škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Meclisteki hainlere güle güle...

crash · 28 · 6913

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;54337
:+1:acaba hapisteki malum şahıs idam edilseydi bunlar böyle yapabilirmiydiler diyede düşünüyorum...
geçmiş ola doğanıım yakalandığında ülkeye hiç girmeyecekti. malum it.
arkadaşlar açıkçası bu kapatma olayında sıkıntılıyım. nedeni olaylar iyice çoğalacak büyük şehirlerde ve doğudaki arkadaşlarımız, kardeşlerimiz çok zorluk çekecek. kısacası hepimizin Allah yar ve yardımcısı olsun...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abicim bakarsın bu sefer size ve bize daha çok işi yapmak için yol verirler? Hani belki bu sefer? Bir umut! Şöyle en afillisinden sokağa çıkma yasağı, akabinde sokakta yakalananın 7 sülalesinin araştırılması ve o/c (overclock :kiki) a itaat eden olduğunu anlaşılmasını müteakip kurşuna dizilmesi.

Dışarıdan bakınca gaddarca görülebilir ne o öyle kurşuna dizmek falan diye. Ben yanımdan ayırmıyorum artık silahımı. 4/5 i dolu olarak en az!

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;54516
Abicim bakarsın bu sefer size ve bize daha çok işi yapmak için yol verirler? Hani belki bu sefer? Bir umut! Şöyle en afillisinden sokağa çıkma yasağı, akabinde sokakta yakalananın 7 sülalesinin araştırılması ve o/c (overclock :kiki) a itaat eden olduğunu anlaşılmasını müteakip kurşuna dizilmesi.

Dışarıdan bakınca gaddarca görülebilir ne o öyle kurşuna dizmek falan diye. Ben yanımdan ayırmıyorum artık silahımı. 4/5 i dolu olarak en az!

:+1:

Bu arada, baamda kızıyo ben köyde neyim kırsalda, =medeniyet dışında kullanırken ayı, doğuz, kurttan sakınmak için= tamamını doldurunca, az doldur diyor. niye 4/5? Şarşörün yayı eskir diye bişi geliyo aklıma ama tam anlamadım:confused::confused:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen öyle. Yayın kesinlikle problem çıkarmaması gerek. Yoksa mermi sıkışır al başına bela işte...

Taşımıyorken de yarısı en azından doludur bende...

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;54516

yok be gomutan 18 yıldır şu meslekteyim. tunceli hariç dediklerini yapabildiğim bir yer olmadı ve olacağınıda sanmıyorum...
Alıntı yapılan: hakanerdogan;54525
:+1:

Bu arada, baamda kızıyo ben köyde neyim kırsalda, =medeniyet dışında kullanırken ayı, doğuz, kurttan sakınmak için= tamamını doldurunca, az doldur diyor. niye 4/5? Şarşörün yayı eskir diye bişi geliyo aklıma ama tam anlamadım:confused::confused:
hakanım ne yalan söyleyeyim benim makina her daim full dolu. ama uzmanların dediğini yabana atmamak lazım:D (uzman bkz: baban)...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mihalgazi;54546
yok be gomutan 18 yıldır şu meslekteyim. tunceli hariç dediklerini yapabildiğim bir yer olmadı ve olacağınıda sanmıyorum...

hakanım ne yalan söyleyeyim benim makina her daim full dolu. ama uzmanların dediğini yabana atmamak lazım:D (uzman bkz: baban)...:D:D:D

Hatta uzun dönem yatacağı zaman silah, (sık rastlanmazda :D örn. tatil vs. hallerinde) tümünü boşaltır şarjörün, sadece 1-2 tane bırakıyor içinde. demek ki cidden önemli bişey bu şarjör yayı. Erhan abi haklı. 16 mermi gezdirmek elbette daha sağlam ama bi sıkışma bok edebilir tüm durumu, boşalttıklarına göre var bildikleri dediğin gibi. Öğretti artık dağıtıp yağlayıp toplayadabiliyorum. En son 6 mermi yüklemiştim, MKE'nin çelik başlı 9x19 ları idi, ilgimi çekmişti baya standart Parabellumlara göre.

Örneğin geçenlerde bi şarjör mermi harcamıştım, namlunun içini derhal temizletti bana, ciddi kurum çıkıyordu, pis bırakmamak lazım der kesinlikle.

Ama ne yalan söleyim, sizlerin yanında tabi çokda bi halt bildiğimden değil ama, Smith&Wesson toplu tabancanın üzerine cihaz yok be abi. Az mermi alıyor(6) ama tekrar dolum için hareket ettirmesi gereken koca sürgü olmadığı için geri tepmiyor, dahada hafif ve hedefi vurmak çok daha kolay. Gücü daha fazla ileri veriyor. Çok hoşdu, çok zevkliydi onla ateş etmesi.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2009, 23:12:18 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmetim abim komserim :)

Sene 2010 halimize bak. Artık heryer tunceli

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kısa dönem askerlik yapcak bir arkdaşıma  hakkari  umurlu  çıktı :o

bizler  oraya  gitmeye  tedirgin olurken maşallah onlar  her yere  geliyor  üzerine  birde  açılım neyi  açacaklarsa  artık ... :(

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;54552
...demek ki cidden önemli bişey bu şarjör yayı...
Önemli tabii. 25 metre gece atışında yayı bozuk şarjöre denk gelmiştim. Koca G-3' le Kırıkkale gibi tek tek sürerek atış yapmıştım.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;54784
Önemli tabii. 25 metre gece atışında yayı bozuk şarjöre denk gelmiştim. Koca G-3' le Kırıkkale gibi tek tek sürerek atış yapmıştım.

Çok iğrenç bir olay ya, tavşana çıkıyorum mesela çaya iniyorum hemen, yemeyeceğim tavşanı asla öldürmem önceden bi cahillik ediyorduk yavrularının vebalini umarım Allah affetmiştir, ama artık sadece kovalıyorum etrafına sıkıp, kemiriyolar.

Neyse saçmayla tavşana çıktım, önüme domuz geliyor, domuza saçma sıksan oturur karşına sen ateş ettikçe güler :D

Haydaaa, geri çek, namludakini al, tek domdomu koy, sür ateş et, sonrakiler için yine aynı şeyi yap içerdekiler saçma olduğu için, bide hayvan kaçacak heyecanı ve paniği...

Butundan vurduğum seke seke devam ediyor. Hele bide gece demişsin, aman ya Rabbi, feneri nere tutayım domuza mı mermi seçmeye mi :D :D :D

Çooookk ararım bi Keleş aahhh ah! Şöle 15-20 li sürüye ne saydırırdım ha :hanz: Ciyak ciyak ederlerdi, karnına giren ötesinden çıkardı ammmaa... terbiyesizler yemeyecekleri bostanı, bağı, bahçeyide mındar ediyorlar!

Yine sinirlendim ya! :kiki:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;54857
Çok iğrenç bir olay ya, tavşana çıkıyorum mesela çaya iniyorum hemen, yemeyeceğim tavşanı asla öldürmem önceden bi cahillik ediyorduk yavrularının vebalini umarım Allah affetmiştir, ama artık sadece kovalıyorum etrafına sıkıp, kemiriyolar.

Neyse saçmayla tavşana çıktım, önüme domuz geliyor, domuza saçma sıksan oturur karşına sen ateş ettikçe güler :D

Haydaaa, geri çek, namludakini al, tek domdomu koy, sür ateş et, sonrakiler için yine aynı şeyi yap içerdekiler saçma olduğu için, bide hayvan kaçacak heyecanı ve paniği...

Butundan vurduğum seke seke devam ediyor. Hele bide gece demişsin, aman ya Rabbi, feneri nere tutayım domuza mı mermi seçmeye mi :D :D :D

Çooookk ararım bi Keleş aahhh ah! Şöle 15-20 li sürüye ne saydırırdım ha :hanz: Ciyak ciyak ederlerdi, karnına giren ötesinden çıkardı ammmaa... terbiyesizler yemeyecekleri bostanı, bağı, bahçeyide mındar ediyorlar!

Yine sinirlendim ya! :kiki:

Counter mı bu Hakan abi nereye saydırıyon:kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;54862
Counter mı bu Hakan abi nereye saydırıyon:kiki:

Saydırmanın ağa babası var :D :D :D counterdaki saydırma mi lou? :hanz::hanz:

Valla işin şakası bir yana cidden hiç öle TV den yada PC den göründüğü gibi değil. counter yanında dünya barış örgütü kalır :D. Ben sesine, kıvılcımına, barut kokusuna ve geri tepmesine alışana kadar 1 sene neler atlattım neler çektim.

En kıral kantır oynayan adamı getir, 15 li yaban domuzu sürüsünü görünce altına pislermi pislemez mi bakalım. Başlarda pisleyeyazıyordukda :D :D

Öle artıyı denk getirip left-click yapmaya benzemiyo, sesi, namludan çıkan merminin havada akarken çıkardığı o dehşet ses... Çok tedirgin idim yüzlerce mermi yakmama rağmen belki halada tam anlamıyla konsantre olamıyorum bazen. Sakat iş ya, ama vazcayamıyorumda, ne zaman köye gitsem akşam boş oturup kahveni iç di mi, yok ille bi atraksiyon döncek :++: :++:

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ya konu başlıktan uzaklaştı ama benim bi teklifim var bi zahmet ağızlarınızda tükürük biriktirmeye başlayın.

ÇÜNKİ BU ŞEREFSİZLER BÖYLE AZMAYA DEVAM EDERLERSE İŞ BİZE DÜŞECEK , TÜKÜRÜKLE BOĞMAKTAN BAŞKA ÇARE KALMADI :)