škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç içi kamera önerisi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;578034
Bu ürünü düşünüyordum. Olumsuz yorumu geçtim doğru düzgün yorum bulamadım. Link atma yada yaşanılan sorunları paylaşabilir misiniz?

Tabiki

"Odak sorunu çözümü bu mesajın en altına eklenmiştir. Üretici firma bu sıkıntıyı çözene kadar kamerayı tavsiye etmiyoruz.
Önemli not : Kamera'nın son üretilen serisinde odaklanma probleminden yaşanan netlik kayıpları bulunmaktadır. Şu andan itibaren tavsiye listesinden çıkartıyoruz. Forumdan @d4hi arkadaşımız odaklanma sorunu için iyi bir çözüm geliştirdi detaylar : ---Tıklayın--- " link

burada da pişman olanlar vs. link

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;578045
Tabiki

"Odak sorunu çözümü bu mesajın en altına eklenmiştir. Üretici firma bu sıkıntıyı çözene kadar kamerayı tavsiye etmiyoruz.
Önemli not : Kamera'nın son üretilen serisinde odaklanma probleminden yaşanan netlik kayıpları bulunmaktadır. Şu andan itibaren tavsiye listesinden çıkartıyoruz. Forumdan @d4hi arkadaşımız odaklanma sorunu için iyi bir çözüm geliştirdi detaylar : ---Tıklayın--- " link

burada da pişman olanlar vs. link

Zaten yi nin aksiyon kamerası ile bunun arasında kalmıştım sanırım xomi yi aksiyon kamerası alıp onu kullanacağım.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;578051
Zaten yi nin aksiyon kamerası ile bunun arasında kalmıştım sanırım xomi yi aksiyon kamerası alıp onu kullanacağım.

"Kalitesiz mal alacak kadar zengin değilim." felsefesindeyim. İhtiyaçlar, bütçeler, kullanılacak yer ve amaç. vs.'ye göre tercihler değişebilir.Umarım faydalı olmuştur.

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;578000
Thank you for your attention. I am sorry, because i have been busy and i could not seen your post about discount. We are about four-five people. We want a cam with good video quality(day and night), external (may be internal) gps module and wide angle range(it must see traffic lights) features. Also it can work under hot weather condition. Additionally One of us wants that it can work with battery(as old cell phone battery). Money is important but total total benefit (such as video quality, wide angle range, price/performance ratio and etc.) is more important.

Could you suggest a few model for us?

Hi Developer, according to your requirement, I will recommend A118C dashcam. It use capacitor battery, good video quality. But you need to buy an external GPS for it.

You can use coupon code OlguA118c to buy A118C at $49.99.

Use coupon code GBCARIT to buy the external GPS 15% off at $6.96.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Gearbest;578056
Hi Developer, according to your requirement, I will recommend A118C dashcam. It use capacitor battery, good video quality. But you need to buy an external GPS for it.

You can use coupon code OlguA118c to buy A118C at $49.99.

Use coupon code GBCARIT to buy the external GPS 15% off at $6.96.

Turkish:
Developer ile oturup önerilerinizi inceliyoruz. Fakat modele henüz tam karar vermedik. Muhtemelen belirlediğimiz modeli buradan bazı arkadaşlarımız da alacaklar.

Küçük bir sorumuz var: DVR ve Dashcam arasındaki fark nedir, bu 2 kategoriye de bakmalı mıyız?

------------------------
English:
We are checking your recommendations with Developer. But not decided the model yet. Probably some of our friends will also buy the model we will decide to buy.

We have a small question, what is the difference of dvr and dashcam? Should we check both of these categories?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
[MENTION=13297]Gearbest[/MENTION]

This model has absolutely good day and night quality but is a few expensive for us:
http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_246783.html

Which of the 50-60$ range models are closer/similar quality to this camera?

Türkçesi: Linkteki kameranın gündüz ve (özellikle) gece çekimi çok kaliteli, fakat fiyatı biraz fazla.
50-60$ bandında buna yakın kalitede çekim yapan kamera önerebilir misiniz?

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;578136

This model has absolutely good day and night quality but is a few expensive for us:
http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_246783.html

Which of the 50-60$ range models are closer/similar quality to this camera?

Türkçesi: Linkteki kameranın gündüz ve (özellikle) gece çekimi çok kaliteli, fakat fiyatı biraz fazla.
50-60$ bandında buna yakın kalitede çekim yapan kamera önerebilir misiniz?

Hi Turker, thanks for your inquiry, but I think there's none of 50-60$ dashcam can do the same job of Dome D201. If you like this one, we have a coupon for it. Coupon code is FiD201; price is $96.99.

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;578135
Turkish:
Developer ile oturup önerilerinizi inceliyoruz. Fakat modele henüz tam karar vermedik. Muhtemelen belirlediğimiz modeli buradan bazı arkadaşlarımız da alacaklar.

Küçük bir sorumuz var: DVR ve Dashcam arasındaki fark nedir, bu 2 kategoriye de bakmalı mıyız?

------------------------
English:
We are checking your recommendations with Developer. But not decided the model yet. Probably some of our friends will also buy the model we will decide to buy.

We have a small question, what is the difference of dvr and dashcam? Should we check both of these categories?

Hi Turker, actually DVR and Dashcam are the same thing. DVR is Dashcam, just two different name.:)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;578052
"Kalitesiz mal alacak kadar zengin değilim." felsefesindeyim. İhtiyaçlar, bütçeler, kullanılacak yer ve amaç. vs.'ye göre tercihler değişebilir.Umarım faydalı olmuştur.

Sanırım sj4000 alacağım. Hem aparatları çok hem de 250 tl ye 2 yıl garantili. Malum güneş vs çabuk bozulur bu cihazlar garanti önemli en azından 2 yıl götürür.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

If we add mini 0826 and Dome G90 - 7S to compare list, could you sort them, please? One question: Can we use mini 0826 with a powerbank(10000mAh)? If yes, how many hours? Thank you.

Turkish: Eğer mini 0826 ve Dome G90 - 7S'yi karşılaştırma listesine eklersek, bunları sıralayabilir misiniz?
Bir soru: Mini 0826Yı powerbak ile kullanabilir miyiz? Evetse, kaç saat? Teşekkürler.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok yazmışsınız takip edemedim en son hangi model F/P seçildi? :) Bende almayı düşünüyorum ama pilsiz bir model alacağım yazın sıcağında sürpriz sonuçlarla karşılaşmak mümkün.

Şuan xiaomi yi var elimde ama biraz cicili bicili arabanın camınıda patlatsınlar istemiyorum :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;578165
Çok yazmışsınız takip edemedim en son hangi model F/P seçildi? :)
Şuan xiaomi yi var elimde ama biraz cicili bicili arabanın camınıda patlatsınlar istemiyorum :)

Hocam 30 tl ye araç içi şarj vs aparatı var. 15 tl gibi bir rakama da siyah kılıfı satılıyor. Bence boşuna para vermeyin yi gayet yeterli olur.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=23]turker[/MENTION] hocam
https://www.youtube.com/watch?v=vbOqhsCIsVg

Şeklinde bir çekimin hiçbir faydası yok diye düşünüyorum. Burada tek suçlunun arkadan çarpan olarak kayıtlara girecek olması da talihsizlik :(

Sanırım arka aparat olmadan şu model bizim için yeterli link: http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_69368.html.

Boyutları hakkında bilgi için şu resim faydalı olabilir. Esasında bize yapılan öneriye gelmiş oluyoruz, fakat fark ne bilemedim :).

« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 04:32:47 Gönderen: Developer »

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;578163
@Gearbest

If we add mini 0826 and Dome G90 - 7S to compare list, could you sort them, please? One question: Can we use mini 0826 with a powerbank(10000mAh)? If yes, how many hours? Thank you.

Turkish: Eğer mini 0826 ve Dome G90 - 7S'yi karşılaştırma listesine eklersek, bunları sıralayabilir misiniz?
Bir soru: Mini 0826Yı powerbak ile kullanabilir miyiz? Evetse, kaç saat? Teşekkürler.

Hi Developer, comparing mini 0826 and Dome G90-7S, they both have good video quality, but mini 0826 has high cost-effective.

I believe you can use any DashCam with a power bank except the Innovv C4.

Alıntı yapılan: Developer;578233
@turker hocam
https://www.youtube.com/watch?v=vbOqhsCIsVg

Şeklinde bir çekimin hiçbir faydası yok diye düşünüyorum. Burada tek suçlunun arkadan çarpan olarak kayıtlara girecek olması da talihsizlik :(

Sanırım arka aparat olmadan şu model bizim için yeterli link: http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_69368.html.

Boyutları hakkında bilgi için şu resim faydalı olabilir. Esasında bize yapılan öneriye gelmiş oluyoruz, fakat fark ne bilemedim :).

The difference between A118 and A118C is the battery. A118 uses battery but A118C uses capacitor.