škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tekleme Distribütör

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nates

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar biraz çok konu açtım ama ustaya herşey için gitmeye zaman da parada yok.Tevzi makarası elle yarım tur dönüyor,bu normal mi ne yapmalıyım.Yakit arttı ve hafif tekleme var.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nates;576157
Arkadaşlar biraz çok konu açtım ama ustaya herşey için gitmeye zaman da parada yok.Tevzi makarası elle yarım tur dönüyor,bu normal mi ne yapmalıyım.Yakit arttı ve hafif tekleme var.
Tevzi makarasının iç kısmında ufak bir çıkıntı vardır, o aşınmışsa fazla dönüyor olabilir. Yok o sağlamsa distribütörün içinde problem olabilir.

Cep telefonundan yazdım. Yazım hataları affola.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı nates

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler Uğur bey makara alttaki yıldızla birlikte dönüyor.Avans ayarı ile ilgisi varmıdır acaba.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: nates;576204
Teşekkürler Uğur bey makara alttaki yıldızla birlikte dönüyor.Avans ayarı ile ilgisi varmıdır acaba.
Yıldızla birlikte sağa ve sola en fazla yarımşar santim dönmeli. Avans ayarından olmaz ancak bu halde iken avans tutturmak imkânsız gibi bir şey.

Cep telefonundan yazdım. Yazım hataları affola.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!