diyordum artık ki bir açılım oldu :D Kabak çiçeği gibi açtılar gülü :kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Aslında bence;

Başbakan  sürekli açılım dedi dedi durdu, muhalafeti kudurttu, konuşturdu, hatta çok oy bile kaybetti.

Sonra sol avcunun ayasını yumruk yaptığı sağ elinin ortasında hava boşluğu bırakmak sûretiyle sol yanına çarpmıştır.

Oba:Açılın.
RTE:OK.
RTE: Doğan Medya Grubu çok ileri gitti.Tepki çok.
Oba:Bas dibine kadar cezayı as kirli çamaşırını.
RTE:Taam.
Oba:Ben sana döncem.
RTE:La çok oy kaybediyoz.
Oba:Tamam, açılımı yaptın. EUR'da sesini çıkarmaz, kapa la kapa.
RTE:Taam janem.
RTE:La bu Doğan'ı napacaz? Çok gastesi kanalı var güşlüde herif.
Oba:Uzlaşmak istiyodu zati, uzlaş gitsin.
RTE:Taam. Ben kaçar.
Oba:OK, yeterki seni kaybetmiyelim ;)

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Açıklanacak Özel Durum
Tarhiyat Öncesi Uzlaşma Sağlanması

Maliye Bakanlığı Gelirler Kontrolörleri tarafından Şirketimize tebliğ edilen 2004, 2005, 2006 ve 2007 hesap dönemlerine ait, 10.092.006,82-TL tutarında vergi aslı, 11.157.960,72,-TL tutarında vergi ziyaı cezası ve 171.941,68-TL tutarında özel usulsüzlük cezası içeren Vergi İnceleme Raporları ile ilgili olarak tarhiyat öncesi uzlaşma sağlanmıştır. Buna göre vergi aslı ve cezası 4.465.500,-TL olarak belirlenmiş, özel usulsüzlük cezası ise kaldırılmıştır. Söz konusu tutar bir ay içerisinde ödenecek olup, ödeme esnasında ayrıca gecikme faizi hesaplanacaktır.

DOĞAN GAZETECİLİK A.Ş.

bugün gelen haberde over there, aha yokarda.

Ama asla şöle düşünmeyin, bunada yaranılmıyor diye, bu cahil kesimin düşüncesi zaten, dünyadan bi haber, okumayan insan düşüncesi. (Hani düşündüyseniz alınabilirsiniz)

Yoksa terör örgütünün partimsisi kendi sorunsalını kürt ayağına aPoya, bebek katiline kadar indirgeyerek, ne kadar yavşak bir kurum olduğunu kanıtlamıştır. Geç bile kalındı.

Çok kurt bunlar çook, ne siyaset yapıyorlar, neler dönüyor bizim bilmediğimiz bilemeyeceğimiz, neleeer neler...
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2009, 18:22:31 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı VW_Passat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Nihayetinde yani,

Güle Güle gitsinler, bu gider yerine Baska Parti gelir :ok:
2010 Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI CR 140HP 6-Vites DSG (Tiptronik), Izlanda Grisi - Sedef Boya

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar farkındaysanız herşey üst üste getiriliyor ülke karışsın diye isteyenlerin işine bu olay çok yarayacak burda bilinçli herkezin çevresini uyarması gerekiyor iş bizde artık....

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Çok iyi oldu, bende çok sevindim ama umarım dahada fazla azıtmazlar!
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Yeni parti kurarlar birşey değişmez" diye düşünenler de var, doğru da söylüyorlar ama bu milletvekili kılığına girmiş teröristlerin her dediği her yaptığı yanına kalırsa demokrasi derken Cumhuriyet'in temel ilkelerini görmezden gelmiş oluruz bence. Parti kapatmaktan çok ağızlarından çıkan her bir kelime için hepsinin tek tek yargılanıp ceza alması lazım, hatta idam cezasının tekrar gelmesini can-ı gönülden istiyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;54295
"Yeni parti kurarlar birşey değişmez" diye düşünenler de var, doğru da söylüyorlar ama bu milletvekili kılığına girmiş teröristlerin her dediği her yaptığı yanına kalırsa demokrasi derken Cumhuriyet'in temel ilkelerini görmezden gelmiş oluruz bence. Parti kapatmaktan çok ağızlarından çıkan her bir kelime için hepsinin tek tek yargılanıp ceza alması lazım, hatta idam cezasının tekrar gelmesini can-ı gönülden istiyorum.

:+1:acaba hapisteki malum şahıs idam edilseydi bunlar böyle yapabilirmiydiler diyede düşünüyorum...