škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb yan ayna aşağı doğru eğilme sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berk61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracım olan superb 2014 elegance de arabayı R(geri vitesi)'ye aldığımda sağ aynam otamatikmen aşağı doğru inerken sol aynam inmemekte bu hata neden kaynaklanmaktadır boulmuşssa kaç tldir servis karşılar mı acaba

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece sağ aynada bu özellik mevcuttur.Kaldırıma vs yanastiginizda tekerlekle kaldırım arasını görmek icin

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hata değildir bu sistem bu şekilde kodlanmıştır. Kitapçıkta yazmaktadır. Direksiyon solda olan araçlar sağa yönelik park edildiğinden sistem bu şekildedir. Benim Superb te durum böyleydi, şuan kullandığım BMW araçta da bu şekilde. Rahat olun sıkıntı yok, herşey yolunda. Bu arada kullanma klavuzunu biraz kurcalamamızı da salık veririm. Kolay gelsin...

Çevrimdışı berk61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aslında kurcalarım ama görmemişim demek ki sağolun arkadaşlar :DDD

Çevrimdışı birdamla

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadarı ile sadece sağda değil aynı özellik sol kısımda da mevcut. Sadece ayna ayar düğmesini sağa yanaşınca "R" konumuna Sola yanaşınca da "L" konumuna getirmeniz yeterli. Sol tarafa yanaştığınızda soldaki ayna ayarladığınız konuma doğru inecektir.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
herkes öyle olmasını bekliyor ama sadece sağ tarafta var bu özellik.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı maystor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
98 model polo clasic te olan bir özeliğin 2015 2016 araçlarda olmaması enteresan

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben bu özellik için gizli özellik açtırmayı istiyorum siz hata diyorsunuz :)

Çevrimdışı Mehmetmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar benim aracta sol ayna ayari normal fakat sag ayna ayari yaparken soluda  c alistiriyor.yani sag ile sol ayni anda ayarlaniyor.bende once sagi sonra solu ayarliyorum.arac yeni oldugundan oncesi sonrasi nasil farkedemedim acaba sizlerdede bu durum boylemi