škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sifir fabia fiyat destek hatti ;)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, merhaba.
Kuzenime 1.2 TSI DSG yarış mavisi fabia alacağız. En iyi fiyatı alabilmemiz konusunda yardımcı olabilecek arkadaşların desteğine ihtiyacım var. Özellikle yeni araç almış olanlar, bayide eşi dostu olanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. Teşekkür ederim. (şehir İstanbul ve yakın iller)
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2016, 14:52:18 Gönderen: MATADOR »

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabia 1.0 aldık daha dün. Türkiyedeki birçok bayiyi aradık, en uygun fiyatları zaten istanbul bayileri veriyor. Birçok bayiden 41 li fiyatlar alırken istanbuldakiler 40500 civarı verdiler yoğun pazarlık sonucu park sensörü hediyeli fabia 1.0 ı 40000 tl ye istanbul kayadibinden aldık. Koceli Özdağ da aynı fiyatı verdi.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;575708
fabia 1.0 aldık daha dün. Türkiyedeki birçok bayiyi aradık, en uygun fiyatları zaten istanbul bayileri veriyor. Birçok bayiden 41 li fiyatlar alırken istanbuldakiler 40500 civarı verdiler yoğun pazarlık sonucu park sensörü hediyeli fabia 1.0 ı 40000 tl ye istanbul kayadibinden aldık. Koceli Özdağ da aynı fiyatı verdi.
Yengeme mi aldın Buğra?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;575714
Yengeme mi aldın Buğra?

Yok abi, işyerinden arkadaşın kanına girdim ona aldık :) ilk arabası olduğu için ve biraz acemi olduğu için ben getirdim istanbuldan arabayı. yakında onuda foruma üye yaparım.

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
 [MENTION=5895]DuMaN38[/MENTION] 2.8 den inip 1.0 a binince ne hissettin Buğra abi. Alinasi bir aracmi dusuncelerin nedir araç hakkında
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2016, 19:06:46 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;575723
 [MENTION=5895]DuMaN38[/MENTION] 2.8 den inip 1.0 a binince ne hissettin Buğra abi. Alinasi bir aracmi dusuncelerin nedir araç hakkında

Daha önce 3 tane fabia 1 tane felicia kullandığım için işin açığı çok garipsemedim ama tabiki süpoya bindiğinde hissettiğin o güven duygusunu vermiyor.

Araçla ilgili görüşlerime gelirsek (40 km İstanbul şehiriçi 10 km izmit şehiriçi 380 km si otoban olmak üzere 430 km kullanma fırsatım oldu)

Artıları
-iç mekanı ferah ve arka diz mesafesi gayet yeterli
-yokuş kalkış desteği güzel çalışıyor
-performansı beklediğimden daha iyi, ani hızlanması kötü ama devrini aldıktan sonra gayet güzel ilerliyor. Rampaya devrinde girerseniz kesinlikle bayılmıyor, çoğu rampayı vites düşürmeden tırmandı. Ama rampada olurda yavaşlamak zorunda kalırsanız ondan sonra hızlanması gerçekten zulüm oluyor.
-motor sesini içeri çok az alıyor, otobanda 120-130 dan aşağı inmedim ama motor sesini hiç duymadım diyebilirim.
-yakıtı gayet makul, 50 km şehir içi 380 şehir dışı ortalama 5.7 ile ankaraya girdik. otobanın neredeyse tamamında 120-130 ile geldim. şehirdışında 100-110 ile rodaj döneminden sonra 4.5 civarı bir yakıt tüketimi olacağını düşünüyorum.
-Aracın dış görünüşü kişiye göre değişir ama bana gayet yakışıklı ve sportif geliyor. özellikle gündüz led farları hoş duruyor.

Eksileri
-hızlandıkça sertleşmeyen direksiyon
-ani hızlanma diye birşey kesinlikle yok
-120-130 dan sonra araç hiç güven hissi vermiyor heleki virajlarda
-3 silindir olduğunu hissettiriyor :)
-kutu kolayı koyacak yer yok :D elimde tutmak zorunda kaldım dökülmesin diye

Eğer ciddi performans beklentiniz yoksa özellikle şehiriçi için ideal bir araç. Arkadaşın bu aracı almasında bütçesi etkili oldu ama pişman olacağını sanmıyorum zaten ilk arabası ve yeni yeni araç kullanıyor. (aracı 28 peşin 12 bin 12 taksit sıfır faiz ile aldı, zaten sıfır faiz olayından dolayı skoda ya yöneldi) ancak 40000 peşin parası olsa kesinlikle bu arabayı aldırmazdım :)

Çevrimdışı durbre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;575750
Daha önce 3 tane fabia 1 tane felicia kullandığım için işin açığı çok garipsemedim ama tabiki süpoya bindiğinde hissettiğin o güven duygusunu vermiyor.

Araçla ilgili görüşlerime gelirsek (40 km İstanbul şehiriçi 10 km izmit şehiriçi 380 km si otoban olmak üzere 430 km kullanma fırsatım oldu)

Artıları
-iç mekanı ferah ve arka diz mesafesi gayet yeterli
-yokuş kalkış desteği güzel çalışıyor
-performansı beklediğimden daha iyi, ani hızlanması kötü ama devrini aldıktan sonra gayet güzel ilerliyor. Rampaya devrinde girerseniz kesinlikle bayılmıyor, çoğu rampayı vites düşürmeden tırmandı. Ama rampada olurda yavaşlamak zorunda kalırsanız ondan sonra hızlanması gerçekten zulüm oluyor.
-motor sesini içeri çok az alıyor, otobanda 120-130 dan aşağı inmedim ama motor sesini hiç duymadım diyebilirim.
-yakıtı gayet makul, 50 km şehir içi 380 şehir dışı ortalama 5.7 ile ankaraya girdik. otobanın neredeyse tamamında 120-130 ile geldim. şehirdışında 100-110 ile rodaj döneminden sonra 4.5 civarı bir yakıt tüketimi olacağını düşünüyorum.
-Aracın dış görünüşü kişiye göre değişir ama bana gayet yakışıklı ve sportif geliyor. özellikle gündüz led farları hoş duruyor.

Eksileri
-hızlandıkça sertleşmeyen direksiyon
-ani hızlanma diye birşey kesinlikle yok
-120-130 dan sonra araç hiç güven hissi vermiyor heleki virajlarda
-3 silindir olduğunu hissettiriyor :)
-kutu kolayı koyacak yer yok :D elimde tutmak zorunda kaldım dökülmesin diye

Eğer ciddi performans beklentiniz yoksa özellikle şehiriçi için ideal bir araç. Arkadaşın bu aracı almasında bütçesi etkili oldu ama pişman olacağını sanmıyorum zaten ilk arabası ve yeni yeni araç kullanıyor. (aracı 28 peşin 12 bin 12 taksit sıfır faiz ile aldı, zaten sıfır faiz olayından dolayı skoda ya yöneldi) ancak 40000 peşin parası olsa kesinlikle bu arabayı aldırmazdım :)

sürekli golf 7 kullandığımdan sanmıştım ama direksiyon demek ki gerçekten kötüymüş. ama yüksek hızdaki güvensizliğe katılmıyorum. 120lerde direksiyona ani hareketler uyguladım tepkileri gayet iyiydi. korkutmadı

Çevrimdışı cengizozal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Ellerinde istediğiniz tip araç var mı bilmiyorum ancak;

Kadıköy Erel Fenerbahçe Stadı Yaşar Bey
Yenibosna Altur Doğuş Bey

Kesinlikle tanışılmalı imkanınız var ise...

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2 hafta önce aldım 54.300 her şey içinde plaka vergi v.s. hediye olarak ancak küllük alabildem zor bela birde 150 tl kauçuk orjınal paspas aldım yeni

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yüksek hızlarda dreksiyonun sertleşmesi gayet olumlu bir olay .. bu durumu olumsuz yana koymanız düşündürücü.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;576329
yüksek hızlarda dreksiyonun sertleşmesi gayet olumlu bir olay .. bu durumu olumsuz yana koymanız düşündürücü.

Hocam bence bir daha okuyun orada yazanı...

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben yanlış anladım ama imkansız benim dreksiyon gayet sertleşiyor çokta iyi düzeyde..

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah hocam. Demekki bana hafif gelmiş sonuçta daimi kullanıcısı değilim sürekli kullanan arkadaşlar daha iyi bilir.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, merhaba. Araştırdık ve alabildiğimiz en uygun fiyat ile 1.2 TSI DSG Yarış mavisi aracı 54.750 TL ye satın aldık. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Saygılarımla.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle