škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yardım ( Bakım)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı krutzo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
6Q0127401F YAKIT FİLTRESİ
6R0129620A HAVA FİLTRE ELEMANI
6R0820367 POLEN FİLTRESİ
N 90813202 KARTER TAPASI

SKODA RAPİD 2013 TDİ DSG aracım. bunların hepsini aynı yerde bulabileceğim bir internet sitesi var mı? araç 75.000 oldu ve servise götürmek istemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Filtreleri servisten alın orjinal. Hava filtresini ve polen filtresini kendiniz değiştirin. Yeni polen filtresini takmadan da wurth klima temizleyici kullanın oh mis. Kolay zaten bunlar. Yağı da dışarıdan alın mobil 1 esp, castrol vs hangisi aklınıza yatarsa. Yağ filtresi ve yağı da herhangi bi ustada en fazla 40-50 verin.kanal veya lift bulursanız yağı bile kendiniz değiştirirsiniz. En zor kısmı yağ fltresi değişimi o da uyumlu anahtar bulmak gerek. Bu haliyle 300 tl civarına gelir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Mehmetmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mehmetmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Disarda az para ama mesela karter tapasini degistirmiyorlar.tutsun diye sıkınca bir kacdegismeden sonra disli bozuluyor.hadi bakalim diş actir.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Perşembe günü 489 tl ye yaptırdım indirim varmış
Karter tapası da alıp değiştirtebilirsiniz. Önceki aracımda önceki aracımın bazı bakımlarında öyle yapıyordum

Çevrimdışı Mehmetmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben bakimlarin serviste yapilmasi taraftariyim.iyi usta bulmak zor cirak is yapiyor.adam polen filitresinin yerini bulamiyor.ehil birini bulursaniz ne ala yoksa 100 tl fazla ver kafan rahat olsun

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En güzeli kendi bakımını yapmak [emoji41]